folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

basit ama yazayım. sinovac oldum. olduğum ilk saatler aşı kolumda ağrı vardı. ertesi gün kolum geçti ama ağrı o elimin orta parmağının başlangıcına indi. 1 hafta kadar orası incinmiş gibi ağrıdı ve elimi kullanırken rahatsız etti. sonraki hafta ara ara devam etti. 

edit : ikinci dozdan sonra oldu. ilk dozda sıkıntı olmadı.

Prometheus tarafından 15/Ağu/21 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Ya olum aşı olduysan korunuyorsun işte ölmeyeceksin güvendesin daha ne ortalığı 61 e veriyorsun yok sokaga çıkmasınlar şuradan kısıtlansın buradan uzak dursun ben olmuyorum kardeşim güvenmiyorum ve altını çize çize söylüyorum bu benim kendi görüşüm isteyen istediği gibi düşünür istediği gibi yaşar aşı olanlar bir zaman sonra ne olduğunu anlamayacaklar bir kısmı için iş işten geçmiş olacak bekleyin görün. 

Senin gibi insanlarin sosyal medyadan boyle abuk sabuk korku pompalamalari yuzunden bak gencecik kiz gitmis.

Aynen boyle insanlarin hakkina girmeye devam edin.

https://www.mynet.com/asi-olmayan-kizini-kaybeden-babadan-asi-karsitlarina-tepki-110106842440 

tabi lan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

Ya olum aşı olduysan korunuyorsun işte ölmeyeceksin güvendesin daha ne ortalığı 61 e veriyorsun yok sokaga çıkmasınlar şuradan kısıtlansın buradan uzak dursun ben olmuyorum kardeşim güvenmiyorum ve altını çize çize söylüyorum bu benim kendi görüşüm isteyen istediği gibi düşünür istediği gibi yaşar aşı olanlar bir zaman sonra ne olduğunu anlamayacaklar bir kısmı için iş işten geçmiş olacak bekleyin görün. 

Senin gibi insanlarin sosyal medyadan boyle abuk sabuk korku pompalamalari yuzunden bak gencecik kiz gitmis.

https://www.mynet.com/asi-olmayan-kizini-kaybeden-babadan-asi-karsitlarina-tepki-110106842440 

He amq kız aşı olmamış diye ölmüş.müşşşş

Püüü çok korktum.

Corona değil kullanılan sıtma ilaçları öldürüyor. Bu kızın alerjeni varmı, altta yatan başka kronik ir rahatsızlığı varmı, immün sistemi nasıl demeden dayıyorlar tüm dünyada yürürlükten kaldırılan ilacı

hemde 1 günde 16 tablet ? Ulan bir günde 16 ağrı kesici içsen çarpar insanı hangi akla mantığa uyar, o kadar ilacı leblebi gibi insanlara yutturmak

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

bana sen diyemezsin.

Şu yazdığın cümle baştan aşağıya cahillik içeriyor siz ve sizin gibilere asla laf anlatmaya çalışarak beynimi yoramam  git aşılarını vurul ölme bütün yakınlarına söyle onlarda vurulsun güvende kalın. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Ailemde herkes biontech oldu tek bir yan etki yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Bende perşembe günü 2. biontechi vurdurdum yan etki olur mu diye tırsma oldu ama hiçbirşey olmadı. 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

bana sen diyemezsin.

Şu yazdığın cümle baştan aşağıya cahillik içeriyor siz ve sizin gibilere asla laf anlatmaya çalışarak beynimi yoramam  git aşılarını vurul ölme bütün yakınlarına söyle onlarda vurulsun güvende kalın. 

Benim yakınlarım zaten boyle sosyal medyada bilimsel kimligi olmayan, 3 kurusluk beyniyle insanlara korku salmaya calisan acizlere papuc birakmaz.

" Asi olanlar bir zaman sonra ne oldugunu anlayamacaklar. Bir kismi icin is isten gecmis olacak bekleyin gorun"  ? Ne demek ?

Bu cumleyi hangi akla hizmet kurabilirsin. 

Yuzbinlerce bilim insaninin ugrastigi onlarca aşı var ortada. Riskleri belli koruyuculugu belli.

Sen hangi bilimsel kimlikle insanlara bekleyin gorun dersin.

Baska baska milletlerden binlerce bilim insaninin tek bir kotu amac ugruna insanlari asi olmaya yonlendirdigine , insanlara çip takilacagina yada nufusun 1 milyarin altina dusurulmeye calisilacagi gibi ucube komplolara inan gel sonra burda millete cahil de. 

Hayir yani yine inan insan ozelinde istedigi herseye inanir. kimse de asi olmaya zorlanamaz.

Ama bu deli sacmasi seylere inanip insanlari etki altina alip onlari bariz ölüm riskine atmak nedir.

Nasil bir vicdan bu.

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

bana sen diyemezsin.

Benim yakınlarım zaten boyle sosyal medyada bilimsel kimligi olmayan, 3 kurusluk beyniyle insanlara korku salmaya calisan acizlere papuc birakmaz.

" Asi olanlar bir zaman sonra ne oldugunu anlayamacaklar. Bir kismi icin is isten gecmis olacak bekleyin gorun"  ? Ne demek ?

Bu cumleyi hangi akla hizmet kurabilirsin. 

Yuzbinlerce bilim insaninin ugrastigi onlarca aşı var ortada. Riskleri belli koruyuculugu belli.

Sen hangi bilimsel kimlikle insanlara bekleyin gorun dersin.

Baska baska milletlerden binlerce bilim insaninin tek bir kotu amac ugruna insanlari asi olmaya yonlendirdigine , insanlara çip takilacagina yada nufusun 1 milyarin altina dusurulmeye calisilacagi gibi ucube komplolara inan gel sonra burda millete cahil de. 

Hayir yani yine inan insan ozelinde istedigi herseye inanir. kimse de asi olmaya zorlanamaz.

Ama bu deli sacmasi seylere inanip insanlari etki altina alip onlari bariz ölüm riskine atmak nedir.

Nasil bir vicdan bu.

ya cidden beynimi yoramayacağım sadece ufak bi link atayım sana oku araştır.

https://twitter.com/abdullahciftcib/status/1426921929257201674

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

ya cidden beynimi yoramayacağım sadece ufak bi link atayım sana oku araştır.

https://twitter.com/abdullahciftcib/status/1426921929257201674

Bak simdi zeki kardesim. 

cjidwww.jpeg (785×875)

Adamın koyduğu tablo bu. Biraz ingilizcen varsa bak bakayım yukarıda ne var. 50 yaş üstü kişilerin kişilerin kaçı deltaya yakalanmış?

Ben sana söyleyeyim: 

Çift aşılı 21472
    Aşısız 3440

Peki bunların kaçı vefat etmiş?

Çift aşılı 13

Aşısız 48

Şimdi temel düzeyde oran orantı kuralım. Çift aşılı 50 yaş üstündeki ölüm oranı %0,06

Aşısız ölüm oranı %1,9

Aradaki fark kaç kat? Neredeyse 40 kat

Peki hastalığı kapan aşılı oranı niye bu kadar yüksek? Çünkü ülkenin %70ini aşıladılar amk yaşlıların büyük kısmı aşılı gençler daha olmadı.

Elma ile armutu karıştırarak istatistik okuyor zeki gazeteci

Son olarak delta varyantı gibi varyantlar aşısız insanlar üzerinde mutasyon sonucu oluşuyorlar yani siz aşı olmadıkça bizi de riske atıyorsunuz.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

3 hafta arayla 2 doz Biontech MRNA aşısı oldum. İlk aşıda yalnızca 1 gün kadar süren kol ağrısı, ikinci aşıdan sonra ise kol ağrısı yanında 12 saat sonra başlayan hafif ateş, halsizlik, ateş kaynaklı karmaşık rüyalar ve uykusuzluk nüksetti. 24. saat sonunda hiçbir etkiden eser kalmadı. Çevremde tüm tanıdıklarımda 2. aşıdan sonra benzer yan etkiler görüldü. Aşı öldürmez, süründürmez. Grip aşısı olsanız da aynı etkileri hatta bazen daha ağırını yaşarsınız. Yan etkilerden korkmak bence çok mantıksız.

~
Toplam Hit: 15026 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri