folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

başbakan kendileri hakkında  yalan yanlış haber yazdığı için bazı gazetelerin alınmmasını 'bizim hakkımızda yalan yanlış haber yapan gzeteleri boykot edip evinize sokmyın' demişbu sözleri üzerine başbakan bir çok dernekten tepki almış

ilk tepki çağdaş gazeteciler derneğigenel başkanından gelmiş abakay bu olaylrın yanlış olduğunu söleyip böle bi başkana sahip olduğumuz için utanıyorum demişdir

2.tepki  ise yine türkiye gazeteciler birliğinden gelmiş gerçek çok partili dönemde ve TBMM'e açıkken yapılmış bugune kadr eşi benzeri görülmeyen bir basın düşmanlığıdır demişdir

bi diğer sert tepki ise türkiye radyo ve televizyon gazetecileri genel başkanından geldi bşkan 'Bir süredir medyayı eleştirileriyle hedef alan Başbakan Sayın Erdoğan, bu kez eleştiri sınırlarını aştı. Demokratik rejimlerde bir Başbakanın kendisinin hoşuna gitmediği gazeteleri almayan çağrısı yapması, rejimin demokratik kurumları açısından endişe vericidir' diyerek başbakana tepkisini ortaya koymuştur şimdi başbakanın bunlara cevabı bekleniyor eğer başbakan böle devam ederse hangi gazeteyi okuyaağımı hangi kanalı izleyeceğimizine yiyeceğimizi Vs. tek tek söyleyecek

bakalım bşbakan ne zaman bu eleştirilere kulak asacak ve kendini düzeltcek

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hersey oyunun bir parcasi

yarin su markalari kullanmayin, su firindan ekmek almayin vs vs.

basbakanin alin dedigi gazeteler zaten hep kendilerinden bahsediyor yikama yaglama modundalar onlari okudukca ekonomiyi super saniyorlar o yuzden zam ustune zam yapiyorlar sanirim :)

diger gazeteler halkin issizligini ekmek bulamadigini ekonominin kotu oldugunu yazdigi zaman yandas medya olmadigi icin yazdiklarinin hicbirine inanmiyor

sonuc :

basbakanin penceresinden basinca tozpembe bir ulke, hersey gulluk gulistanlik, herkes halinden memnun

uc bes tane rahatsiz olan var onlari da hazmetmeye calisiyor 

ama o rahatsiz olanlar yenilebilir mi ? yutulabilir mi ? orasini bilmem.

tek model televizyon, tek model gazete, tek model insan, tek model yasam tek model ulke

diktatorluk devrine hosgeldiniz

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------
    diger gazeteler halkin issizligini ekmek bulamadigini ekonominin kotu oldugunu yazdigi zaman yandas medya olmadigi icin yazdiklarinin hicbirine inanmiyor

acaba bu gazeler akp den önceki hükümetler döneminde ekonomi daha kötüyken herşey güllik gülistanlık gösterdiler de neden şimdi bas bas bağırıyorlar

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

bnim bi gazatem olsaydi tüm gazete sahipleri ile konusurdum 2,3 önceden catir catir reklam yapardım

3 gün sonra gazateler ücretsiz olacaktır (1 gün icin) recep tayyip erdeğanın bu sözleri boykot etmek isteyen gazeteleri bayilerden ücretsiz alabilir.

gibisinden bişiler yapardim :D

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

acaba bu gazeler akp den önceki hükümetler döneminde ekonomi daha kötüyken herşey güllik gülistanlık gösterdiler de neden şimdi bas bas bağırıyorlar

Ne çabuk unuttun tayyiple beraber çekilmiş fotoraflarını? el ele omuz omuza... birlikte katıldığı samimi olduğu yemekleri, aldığı ihaleleri?

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

----------------------------

hep boyle ornekler gostermek midir cevabin. ekonomi kotu diyorum, e eskiden de kotuydu, dis borc cogaldi diyorum e eskiden iyimiydi sanki diyorsun, yolsuzluk var diyorum onceden de vardi diyorsun, yetimin hakki yeniyor diyorum onceden de yeniyordu diyorsun

sonuc ?

tartismak bu sekilde mi oluyor.

evet eskidende ekonomi kotuydu ama  bu kadarmiydi ? eski dis borca bak simdi ki borca bak, cari aciga bak, en azindan kamu mallari Turk milletine aitti.

evet ecevit donemide ekonomi kotuydu niye ? dunya bankasi simdiki kadar kolay para vermiyordu (niyeyse), belli belirsiz ambargolar yoktu,

bagimsizligin sancisiydi o zamankiler 

peki ya simdi ? simdiki neyin sancisi ?

tek tarafli bagimsizlik

hani basbakan iktidar olurken "samimiyetimle soyluyorum ben herkesin basbakaniyim bana guvenin" diyordu

hirsiz icin bi sorusturma actirmiyor, yolsuzluga adi karisana yaptirim uygulamiyor, rant saglayana goz yumuluyor

bunlari ben goruyorum sen gormuyormusun ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

WALLACEs bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

----------------------------

hep boyle ornekler gostermek midir cevabin. ekonomi kotu diyorum, e eskiden de kotuydu, dis borc cogaldi diyorum e eskiden iyimiydi sanki diyorsun, yolsuzluk var diyorum onceden de vardi diyorsun, yetimin hakki yeniyor diyorum onceden de yeniyordu diyorsun

sonuc ?

tartismak bu sekilde mi oluyor.

evet eskidende ekonomi kotuydu ama  bu kadarmiydi ? eski dis borca bak simdi ki borca bak, cari aciga bak, en azindan kamu mallari Turk milletine aitti.

evet ecevit donemide ekonomi kotuydu niye ? dunya bankasi simdiki kadar kolay para vermiyordu (niyeyse), belli belirsiz ambargolar yoktu,

bagimsizligin sancisiydi o zamankiler 

peki ya simdi ? simdiki neyin sancisi ?

tek tarafli bagimsizlik

hani basbakan iktidar olurken "samimiyetimle soyluyorum ben herkesin basbakaniyim bana guvenin" diyordu

hirsiz icin bi sorusturma actirmiyor, yolsuzluga adi karisana yaptirim uygulamiyor, rant saglayana goz yumuluyor

bunlari ben goruyorum sen gormuyormusun ?

benim demek istediğim eskiden kötüydü şimdide kötü değil

eskiden daha kötüydü yinede düzelme var

eskiden yolsuzluk daha çoktu peşpeşe hortumlanan bankalar hatırlayın bunları ama şimdi eskiye göre daha az

eskiden neyse şimdide o değil demek istediğim

Kötüye giden şeyin birden kökünü kazıyıp doğru rotaya sokan tek adam Atatürk, bu ülkeyede birdaha Atatürk gibi bir adam gelemeyeceğine göre birden önüne geçilmeyecek yavaş yavaş silinip atılacak demektir.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@WALLACEs

Turkiye den mi bahsediyorsun sen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

doru şimdi bankalar batmıo batıcak banka kalmadı demekki :)

o gazeteleri almayın dediğide sakın aydın doğanın yayın gurupları olmasın, çalık grubuda damadıydı sanırım ialeler onda kalsın adam iş yapsın damadı sonuçta :S 

elektrik  zammı, doğalgaz zamları petrol fiyatları vs vs her şey eski dönemlere göre çok iyide ondan zam yapıılmıo!yolsuzluklar ortaya çıkmadıkça yolsuzluk olarak sayılmayacağı için yapılsada gazete dergi tv vs iletişim araçlarıyla kamu oyuna duyurulmazsanerden bilsin bu millet yolsuzluk olup olmadığını ?

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

@WALLACEs

Turkiye den mi bahsediyorsun sen

Haklısın aslında medya sürekli başka şekilde gösterdiği için sende yazdıklarımla başka bir yeri anlatıyormuşum gibi geldi sana. rte'de bu yüzden Türkiye'yi yanlış anlatan gazeteleri almayın diyor.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    tepki gösterenlere dava açar... anti-eleştiri tayyip

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 12214 Toplam Mesaj: 103