Al Sana Binlerce Film Var Mı Ötesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

yok yok türkçesinide yapmışlar :)

anasayfadaki türkçe dublaj,bi tane daha eklemiştim o da altyazıydı.ama ilk çıktığı günlerde eklemiştim sinema çekimi bi halt gözükmüo,siyah ekran :P

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

DeaD_BY bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

Reis, tabi silinebilir hiç problem değil.dediğim gibi sizin girmeniz girmemeniz hiçbişey alıp,götürmüyor benden.5 korsan cd alacağıma site açtım,paramıda geri istemiyorum,çoktan çıkardım zaten verdiği parayı izlediğim filmlerden.

ha bu site dünyada en çok hit alan site olsun tek kuruş para kazanamayı amaçlayan iş yaparsan benden adisi yoktur.Problem teşkil ediyorsa silin,birden aklıma geldi,ben tahribatı çok sömürdüm yıllardır onlarda bu siteyi sömürsün madem diye ekleyiverdim.art niyet görüyorsanız siliniz heç prob değil :)

çok dokunaklı :) 

neyse kolay gelsin ne diyelim :)

anaa eşşeklik bende insalık ettik..silin allah aşkına şu konuyudeveye diken,insanı .. misali demişlerya öle olcan bu dünyada..

aynen öyle bak hemen örendin ben senin yerinde olsam diceye pm atar kavga ederim hatta sitesine gir bütün konularda söy

konuları piç et sitesi bak yazıor orda karalama çalışması yap  

tamam kesin !!!

Bu arada güzel paylaşım, devamını dileriz demek açgözlülük oluyor herhalde :)
    Yardım lazım olursa PM at.

Ayrıca sitene reklam koymana karşı değilim ama belli bir hite geldiğinde yap bunu ve sadece bir reklam koy, abartma, paranı aylık al. Şu an site çok hoş reklamsız ve film izlemeye müsait tasarımı nedeniyle, sık kullanılara ekledim ....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    Kreyzi bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

Reis, tabi silinebilir hiç problem değil.dediğim gibi sizin girmeniz girmemeniz hiçbişey alıp,götürmüyor benden.5 korsan cd alacağıma site açtım,paramıda geri istemiyorum,çoktan çıkardım zaten verdiği parayı izlediğim filmlerden.

ha bu site dünyada en çok hit alan site olsun tek kuruş para kazanamayı amaçlayan iş yaparsan benden adisi yoktur.Problem teşkil ediyorsa silin,birden aklıma geldi,ben tahribatı çok sömürdüm yıllardır onlarda bu siteyi sömürsün madem diye ekleyiverdim.art niyet görüyorsanız siliniz heç prob değil :)

çok dokunaklı :) 

neyse kolay gelsin ne diyelim :)

anaa eşşeklik bende insalık ettik..silin allah aşkına şu konuyudeveye diken,insanı .. misali demişlerya öle olcan bu dünyada..

aynen öyle bak hemen örendin ben senin yerinde olsam diceye pm atar kavga ederim hatta sitesine gir bütün konularda söy

konuları piç et sitesi bak yazıor orda karalama çalışması yap  

tamam kesin !!!

Bu arada güzel paylaşım, devamını dileriz demek açgözlülük oluyor herhalde :)
    Yardım lazım olursa PM at.

Ayrıca sitene reklam koymana karşı değilim ama belli bir hite geldiğinde yap bunu ve sadece bir reklam koy, abartma, paranı aylık al. Şu an site çok hoş reklamsız ve film izlemeye müsait tasarımı nedeniyle, sık kullanılara ekledim ....

hemen kestim :/ 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    nie sövüyüm dj'in sitesinde anlamadım :S yaş çoktan geçti oraları inan :) siten güzelmiş bu arada dj,bi kaç program sömürdüm bile :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:
    nie sövüyüm dj'in sitesinde anlamadım :S yaş çoktan geçti oraları inan :) siten güzelmiş bu arada dj,bi kaç program sömürdüm bile :)

neyse onu bunu geçelim de su harry'i bi yere upload etsene beni bi yükten kurtar :W 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Upload benim değil,

altyazımı türkçemi bilmiyorum,rar şifresi yokmuş,link sağlammış yorumları güzel..

http://rapidshare.com/files/258488836/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part1.rar

http://rapidshare.com/files/258488850/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part2.rar

http://rapidshare.com/files/258488854/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part3.rar

http://rapidshare.com/files/258488908/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part4.rar

http://rapidshare.com/files/258488862/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part5.rar

http://rapidshare.com/files/258488926/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part6.rar

http://rapidshare.com/files/258488837/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part7.rar

http://rapidshare.com/files/258488312/Harry_Potter_The_Half_Blood_Prince_TS_PROPER_XVID_Turkce_Dublaj_LTRG-jok3r.part8.rar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ts bu mecbur evdekini upload edecem bekliyorlar benden

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Kreyzi seni siktir ederim bilirsin çok kaşınıyosun

eleman sana gelincede tahribata 1 tek yararın olmamış sebep o yani bi r10 istemişsin bide  bu konu

tahribatdan çıkar elde etmek için üye olmamak lazım senin anlamaman bunu normalde bazılarının anlamaması garip

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    DJ_Alper daha yeni üye oldum siteye.bi kaç konuda yardımcı olmaya çalıştım arkadaşlara,elimden geldiğincede olmaya çalıştım.msnden sürüsüyle adam ekledi yardım için üşenmeden yardım ettim tahribattan diye.yasaksa admin silsin,bende özür diliyorum burdan reklam yaptığım için.öyle bi amacım yoktu ama yanlış anlaşıldım.hiç gerek yok gerginliğe,silinsin o halde kardşm.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

2 gün sonra kapanmaz umarım

ya da reklamlardan film izlenemez hale gelmez

iyi giderse takipçisi olurum

bu arada derin kuyularda sürünen birinin tepelerdeki birini alçaklıkla suçlaması çok garip

klasik çıkarcı anlayış, başkasına olursa kötü bana olursa iyi...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 23083 Toplam Mesaj: 160