folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Birşey Sormak İstiyorum

Birşey Sormak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Farklı şeyler ama Fetullahçılar nurcuların uzantısıdır...SüleymanLI lar çok daha farklı bişeydir çok uzun bili istiyosan msn e gel:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

bu fetocu ve saz  arkadaşları zor durumda olan bi arkadaşımı evlerine alıp orda 1-2 gün kaldırıp bi sabah hadi sabah namazı kılıcaz diye kaldıran iğrenç heriflerden başka birşey değil.

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------

ölüm tehlikesi mi zuhahahaha :D:D sallamasyonun da iftiranın da bu kadarı yaaa pes amk :D

gittim takıldım yurtlarında beğenmedim ortamı döndüm geldim amk hala hayattayım :/

arkadaşlar googlede nurettin veren videosu die arayın,bu adam daha önce fetoş un cemaatinden miş,bi izleyin bakalım ne dio,varmıymış ölüm tehlikesi yokmuymuş,sen  yurtta 10 dk durup çımışsın ii kurtarmşsın paçayı :)

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

nebosh bunu yazdı:

5 senedır bu cemaatlerın okulları olsun yurtları olsun dersanelerı olsun her bı bokunda bulundum şu kadarını solıyım ımkanlar super içlerine tam manasıyla düşmediginiz sürece istediginiz gibi kullanın faydasını gorursunuz tabi saglam ırade ıster

yaa kardeş insanları özendirici şeyler yazmayı bırak  bak yanlış yapıosun,belki sen çok iradelisin,peki herkes senin gibi iradelimi,yanlış şeylere sebep olma lütfen

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebosh
    nebosh's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

nebosh bunu yazdı:

5 senedır bu cemaatlerın okulları olsun yurtları olsun dersanelerı olsun her bı bokunda bulundum şu kadarını solıyım ımkanlar super içlerine tam manasıyla düşmediginiz sürece istediginiz gibi kullanın faydasını gorursunuz tabi saglam ırade ıster

yaa kardeş insanları özendirici şeyler yazmayı bırak  bak yanlış yapıosun,belki sen çok iradelisin,peki herkes senin gibi iradelimi,yanlış şeylere sebep olma lütfen

-----------------------------aklı olan düşmez o kadar safsa demekkı o duruma gelmeyı hak edıyor bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

rene abi aynen katılıyorum:) birde bu bahsettikleri abilerin tipleri aynımı olur adamların tipinden anlaşılıyor abi oldukları özellikle bıyıkları degişik bir şekil:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

yaa bir keresinde dershaneye kayıt olmak için ikbal dershanesine gittim.. neyse konuştuk falan sonra onlara dedikki yani hani beyin yıkıyomusunuz niyetine bişey söyledik adamda dediki ' tabiki yıkıyoruz.. onların beyninin telefondan-karıkızdan-oyalayıcı şeylerden arınırıyoruz' gibinisine laf oyunu yapıyor.. ama bir keresinde onların dershanesine girdiğimizde yanımda arkadaş vardı.. küpesi vardı.. onu gördü adam direk dediki o ne o öle yakışıyormu?.. yani tanımıyorum etmiyorum..  sonuçta hepsinin fikri din, ama uygulama farklı..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Sülaymancıların derdi tasası din dir hacı

Yok devletmiş yok düzenmiş hiç alakaları yok karışmazlar

tek dertleri millet dinini öğrensin kitabını öğrensin o kadar

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

yunusemre bunu yazdı:

Sülaymancıların derdi tasası din dir hacı

Yok devletmiş yok düzenmiş hiç alakaları yok karışmazlar

tek dertleri millet dinini öğrensin kitabını öğrensin o kadar

Yok canım daha neler:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

3 sene süleymanlıların yurdunda lise tahsilimi tamamladım keşke 3 sene daha okuyabilseydim diye ağladım yurttan ayrılırken

Toplam Hit: 9554 Toplam Mesaj: 84