folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hacılar sabahtan beri neredesiniz koca topic iki kişinin tartışmasına döndü :D diyorum size bu tayyoşu tebrik etmek lazım millete bu kadar döşerken hala ayakta uyutabilen kaç adam var :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Birileri tipki birileri gibi islerini geldigi surece konusurlar :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

2 kere üst üste rekor oyla başbakan seçmeseydiniz a.q.

Şahsen ben gurur duyuyorum Başbakan'ımla... Niye gurur duyuyorsun diye sorarsanız; bütün dünya ekonomisi yerle bir olurken Türkiye:

IMKB 100  36.370,16 %12,89 17:06:30  USD 1,2380 %-0.68  Altın 34,4898 %0.07  EURO 1,7880 %-0.14 Parite  1,4466 %0,00  Bono  %18,93

Ben bunların sebepçisinin elini öperim  arkadaş.

3. kere olsun yine en üste o çıkacak :)

6 ayda elektriğe %75 mi ne zam geldi bi ona yakınıda doğalgaza siz biryerleri öpmeye devam edin..

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

Kimsenin boykota cagırması hos değil..  

amaaaa  kimsede malum dogan grubunda kalemşörlerin olmadıgını istediklerini hiçbir sucu günahı yokken yerin yedi kat dibine yolladıklarını inkar edemez..

burada denmek istenen adam gibi hakkıyla objektif bi şekilde yapılması haberciliğin..

çamur at izi kalsın OLMAYACAK.. 

Çocukların ruhsal gelişimini ve ahlakını zedeleyecek türde yayınlar YAPILMAYACAK..

Bir anda cıkarlarına ters düştü diye insanı şaşırtan ''U'' dönüşleri karalamalar varsa ispatıyla birlikte ilgili yargı hükmüyle birlikte VERİLECEK.. 

ya sizcede suyu cıkmadımı Türk Medyasının..? 

Bu olaya baglı kalmadan direk acık ve net olarak demiyomusunuz hiç '' Bu nedir yahuu..!! ''  diye hiç.. 

Yok aldatan kadınlar anlatıyor,  vay efendimn haydar dümenin dümen suyu taktikleri.. 

A.q un mankenleriyle yüzsüzüyle arsızıyla dolu sayfalar..

Yok hayatım boyunca gidemeyeceğim yerlerde ne yenir ne içilir kimle nerde nasıl zkişilir 

Hiç Le Monde okudunuzmu arkadaslar..?? 

fransızcası olanlar bilir  bilmeyenlerde bi göz gezdirsinler yaa görünüş olarak bilgi ve okunası anlanılası bişeyler verip vermediğini siz test edin  sadece bakın yahuuu.. Valla ben kimse dedi diye bişey yapmam, ama uzun zamandır ayar oldugum bişeydi medyatör yavsaklar..

uyutuluyoruz onu bilirim..!! 

Ben inşaatcıyım arkadaslar.. aldırırım cocuga sırf yemek yerken yere dökülmesin yediklerimiz diye yere sererim. 

baskada bi halta yaramaz hiçbiri 

istediklerini koyarlar, alanlar memnum mu? memnun ki alıyorlar? ee sen begenmiyorsan ozaman gidersin zaman ,sabah,yeni şafak bunlardan birini alırsın? tayyipin kalemşörleri yok sizler varsınız o yeter:) hala gelmiş adamın sucsuz oldugunu söylüyorsunuz.. o bahsettigin medyatör olmasaydı eminim cok uyanık olurdunuz...

Sen nerenle okuyon koçum yazılanlarıda adamı ayar ediyon...!!  

kimi savunmusuz bi göster bakayım bana...!! 

varsan baksan sonuna kadar okumamıssındır bile sıkılıp yazayım bişeyler gitsin demişsindir.. 

banane lan kim savunursa savunsun tayyibin avukatımıyım ben..!! 

benim dogrum birdir paşa yanar döner olamam senin gibiler gibi

benim anlatmak istediğim ne, senin dediğin ne, bak bakalım bi alakası varmı..

adam gibi oku, anla ,  ondan sonra saldır ..

Lugat yapacaksan acıklayıcı ol herif gibi..!! 

2 satır yalan yanlıs yazıpta sinme..!!!

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

olivetti bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

amaaaa  kimsede malum dogan grubunda kalemşörlerin olmadıgını istediklerini hiçbir sucu günahı yokken yerin yedi kat dibine yolladıklarını inkar edemez..

burada denmek istenen adam gibi hakkıyla objektif bi şekilde yapılması haberciliğin..

Çocukların ruhsal gelişimini ve ahlakını zedeleyecek türde yayınlar YAPILMAYACAK..

Bir anda cıkarlarına ters düştü diye insanı şaşırtan ''U'' dönüşleri karalamalar varsa ispatıyla birlikte ilgili yargı hükmüyle birlikte VERİLECEK.. 

Bu olaya baglı kalmadan direk acık ve net olarak demiyomusunuz hiç '' Bu nedir yahuu..!! ''  diye hiç.. 

Yok aldatan kadınlar anlatıyor,  vay efendimn haydar dümenin dümen suyu taktikleri.. 

Yok hayatım boyunca gidemeyeceğim yerlerde ne yenir ne içilir kimle nerde nasıl zkişilir 

fransızcası olanlar bilir  bilmeyenlerde bi göz gezdirsinler yaa görünüş olarak bilgi ve okunası anlanılası bişeyler verip vermediğini siz test edin  sadece bakın yahuuu.. Valla ben kimse dedi diye bişey yapmam, ama uzun zamandır ayar oldugum bişeydi medyatör yavsaklar..

