folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askere Gitmemek.

Askere Gitmemek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    hocam o kafa yapısıyla düşünmedim fakat benim düşüncesizliğime düşüncesizce mesaj yazmak benim yaptığım hatanın 2 katı bir hata olmuyormu.. Doğru başlık saçma olmuş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    onu bunu sallada sen hala kararlımısın şimdi ?

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

yok hoca askerlikten kaçma saçma geldi banada. Abim bile askerde bayramdan bir gün önce gelicek. Fakat aklımdaki düşünce. Bilgisayar programcılığı okucam inş seneye üniversitede 4 yıl okuyup gelipte 12 ay askerlik yapsam o bilgi sıfırlanır askerde unuturum herşeyi diye endişeleniyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

yok hoca askerlikten kaçma saçma geldi banada. Abim bile askerde bayramdan bir gün önce gelicek. Fakat aklımdaki düşünce. Bilgisayar programcılığı okucam inş seneye üniversitede 4 yıl okuyup gelipte 12 ay askerlik yapsam o bilgi sıfırlanır askerde unuturum herşeyi diye endişeleniyorum.

hele şükür hacım =)

unutmazsın hacı be okadarda karamsar olma =)

yazıcı felan olursan pratık bile yapacak zaman bulursun belkı =)

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanpir
    yanpir's avatar
    Erkek

Bu ne demek :S 1ay bile fazla geliyormuş puff :S Orda okadar insan sen evinde rahat uyu diye şehit oluyor. Sende gidip orda onun anasını bacısını geride bıraktığı şehit evladını koruyacaksın :S

imza yok parmak bassam :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

unutsan bile kısa bir pratikle geri hatırlarsın.

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

Hoca kasma kendini, acemi birliğinden itibaren seçmeler başlar, acemi birliğinde muhakkak seni seçerler ( tabiki adam gibi bir bölüm bitirirsen )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

hocalar evimde net kapattığım için uzun süre giremiyorum internete. Tüm yorumları yarım yamalakta olsa okudum.

Bazılarınız büyük bir sakinlik sukunet güzel yorumlarıyla askerliğe ısındırıyor. Bazılarınız ise g.tunden pembe laflarla kendi gaylıklarını herkeste olduğunu düşünerek hakaret ediyor. Bumu  vatan millet sevginiz. Bazı arkadaşlar paşa paşa yap gel korkulcak birşey yok düşüncelerini değiştir diyor. Diğeri ise bir ton küfür ediyor. Küfür eden öküzler adam akıllı mesaj yazıpta "şunu yaparsan kötüdür boşver düşünme bunu düşün daha iyidir" diyeceğinze eliniz şeyinizde yorum yapıp duruyorsunuz. Askerlik vatani görev bunu sizin kadar bende biliyorum merak etmeyin. Gidip 1 ayda 6 ayda 12 ayda olsa askerliğimi sizden daha iyi yapıcam bunu o gay yazıları yazan mal kafalı arkadaşlarda görsün.

Yorum yapmak için küfür etmek için yorum yapmayın. Yıkıcı olmayın yapıcı olun.

S. git ağzımı bozma benim. Bi de millete gay diyor ulen sen kendine bak önce. Bu vatanı hak bile etmiyorsun.

Yıkıcı değil yapıcı olacakmışız sana askerde yapıcı olacaklar git yavrum oraya.

Senin gibi erkek bozmaları bize vatan millet sewgisi soramaz.

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    sana yapici olucaklar astsb. sen kafani yorma :) hatta sana ozel ders bile verirler:), senin kaygi cektigin seye bak unuturmus, ogrenilen sey oyle kisa zamanda unutulurmu bea.hic bisey yapmasan yaninda bir kitap bile gotursen yeter bunudami dert ediyosun.millet hamile esini,hasta anasini,colugu cocugu geride birakip geliyo askere..suna bak bea bu adam askere gitcek vatan bekleyecek:/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Bazıları olayı çok abartıp saçmalamışlar. Ülkeye hizmet sadece askerlik yapmakla olmaz. Bu ülkenin ilerleyebilmesi için akademisyenlere,bilim adamlarına da ihtiyacı var. Yönünü akademik olarak çizmiş birinin uzun süreli askere alınması yanlış bir olay. Bazılarımızın bu ülkeye askerde değil bilimsel kanatta hizmet etmesi gerekli...

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 14314 Toplam Mesaj: 106