folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

aşı karşıtlarının aşı olanlara cahil dediği bir ortam oluştu, çok komik. En güzeli kamusal alanlara girişi yasaklıcaksın bu cahillere koşa koşa yaptıracaklar aşılarını ya da kulağına aşısız diye küpe takacaksın gezecekler öyle

seSSizadam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    sessizadam bunu yazdı

aşı karşıtlarının aşı olanlara cahil dediği bir ortam oluştu, çok komik. En güzeli kamusal alanlara girişi yasaklıcaksın bu cahillere koşa koşa yaptıracaklar aşılarını ya da kulağına aşısız diye küpe takacaksın gezecekler öyle

Dunyada da ulkemizde de asi olma yuzdesi yuksek olan yerleskeler hep gelismis yerler. Kimin cahil oldugu zaten belli.

Yok bizi öldürücekler yok bizi kısırlastiricaklar bizi eziyolaaa bizi wassaptan heryerden takip ediyola bize cip takacaklar bizi sikecekler filan.

Hep ayni panik ataklarin ayni kaygının ayni canı tatlılıgının, korkularin ürünleri bunlar. 

Bu insanlarin yaradislari boyle galiba. Endiseli homo sapiens bunlar. Ama umarim sapienstir!

Bi bitmediniz amk.

Bunlari iyiiice ayıkladigimiz iyi oldu.

Bunlara ne kız verilir ne de bunlar işe alınır. 

Olum dusunsenize bize cip takacaklar diye dusunen bir egitimci oldugunu?

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

2 güm önce hastane genelime atılan mail 

Sağlık çalışanları olarak 4. doz Biontech aşılarımız tanımlandı.

Biontech aşıları sadece randevu alınarak yapılabilmektedir.

Aşı yaptırma aralığı 15.08.2021 – 22.08.2021 tarihleri arasındadır.

Aşı olacak çalışanların yukarıdaki maddeleri dikkate alarak randevularını almaları gerekmektedir.  

İyi çalışmalar,

lan bu amk aşısı 1 dozdan 2 2den 3e 3 ten 4 e çıktı neden 

aşı koruya bilirde korumaya bilirde. kesinlik yok neticede aşı çıkana kadar bu virüse yakalanan her insan ölmedi. neticede bu aşı olup ta tekrar yakalanan her insanlar aşı olmasaydı kesin ölecekti gibi bir argüman yanlış olur. aşı yüzünden ölen (kalp krizi) aşıdan 2 gün sonra tanıdıklarım var. aşı dan 2 gün sonra arkadaşımın babasının basağı kesilme aşamasına geldi. ebboli yüzünden. olmak isteyen olsun aşıyı olmayanlara karışmayın mutasyonlar aşı olmayanlar yüzünden çıkmıyor. bu kesinliği yok uydurma bilgi

hocam bi sürü bilim insanı, doktor diyemiyor bu adam aşı yüzünden kalp krizi geçirdi ya da emboli vs. yaşadı diye ama sen çevrendeki iki kişiden yola çıkıp bunları kesin dille söyleyebiliyorsun

elimde bir argüman yok sadece şunu söyliye bilirim hiç bir salğlık sorunu olmayan ailede kalp yada kan hastalığı olmayan kişilerin aşıdan 2 gün sonra kalp krizi geçirmesi yada emboli yaşaması bunu dr a sorduğumuzda ki hastanede çalışıyorum aşının yan etkisi deniyor. o televizyona çıkan medyatik prf lar istediği kadar. yan etki yok desin. amk dallamaları ilk vakalarda verdikleri ilaç çok iyi bunu kullanmazsanız ölürsünüz dediler sonra ilaç piyasadan neden toplandı. 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

sabah 9 gıbı bıontech (ilk doz) oldum garipki hiçbir yerim ağrımıyor galiba kafası sonradan gelicek :D

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı
    NmC bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

Çift aşılı 21472
    Aşısız 3440

Peki bunların kaçı vefat etmiş?

Çift aşılı 389

Aşısız 205

Haklısın hocam ölümlerde gençleri almışım. Hemen yeni oranları yazalım. 

Çift aşılıda ölüm oranı: %1.81

Aşısızlarda ölüm oranı: %5.95

3 kattan biraz fazla.

Ayrıca yukarıda yüzeysel olarak belirtmiştim de ülkedeki aşılı oranı aşısız oranına göre çok daha fazla olduğu için hastalığa aşılı insanların daha fazla yakalanması çok normal birşey. Mesela bir ülkede herkesi aşılasanız hastalığa yakalananların %100'ü aşılı olacaktır.

https://twitter.com/virusfantom/status/1426948814061981700

Su feed'i okuyabilirsiniz. Sonunda istatistik ile alakalı kısım da var.

eğer istatistik konuşacaksak örneklemler arasında da 5 kat fark var. iki taraftan da eşit ve çok sayıda örneklem seçilmeli. yoksa aşısızlardan bi tane seç, öldüyse aşısızlar %100 ölüyor da ölmediyse %0 ölüm oranı de geç.