Ben inşaatcıyım arkadaslar.. aldırırım cocuga sırf yemek yerken yere dökülmesin yediklerimiz diye yere sererim. 

istediklerini koyarlar, alanlar memnum mu? memnun ki alıyorlar? ee sen begenmiyorsan ozaman gidersin zaman ,sabah,yeni şafak bunlardan birini alırsın? tayyipin kalemşörleri yok sizler varsınız o yeter:) hala gelmiş adamın sucsuz oldugunu söylüyorsunuz.. o bahsettigin medyatör olmasaydı eminim cok uyanık olurdunuz...

varsan baksan sonuna kadar okumamıssındır bile sıkılıp yazayım bişeyler gitsin demişsindir.. 

gözlerimle okuyorum peki sen nerenden okumuşsun? söyleyim kıçınla okumuşsun.. gidip tayyipin gün boyu tvlerde konuşmaları oldugu gibi almışsın buraya yapıştırmışsın. ben yazacagımı yazmışım yukarda gözlerinle okumayı denersen açıklamama gerek olmadıgını anlayacaksın.

ve ayrıca tayyipimi savunmadıgını söylemişsin peki sana soruyorum yukarda yazdıklarınla konunun alakası ne?? tayyip sırf o mankenler içinmi almayın diyor bu gazeteyi?? yada kim neredene yenir nerede sikişilir..vs içinmi almayın bu gazeteyi diyor??  sen önce kendi yazdıklarını oku(gözlerinle tabi) anla.. 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hacı isterseniz kapatalım bu konuyu sonucta olay tayyoşun doğruları yanlışlarından cıktı birbirimizi kırmaya başlicaz...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:
    hacılar sabahtan beri neredesiniz koca topic iki kişinin tartışmasına döndü :D diyorum size bu tayyoşu tebrik etmek lazım millete bu kadar döşerken hala ayakta uyutabilen kaç adam var :D

yaf hocam bütün Tbt gelse nafile sabahtan bağırıoz yırtınıyoz diyoz biz ne tayyip kötülüoz nede aydın doğanı desteklioz onlar hala bildiğini okuyo ortada olan birşeyi biz değiştiremeyiz 2si 1hafta önce kanki kanki dolaşırken şuan kanlı bıçaklı düşman kesildilerse ne kdr kişilikli olduklarını gösterir bize aslında bunları anlatmak ve bunlara alet olmamak için     kullanılmama klavuzu çıkarmak lazım

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

FinGoLFiN bunu yazdı:

Atatürk de türk malı kullanın yabancı kullanmayın demisti bu boykot değilde

Yalan haber satan gazeteleri almayın demek mi boykot

bu basbakan bozuk et satan kasaplardan alısveris yapmayın dese bu damı boykot olcak

Sacmalamanın doruklarındasınız , yalan haber satan gazeteyi almayın cagrısını herkez yapabilir basbakan pekala yalan haber yapan serefsizdir de diyebilirdi ozaman ne diyecekdiniz serefsizleri boykot ediyor diye serefsizlerimi savunacakdınız

Talibanın önünde diz çöküp arap sehlerinin önünde raks eden köpeklerin havlamalarıyla Mustafa Kemalin kararlarını nasıl yanı kefeye koyarsın.Zihninize bu kadar mı işlemiş bu kadar mı kör olmussunuz.Ne yapsaydı Atamız Yeni kurulan bir ülkenin kalkınması için dısardan mı ithal etseydi.Ne bekliyorsunuz.Yeni dogmus bir bebeginize komsunuzun adınımı söyletirirsiniz.Sizin tayyibinizin aklı fikri nerdeydi bu zaman kadar da şimdi mi oldu aydın dogan serefsiz yalan dolan haber yapan.Daha düne kadar sarmaş dolaş gezinen kankalar degillermiydi.Aydın dogan cumhuriyet mitingleri göstermedigi zaman büyük serefli.İşinize gelmedigi zaman serefsiz.İki yüzlülük kanınıza işlemiş. 

hocam idda ediom sen bu sözlerini ctrl+v ile 3gün bunların zihniyetine kopyala yine fazda etmez Tayyip 4ever derler 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek
    olivetti bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

olivetti bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

gözlerimle okuyorum peki sen nerenden okumuşsun? söyleyim kıçınla okumuşsun.. gidip tayyipin gün boyu tvlerde konuşmaları oldugu gibi almışsın buraya yapıştırmışsın. ben yazacagımı yazmışım yukarda gözlerinle okumayı denersen açıklamama gerek olmadıgını anlayacaksın.

ve ayrıca tayyipimi savunmadıgını söylemişsin peki sana soruyorum yukarda yazdıklarınla konunun alakası ne?? tayyip sırf o mankenler içinmi almayın diyor bu gazeteyi?? yada kim neredene yenir nerede sikişilir..vs içinmi almayın bu gazeteyi diyor??  sen önce kendi yazdıklarını oku(gözlerinle tabi) anla.. 

Lan olum delirtme adamı benim dogrum birdir dingil..

ben konu medya oldugu için onları yazdım ve belirttim bu konuyu baz almayın diye..

ben gazeteyi okumam senin o okudugun yere tıkarım.. sen anla..

genişmisin nesin a.q hosuna gidiyo o tür şeyler herhalde haa..

zorunamı gitti..

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

siz halen konuşabiliyormusnuz..bu konuya beklıyorum sizi hadi muck

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=74789 

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 12258 Toplam Mesaj: 103