folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    o zaman diyeceksin ki kriz var diyeceksin. millet ferahça yaşıyor demiyeceksin.esnaf memnun demiyeceksin.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------
    o zaman diyeceksin ki kriz var diyeceksin. millet ferahça yaşıyor demiyeceksin.esnaf memnun demiyeceksin.

esnaf haline şükrediyor. bugünün krizi dünün refahından iyi herkez biliyor bunu. ağlayan esnaf varsa da onlara denilcek şey sorun devlette değil soru dünyanın durumunda. ha yok diyorsanız bizde sihirli değnek var bi hareketle ekonomimizi şaha kaldırırız demezler mi adama siz daha önce neredeydiniz?

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    Bazı şeyler vardır utanılır bazı şeyler vardır gerçekten utandırır. Her utandğımz şey utanılacak şey değildir. Ah ah az şöyle baksanız çevrenize dinleseniz esnafı 6 yılda ne kadar mesafe aldığımızı göreceksiniz. Siz sadece bir takım olumsuz rakama bakıyorsunuz inin bakalım çarşıya pazara sorun eskiden nasıldı şimsi nasıl. Sorın bakalım eskiden ev almak kolaymıydı şimdi devlet konut yapmıyor mu vs vs..

her utandiginiz sey utanilacak sey degil derken ? benim tek bildigim utanilin ama utanilmayacak sey olan yorgan alti muhabbeti dir. 

sen hangi carsiya magazaya soruyorsun bilmiyorum ama ben kiminle konusuyorsam kredi ile ayakta duruyoruz kapatmak uzereyiz diyor.

ev demissin de :) devlet bedava dagitiyor sanki, morKIC denen kredi cikarttilar amerikan bankalarinin cogu o yuzden batti.

cikmissin bana sunu diyorsun,

bu kadar vurgunu, yolsuzlugu, ranti, torpili, kadrolasmayi gorme bak birkac kisi ev aldi, toplu konutlar yapildi diyorsun adalet mi bu simdi ?

o toplu konut arsalarinda donen rantlari hic yazmiyorum zira onada bi laf bulup yazacaksindir. 

"haksizlik karsisinda susan dilsiz seytandir" diye bir cumle duydun mu bilmiyorum ama

haksizlik yapan sirf tuttugun partidir yandasimdir diye susmaksa anlayisin dusuncen

birsey diyemem

ama bunu yapan insanlarin "muslumanim" diye oruc tutmalari, hacca gitmeleri, zekat vermeleri, namaz kilmalari biraz tezat dir.

dini vecibeleri ile yaptigi isler Allah la kendi arasindadir buna benimde karismam haddime degildir baskasinin karismasida haddine degildir

ama bu bir tezattir...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Cevaplarınıza cevap veremedim özür dilerim bayadır giremedim neyse

Underzero hocam doğanın gazetesi yalan haber yaptığı için doğru haberi gazetede aynı yerde aynı büyüklukde yazıp ozur dilemedi mi *

Ayrıca insanımız salak değil . ha halka bana salak diyecek biri varsa diyeceğim tek sey ya bizi doğruna inandır yada beğenmiyorsan git demiyorum ama en azından sus, turbanlılara hakaret ederek dusuncene doğruna inandıramazsın

Halk basbakanı boyle gormek istiyorsa, boyle gorecektir, aydın doğan 2 ay calıstırıp calıstırp tercumanlarana para vermeyen bi adam basbakan yanlıs yapmıs olabilir ama halkın gozunde tayyiip aynı tayyip ve halkın istediğinden daha otesi yok ha buna karsıysan Atatürk'e karsısın demektir.yapabileceğin en kotu sey hakaret

----------------------------

bu ozurdileme olayinda yalan haber ve dogru haber ayni sekilde yapilsa guzel olur da konu ile ne alakasi var sen ayni buyuklukte ayni sekilde yapan bir gazete taniyormusun ?  bu isin prensibi yillardir ic sayfalarda ozur yazmaktir.

ben onca soru sordum cevap vermek yerine yine turbanliya hakaret falan yazmissin ? ne alaka simdi turban konusu gectimi ?

dogruluguna inandigin olay ne ? basbakan olmasi her soylediginin dogru oldugu anlamina mi geliyor ?

ben sunu soruyorum sana lafi donderip dolastirmadan cevap verirsen sevinirim :

sirf musluman olmasi veya sirf tuttugun partiden olmasi yapilan yolsuzlukari, rantlari, kadrolasmayi vs isleri gormemezlikten gelmen icin yeterli bir sebepmidir ?

bu kadar olayi neden inatla gormemezlikten geliyorsun ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Evet bende isterim kusursuz bir yonetim ancak bu konuda ben ne yapabilirim ?

sen ne yapabilirsin ve biz

en fazla sandıkta gomeriz peki ya gelen parti Chp Mhp yada herhangi biri polis aynı polis hakim aynı hakim sadece yonetim değisecek ee ne ollcak trafik polisi yine yiyecek yiine yiyecek

ozaman bunlar haricinde en iyi bir sekilde ulkeyi yoneten partiyi secmek gerekiyor

ayrıca akp kusursz bir iktidar olsaydı %100 ile gelirdi demekki %53 yanlıs

zaten 10 bin yıl boyunca han kagan padisah sah kulturunun getirdigi seyleri 100 yılda sindiremeyiz

Ben mesela,

AKP'nin %53 oranında yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Ona oy veren %47'lik halkın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ve ben kusursuz bir yönetimden önce, cahil olmayan bir halk isterim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Musket bunu yazdı:
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Evet bende isterim kusursuz bir yonetim ancak bu konuda ben ne yapabilirim ?

sen ne yapabilirsin ve biz

en fazla sandıkta gomeriz peki ya gelen parti Chp Mhp yada herhangi biri polis aynı polis hakim aynı hakim sadece yonetim değisecek ee ne ollcak trafik polisi yine yiyecek yiine yiyecek

ozaman bunlar haricinde en iyi bir sekilde ulkeyi yoneten partiyi secmek gerekiyor

ayrıca akp kusursz bir iktidar olsaydı %100 ile gelirdi demekki %53 yanlıs

zaten 10 bin yıl boyunca han kagan padisah sah kulturunun getirdigi seyleri 100 yılda sindiremeyiz

Ben mesela,

AKP'nin %53 oranında yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Ona oy veren %47'lik halkın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Ve ben kusursuz bir yönetimden önce, cahil olmayan bir halk isterim. 

----------------------------

Önümüzdeki bin yıl içinde bu da olucak işallah 

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

video

şimdi şunu anlamıyorum iyi birşey yapmış olsalar niye bu adamlara karşı olalım? adamlar iyi birşey yapmış olsalar biz burda sizinle niye tartışalım? sadece gerçekleri görmenizi istiyoruzz..

mesela okullarda bedava ders kitapları dagıtılıyor ama gerçek yüzüne bakınca o kitapların bize 2 kat fazlaya mal olduğunu görüyoruz şöyleki hükümet sözde bu bedava kitapları bedava bastırmıyor.kendi yandaşı matbaalara avuç dolusu parayı üstelik bu halkın ortak parası olan hazineden verip bastırıyor ve onlara rant sağlıyor.sonrada elektriğe akaryakıta ilaca defalarca zam yapıp bu parayı tekrar hazinede yerine koyuyor.en üzücüsüde bunları yaparken kendini iyilik yapmış gösteriyor ve oy topluyor.aslında herşey o kadar açıkki.biraz düşünene herşey çok açık...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bastırılmış duygularınız size gerçeği görmeye izin vermiyor son sözüm budur. yarın birisi çıksa deseki diğer gazeteleri almayın haramdır günahtır cehennemde yanarsınız dese bunada inanıcak durumda olduğunuzu anladım.(aslında hiçte gazete almam.para bile vermem ayda 1 okurum. net varken) dini sömürüye hayır diyorum.  başbakanı protesto ediyorum.

kaygusuz tarafından 25/Eki/12 01:19 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    sende tutturmuşsun birader, faşist başbakan diye.bakıyorum kimsede cevap vermiyor sana.bişeyler anlatmaya çalışıyorsun sanırım.özellikle bu kadar faşist sözcüğünü kullandığın için bir açıklaman vardır sanırım.ne faşistliğini gördün ? sende rahatla bizde.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

'işimize gelince demmokrasi yanlısıyız , işimize gelince demokrasi bizim için bi trendir tramvaydır ' anlayışı faşistliktir...

Halkın anasını s..ip, garibanın ekmegini çalarak , bir de yüzsüz yüzsüz, eğlenircesine , tv lere çıkıp açıklama yapmak, çok iyiyiz demek faşistliktr...

Kriz var diyenler... benim akrabalarım tekstil pc makine işlerindeler... hiç biri memnun degil.. memnun olanlar rant saglayanlar... güneşliye gidin bakalım ( istanbulun tekstil merkezi) kaç fabrika kapanmış? bir sayın bakalım...(edit: kriz falan bahane... tayyip ve ekibi iktidarından sonra oluyor bunlar)... borçlanan borçlanana... gidin bi sorun millete...

Marx ın, Hegel in izinden gidiyor bunlar.. Din ile milletin beynini uyuşturmuşlar... Afyon degil en kral uyuşturucu haline sokmuşlar dini..uzarda uzar yazı... oturun bi akpyi desteklerken vazgeçen insanlara sorun... NEDEN? diye...

edit2: Fingolfin, yaşına göre ağır kaçmış heralde o fantastik kitaplar.. fazla okuma, tavsiye etmiyorum...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 12255 Toplam Mesaj: 103