folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Biyontek vurdum kol agrısından başka bir şey olmadı. Corona olduğumdan sadece 1 dozmuş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı
    bensiz_aglama bunu yazdı

Bahtımı  s(...)kiyim, bende şans yok yeminle çölde yürüsem kutup ayısı s(.)ker o derece. Gittim biontech aşısı oldum, eve geldim ne kolda ağrı ne başka birşey. Yarım saat sonra önce dudaklarım sonra dilim, çenem yanaklarım derken surat iptal hiç birşey hissetmiyorum bastım hastaneye geri gittim karga tulumba müşade altına aldılar, serum taktılar falan filan, bırakmıyorlar da aha dedim yine yaprağı ters tuttuk.  Son durum ne mi dudaklarım hissiz bazen yerinde mi diye dilimle yalıyorum. 

Ovv my Got

Essahmı bu yazdıkların yoksa trolleme mi :D

hocam hepsi gerçek malesef  

Hay anasini benim de ust dudak iptal oldu bu sabah ama asi olali 15 gun oldu, lenf bezlerin sisti mi? Bilirim demezler birsey ama doktor ne dedi son durumun ne onu da sorayim?

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Aşı olan betaları gördükçe huzur buluyorum.

Lamda varyantı için de aşı olacakmısınız? Arkasından delta varyantı çıktı onun için de vurdurdunuz mu?

Arkasından da epsilon varyantı çıkacak onun için de hazırlanmayı unutmayın. Güvende olmak için TV leri takip edin tamammı

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aşı olan betaları gördükçe huzur buluyorum.

Lamda varyantı için de aşı olacakmısınız? Arkasından delta varyantı çıktı onun için de vurdurdunuz mu?

Arkasından da epsilon varyantı çıkacak onun için de hazırlanmayı unutmayın. Güvende olmak için TV leri takip edin tamammı

sen aşı yaptırdınmı şeyh

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hastalanırsam 1000 de 5 ölüm riski olan birşey için aşı olucak kerize benziyormuyum?

Hadi bi şekilde covid oldum diyelim, 1000 kişinin en sağlıksız 5 inden birimiyimdir? Okadar kalp tansiyon şeker hastası eli ayağı tutmayan yaşlı vs varken gerçekten en sağlıksız %1 e girecek durumdamıyım?

O kadar korkak olsam dış etkenli ölümlerin %13 ünü araba kazaları oluşturduğu için evimden çıkmam. Neyin nekadar riskli olduğunu medyadan öğrenmek zorunda değilim kendi araştırma yeteneğim var şükür ki.

Aşı olan herkese cenabı hakkdan kendi aklıyla düşünme yetisi için dua edeceğim

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hastalanırsam 1000 de 5 ölüm riski olan birşey için aşı olucak kerize benziyormuyum?

Hadi bi şekilde covid oldum diyelim, 1000 kişinin en sağlıksız 5 inden birimiyimdir? Okadar kalp tansiyon şeker hastası eli ayağı tutmayan yaşlı vs varken gerçekten en sağlıksız %1 e girecek durumdamıyım?

O kadar korkak olsam dış etkenli ölümlerin %13 ünü araba kazaları oluşturduğu için evimden çıkmam. Neyin nekadar riskli olduğunu medyadan öğrenmek zorunda değilim kendi araştırma yeteneğim var şükür ki.

Yüce şeyh, covid bir sikim etki etmeyecek ben de aynı düşünüyorum

Ama sana ekstra olarak sikindirik bir hastalığın sikindirik aşısı hiçbir etki etmez dedim vurdurdum

Bi 5-10 defa daha aşı olmayı düşünüyorum

Vücudum covidi engelleyeceği gibi bilimum çüp, uyuşturucu, öldürücü vsvs yan etkisi olan herhangi bir aşıya da daş gibi duracaktır diye düşünüyorum

Tabi duana da ihtiyacım var

edit: Hayır gerçekten bu grip vız gelip tırıs gidecekse AŞIDAN MI KORKUYORSUN ŞEYHİM, NE BU AŞI KORKAKLIĞI. UFACIK İĞNE

by_Tet tarafından 28/Tem/21 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bugün 2. doz biontech i vurdurdum ilkinde ilk gün hiç birşey olmamış sadece 2.gün kol ağrısı olmuştu bugün kol ağrısı erken başladı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

aşı olan insanlara saygım var başta annem babam gidip oldular destekledim malum yurtdışı sorunsalı yüzünden.

ama kendim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim çünkü bu zıkkıma zerre güvenmiyorum ama olan insan çevremde benim yanımda bulunma dese kalkar giderim ben vuruldum niye tehdit saçıyorsun dese belki kızarım ama yinede saygımı korurum fakat sen aşı olmak zorundasın diyene sanırım bütün öfkemi kusarım

Allah hepimize akıl fikir sağlık versin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Asi olmadim, olmucam. Asinin hala 3. faz sonuclari belli degil, normal bir asinin onaylanmasi icin bile 2-3 yil zaman gecmesi gerekiyor, ileride yarak kurek yan etkileriyle ugrasmaktansa covid olurum daha iyi, zaten dunya saglik orgutu de genclerin yaptirmasina gerek yok diye aciklama yapti.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

şeyh yanlış anlama ingiltere seni aşısızmı kabul etti 

hatun biyolog ve yurt dışınca çalışmak istiyor aşı yaptırmak istermiyoruz 

Yav he he
Toplam Hit: 14917 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri