folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

aşı olan insanlara saygım var başta annem babam gidip oldular destekledim malum yurtdışı sorunsalı yüzünden.

ama kendim için aynı şeyi söyleyemeyeceğim çünkü bu zıkkıma zerre güvenmiyorum ama olan insan çevremde benim yanımda bulunma dese kalkar giderim ben vuruldum niye tehdit saçıyorsun dese belki kızarım ama yinede saygımı korurum fakat sen aşı olmak zorundasın diyene sanırım bütün öfkemi kusarım

Allah hepimize akıl fikir sağlık versin

onlara sen siktir git de onlardan covid kapma ihtimalin çok yüksek

Yav he he
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

biontec 2. doz oldum 30 dk sonra sol kol yok % 60 kımıldamıyor bile 

1. dozda 0 ağrı ama az alerji olmuştum .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

ilk biontech dozda ertesi gün cok rahatsızlık vermeyecek derecede kol ağrısı oldu alkol içtim geçti, ikinci dozun ertesi gün bardak kaldırırken zorlanacak kadar kolum ağırdı ve sürekli hapşırık ve burun tıkanıklığı oldu,  3.gündeyim şuan sadece burun akıntısı var.

not1: aşı olmayanlara sokağa çıkma yasağı gelmeli

not2: ay önce covid geçirmiş biri olarak bir daha covid olma ihtimalim olduğunu düşünmüyorum

seSSizadam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

2. doz biontech aşımı 3 gün önce oldum.

İlk dozda; hafif aşı olduğum kolda ağrı ile atlattım

İkinci dozda; ilk dozdaki gibi ağrı oldu fakat olduktan yaklaşık 18 saat sonra ateşim yükseldi alın bölgemde deli gibi baş ağrısı oldu, kafamı hareket ettiremedim fakat sabah uyandığımda normale döndüm

wAreX!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    sessizadam bunu yazdı

ilk biontech dozda ertesi gün cok rahatsızlık vermeyecek derecede kol ağrısı oldu alkol içtim geçti, ikinci dozun ertesi gün bardak kaldırırken zorlanacak kadar kolum ağırdı ve sürekli hapşırık ve burun tıkanıklığı oldu,  3.gündeyim şuan sadece burun akıntısı var.

not2: ay önce covid geçirmiş biri olarak bir daha covid olma ihtimalim olduğunu düşünmüyorum

Kaynanam covid geçirdikten sonra iki aşısını da oldu ve yaklaşık 25-30 gün önce ikinci kez covid oldu. :) umarım olmazsın.

the man who gets tired after eating a ban
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    sessizadam bunu yazdı

öncelikle geçmiş olsun umarım biran önce iyileşirsin. ama şu düşünceyi bi değiştirelim sen aşı oldun diye covid olmuyor değilsin covid oluyorsun hasta olabiliyorsun. üstüne üstlük sen o covidi gidip bulaştırabiliyorsun. yani aşı olmayanlar sokağa çıkmasın diye bir saçmalık olabilir mi ? tamam çıkmayalım sokağa sizde maskeleri mesafeyi siktir edip gidin avmlere maça sinemaya sonra birbirinize bulaştırıp yine hasta olun ölün.  aşı senin sadece ölmemeni sağlıyor ağır atlatmamanı sağlıyor tabi buda sözde. 

aşı olmayan. covid olabilir covid bulaştırabilir hastalanıp ölebilir.

aşı olan covid olabilir covid bulaştırabilir hastalanıp ölebilir.

lütfen yanlış bilgiyi bi düzeltin. zaten aşı olmayanlar olarak vurulduğunuz aşı bize deseki kardeşim vurulduğunda sana covid bulaşmıyor. yada siktir et ya bulaşıp bulaşmamasını. bulaşsın. ama sana bulaşmışken sen başkasına bulaştırmıyorsun taşıyıcı olmuyorsun tamam bizde vurulalım ama böyle birşey yok. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Bu gün Biontech aşısının 1. dozunu vuruldum yaklaşık 2 saat oldu herhangi bir aksiyon yok. 

www.tithack.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Dün öğlen 2 dozu oldum biontech akşam saat 9 gibi önce anormal derecede bir terleme bastı ama öyle böyle değil ardından ateşim çıktı hemen soğuk suya girdim ardından çok fazla su içme isteği suyu içerken metal tadı tuz tadı geldi saat yarım gibi baş ve kol ağrısı başladı pek iyi uyuyamadım sabah kalktığımda kol ağrısı devam ediyordu halen de kolum ağrıyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

1.doz biontech de herhangi bir sorun yaşamadım ama 2.doz da 3 gün boyunca sürecek bir kol ağrısı yaşadım aksi birşey olmadı şuan iyiyim.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

1.dozda hiç bir sorun yaşamadım 3 gün önce 2. dozu yaptırdım  resmen kemiklerim kırılıyor iç organlarım eziliyor dün gece çok fena ateşim çıktı agrı kesici ile idare ettim sabah 10 gündür uykusuz gibi yorgun uyandım grip atlatmışım gibi genizde yanma var bu gün daha iyiyim.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
Toplam Hit: 15016 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri