folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    la bu adam yarın oburgün tahribata da girmeyin der hea :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

zamanında , mesut yılmazı evine davet edip onu pjamayla karşılayan aydın doğan bey bu sefer rant elde edemediği korkutamadığı hükümet karşısında ne pislikler yapacak asıl onu seyredin. önce korkutur kendine yalaka yaptıran medya grubu sonrasında ise milyar usd lik rantın tepesine konuverir. olaya bir de bu yönden bakarsanız sanırım iyi olur.

zannedersem bu da muhalefetin en son uyguladıkları bitirdikleri ama tutturamadıkları a-b-c-d-e...........   Z  planı olsa gerek.

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Beyler artık uyanın yalwarıyorum uyanın ilk 4 yılda akpnin en buyuk destekçisiydim diyebilirim size..

Ama çokten berdir uyanığım.Tayyep şerefsizi madem ki bu sözlerinde hiç bir plan gutmuyor kaynağı belgelenememış haber yapanlara ceza getiren bir yasa cıkartırdı hadi hepsini geçtim akpliler genelde dinine bağlı insanlar olur siyasetteki akkplilerden bahsetmıyorum tabi :) Halkımdan bahsedıyorum.. Size en guzel örneğiyle açıklamama müsade edin ;

"Ey insanlar,sakin ola ki sevmediklerinize haksızlık etmeyin,herkese eşit davranın,adaleti koruyun"

Kimin sözü biliyor musunuz ? Hayır peygamberin bile değil Allah'ın kelamı ve emridir.

Madem ki bu tayyep bu kadar iyi bir insan ana sütü gibi beyaz bir insan neden adalette ayrımcılık yapıyor ? Yalan dolan haber yanlış birşeyse çıkart bir yasa olsun bitsin zaten tek başına iktidarsın ! Mılletvekıllerıne hadı beyler el kaldırın dese tamam işte alsana yasa :) CHP lilerin desteklediği birşey sandıkları oylamada itiraz edenler diye soruldugunda akp li verillerin sigara odalarından elleri havada çıkatıklarını ızlemedınız yada unuttunuz galba ? Elleri kaldırın,elleri indirin iki komutla Türkiyeyi yöneten bir zihniyet..

Basında vakitin,zamanın,samanyolunun,atv'nin,kanal 7'nin egemenliğini kuracaklar kineler bize oy verenler neler olup bittiğinden haberdar olmasın...
    Size soruyorum eğer beyniniz yoksa cevap vermeyin ; Hukumet destekçisi basını takip ederek partinizi daha iyi mi gözlemleyeceğinizi sanıyorsunuz ?

Bugune kadar hiç bir başbakan bu kadar aşşağlık olmamıştı ! Allah Rahmet eylesin Ecevit'i bile mumla aramasamda yinede arıyorum.. Bir başbakan yaa bir başbakan cıkıpta nasıl derki bunlarıs atın almayın ? Madem bu adamlar şerefsiz ki ( Aydın Doğan'ın şerefsiz olduna inana birisiyim ) gerekli yasal işlemleri yap olsun bıtsın şerefsiz ! Almayın ne demek ? Gerçekten de hala kawrayamıyor musunuz ?

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

herşeyi geçtik siyaseti bıraktık desek şimdi..o gazetede çalışan birsürü insan var..onların aileleri var..

onlara iş kapısı nerden bulacaklar acaba?

şimdi tutupta" boykot edin "demek ne kadar doğru? kardeşim başbakansın .. işin suyunu çıkardılar :|

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

İki ucu .oklu değnek..AydınDoğan kadar şerefsizi ve Tayyip kadar pisliği yok..İkiside birbirinden rant elde eediyor.Hatta ben bazen bunun danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum..Tayyip Aydın'a yüklendikçe Aydın taraftarları,  Aydın Tayyipe yüklendikçe Tayyip taraftarları coşuyor..Arada olan; gazete okumayan vatandaşıma, olayları anlamayan vatandaşıma oluyor..

Çipli beyinler yetiştirilmeye çalışılıyor..

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

yaf bi taraf tayyep bi taraf aydın doğan bir ipte 2 cambaz oynamaz derler bunların da o mesele biri koyun millet yetiştirmeye çalışıo diğeri ise hükümet benim altımda olsun bende paramı 2ye 3e katlamaya çalışıo tabi 2side birbirine diş geçiremediği için birbirine çamur atıor sonuç yine arada biz kalıyoruz şimdi akp destekcileri kesin almazlar bu dediği gazeteleri orası kesin aydın doğanda hız kesmeden çamur atmaya çalışır bundan tek kazanclı çıkan bence tayyep olur bizm halkta mazluma destek psikolojisi vardır derler tayyepe çok yükleniolar haksızlık ediyolar hadı oylar akp ye bi müridde demişki yasa çıkar yanlış haber yazana yer mi hiç ya onun kalemşörleri bi parti hakkında yanlış bişi yazsa ne olcak kıyar mı tayyep onlara

2. bi konu ise bi başbakanın çıkıpta meydanda sağa sola 'şerefsiz kansız ipne'bilmem ne demesi yaf sen başbakansın seviyeli ol küfürlü konuşup öle yap böle yap demekle bizi refaha mı ulaştıraksın dedikleri gibi ecevit dönemi çok sancılı geçti o yıllarda bizim ailenin durumunu hatırlıom en azından ecevitin politikası kimsenin altında kalmadan siyasetti oda böle kaypak olsaydı onun zamanında da ekonomi böle olurdu gerçi şimdi de iyi deil ama

şimdi hatırlamıom kim dedi kurtuluş savaşı zamanında bi komutan ülkesinin lideri ile konuşuo türkiye ne oldu alamadınız mı yıkamadınız mı daha die adamın cevabı bu 'her 100 yılda bir bi dahi yeryüzüne gelirmiş o kadar şansısızki bu 100 yılın dahisi türklere gelmiş' artık biz de bi yüzyıl daha bekliycez belki şansımız olurda bi Atatürk daha gelir başımıza

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Ya aslında bende bişeyler yazmak istiyorum ama sıkıldım bu heriften aq ya

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

WALLACEs

yenisafak,zaman,sabah gibi akp yanlisi medyada tayyibin bu boykot cagirisna tepki gosterdi.Dikkatini cekerim.Hoca ortada bir yanlis varsa illa bu yanlisi savunmanin neresi dogru ? Takim tutar gibi siyasi parti tutuluyor.Amac bu memleketin iyiligidir.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

FinGoLFiN

hocam haber kime göre neye göre yalan adam çıkıp diyoki kanıtlamayan şerefsizdir peki o zaman yalan olduğunu sende kanıtla bizde görelim akp düşmanlığı yada akp fan'lığı die bişi yok yanlışsa yanlıştır compi'ye katılıom parti olayında fanatik bi duruma geldik artık

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam şimdiye kadar aydın doğanla tayyoş cok güzel anlaşıyordu ne oldu da bunlar bu hale geldi bakın yarın birgun kokusu cıkacak ceyhana rafineri yaptırılma olayı var bunu da başkabanın damadı yapacak aydın doğanda burada rafineri yaptırmak istediği için bu kadar kavga dövüş...

sen kimsinki cıkan bir gazeteyi şunu bunu almayın protesto edin diebiliyorsun başbakan da olsan herkezin ülke içerisinde bir sınırları vardır başbakan oldu die ülkede istediği gibi at koşturabileceğini zannediyor uyuyan mumyavari halk da peşinden gidiyor dış borcu adam 10 kat büyütmüş zam desen bir yılda %50 üstü olmuş elinde bir tane çalışır şirket bırakmamış ülkeyi satmış sıvamış ama hala o mumyaların uyanması için bişi yapamamışsa ben daha ne diyim...

bundan sonra ülkenin başına kim gecerse geçsin ülkede tek gelir kapısı vergiler kalmış neresini düzeltecek? ülkemin devlet dairelerine sızan akpli solucanların hangi biri temizlenecek ülkemin güzelim insanlarının hangi birine kömür yardımında bulunacak... evt kömür yardımı diyorum ülkede açlık sınırı 1000 ytl iken sana verdiği 500 ytl ile geçin diyor ki bunu bulamayanlar da var aldığı tüm ürünlerin fiyatları artmış bu adam napsın daha nasıl muhtac olmasın evime gelen elektrik faturası %50 artmış hadi yerse yap maaşlara da bu kadar zam ama olur mu adam kendi aldığı milletvekili maaşıyla efendim geçinemiyoruz maaşlarımızın artması gereken bir ...

uyanın artık uyanın ülkem ne hale geldi sizler yüzünden...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 12253 Toplam Mesaj: 103