genel yorumum;

aşı konusunda aşıyı üreten firma sorumluluk almıyor, getiren devlet sorumluluk almıyor, ama aşı olmazsan gerici gerizekalı aşı karşıtı oluyorsun. güzel kafa. aşı olurken o kağıtları okuyup mu imzaladınız? madem o kadar taşak var madem artık onmilyonlarca insan üstünde denendi o imzalar kaldırıldı mı? bugün biontech olmaya gitsem imzalatılır mı? ciddi bi yan etki olursa devlet ve biontech tazminat öder mi?

adamlar kendi aşısına güvenmiyor imzalı kağıt alıyor siz hâlâ eleştirilmesine bile müsaade etmiyorsunuz. hangi doz ne zaman vurulacak onu bile bilemiyorlar daha. deniyorlar. önce 1 hafta arayla yaptılar sonra 1 aya çıktı sonra 2 ay olsun dediler vazgeçtiler sonra 3. aşıyı da yapalım dediler dediler dediler. kimse de demiyor aga sen daha iki doz arasını çözememişsin. bana ne anlatıyon? birkaç yıl sonra zombiye dönüşeceğimize inanmıyorum tamam ama kimse de çok güvenli falan demesin. güvenliyse bile bunu henüz bilmiyoruz. üreten şirket bile bilmiyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    NmC bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

Çift aşılı 21472
    Aşısız 3440

Peki bunların kaçı vefat etmiş?

Çift aşılı 389

Aşısız 205

Haklısın hocam ölümlerde gençleri almışım. Hemen yeni oranları yazalım. 

Çift aşılıda ölüm oranı: %1.81

Aşısızlarda ölüm oranı: %5.95

3 kattan biraz fazla.

Ayrıca yukarıda yüzeysel olarak belirtmiştim de ülkedeki aşılı oranı aşısız oranına göre çok daha fazla olduğu için hastalığa aşılı insanların daha fazla yakalanması çok normal birşey. Mesela bir ülkede herkesi aşılasanız hastalığa yakalananların %100'ü aşılı olacaktır.

https://twitter.com/virusfantom/status/1426948814061981700

Su feed'i okuyabilirsiniz. Sonunda istatistik ile alakalı kısım da var.

eğer istatistik konuşacaksak örneklemler arasında da 5 kat fark var. iki taraftan da eşit ve çok sayıda örneklem seçilmeli. yoksa aşısızlardan bi tane seç, öldüyse aşısızlar %100 ölüyor da ölmediyse %0 ölüm oranı de geç.

genel yorumum;

aşı konusunda aşıyı üreten firma sorumluluk almıyor, getiren devlet sorumluluk almıyor, ama aşı olmazsan gerici gerizekalı aşı karşıtı oluyorsun. güzel kafa. aşı olurken o kağıtları okuyup mu imzaladınız? madem o kadar taşak var madem artık onmilyonlarca insan üstünde denendi o imzalar kaldırıldı mı? bugün biontech olmaya gitsem imzalatılır mı? ciddi bi yan etki olursa devlet ve biontech tazminat öder mi?

adamlar kendi aşısına güvenmiyor imzalı kağıt alıyor siz hâlâ eleştirilmesine bile müsaade etmiyorsunuz. hangi doz ne zaman vurulacak onu bile bilemiyorlar daha. deniyorlar. önce 1 hafta arayla yaptılar sonra 1 aya çıktı sonra 2 ay olsun dediler vazgeçtiler sonra 3. aşıyı da yapalım dediler dediler dediler. kimse de demiyor aga sen daha iki doz arasını çözememişsin. bana ne anlatıyon? birkaç yıl sonra zombiye dönüşeceğimize inanmıyorum tamam ama kimse de çok güvenli falan demesin. güvenliyse bile bunu henüz bilmiyoruz. üreten şirket bile bilmiyor.

Tartışmalardan uzak bir bilgi salacağım. İki doz Biontech oldum. İlki aile hekimi ikincisi Şişli Kolan International. İkisinde de hiçbir kağıt imzalamadım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=U1UtRnGn5hc 

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

bu alaycı tavrınızı zamanı geldiğinde size göstericem merak etmeyin. Şu tahribatı sizin gibi göt laleleri yüzünden bırakmam an meselesi gına geldi böyle ota boka bilmiş bilmiş ukala ukala hareketler sergileyen bebelerden. Sizin gibilere varya gram acımıyorum olum ne haliniz varsa görün.

ayrıca anlamadan dinlemeden sadece burada şekil yapıcam diye attığın o tiktok vari postu munasip bir yerine monte edebilirsin video 'da bahsi geçen adam prof. dr. sen gibi dünkü yetmeler bunu anlamaz.

DeepInside tarafından 21/Ağu/21 08:27 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

perşembe günü 2. doz biontek oldum. cuma sabahı işe zor geldim bütün gün eklem ağrısından kol ağrısından çalışamadım. 

eve zor attım kendimi bugün birşey yok. ama ilginçtir tat almamda hafifleme var . yediklerimden tat almıyorum böyle soğuk almışımda vücudum kırgın gibi.

yani 2. doz olduktan sonra üstümden belediye dozeri geçmiş gibi oldum.

Toplam Hit: 15031 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri