folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

SHEK1LC1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    olivetti bunu yazdı:
    gözlerimle okuyorum peki sen nerenden okumuşsun? söyleyim kıçınla okumuşsun.. gidip tayyipin gün boyu tvlerde konuşmaları oldugu gibi almışsın buraya yapıştırmışsın. ben yazacagımı yazmışım yukarda gözlerinle okumayı denersen açıklamama gerek olmadıgını anlayacaksın.

ve ayrıca tayyipimi savunmadıgını söylemişsin peki sana soruyorum yukarda yazdıklarınla konunun alakası ne?? tayyip sırf o mankenler içinmi almayın diyor bu gazeteyi?? yada kim neredene yenir nerede sikişilir..vs içinmi almayın bu gazeteyi diyor??  sen önce kendi yazdıklarını oku(gözlerinle tabi) anla.. 

Lan olum delirtme adamı benim dogrum birdir dingil..

ben konu medya oldugu için onları yazdım ve belirttim bu konuyu baz almayın diye..

ben gazeteyi okumam senin o okudugun yere tıkarım.. sen anla..

genişmisin nesin a.q hosuna gidiyo o tür şeyler herhalde haa..

zorunamı gitti..

ne oldu yazdıgım fena koydu sanırım:) yazdıgın yazıya bak zaten yapabilecegin bukadar sendende bu beklenirdi :) şimdi sana güzel cevap yazardım ama cevap yazmaya degmezsin..

HeadBanger bunu yazdı:

siz halen konuşabiliyormusnuz..bu konuya beklıyorum sizi hadi muck

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=74789 

hoca  digerleri az biraz düşünüyor onlar kurtarılabilir:) peki bu insan görünümlü 2 yüzlü yaratıkları ne yapacaksın? bence uğraşma zaman kaybı.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    SpY-EaFw bunu yazdı:
    fatihack sana bişeyler yazardım ama banlanmak var ya o kötü.
    TSK abd emri altında olsaydı Afganistanda askerimiz çatışıyor olurdu. Bunun engellenmesinin tek sebebi Org.Yaşar Büyükanıttır. Ordu ABD emri altında ols Çinle ortak üretim, teknoloji transferi yapmazdı. Aynı şekilde diğer ülkelerle. Neyse yazacak şey çok.
    TSK ile konuşurken ağzından çıkanı kulağın duysun , dilini fazla uzatma adamın omzundan geçirir sokarlar bir tarafına.
    sen benim muhattabım değilsin.sen şu üslubunla ve seviyesizliğine tartışılmaya değmezsin.görüşlerini hakaret etmeden saygı çerçevesi içinde dile getirmek bir erdemdir ve sen bu erdeme asla sahip olamayacaksın.bütün postların aynı şekilde.onun için kendi çapında, kendi üslubunda, kendi düzeyinde adamlar bul, onlarla tartış.ayrıca kim kimin neresine ne sokar orası belli olmaz koçum.rahat ol.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Adam yalan haber satanları almayın diyor ne diye aydın doğan a yukluyorusnuz cunku biliyorsunuz ki aydın dogan yalan haber yapıyor

adam boklu sutlac yemeyin diyor hemen bolulu x usta yı boykot ediyor anlayısı doğuyor

adam yalan haber yazanları almayın demis neresi yanlıs anlamıyorum

----------------------------

madem yalan haber yapiyor cikip iste belgesi iste evragi sizin halka gosterdiginiz belgeler yalan desin :)

x gazetesi yalan haber yapiyor almayin

ispatla o zaman yalan haber yaptigini, sen yuce bir sifat misin ki senin her dedigine inanalim, her dedigine dogrudur diyelim.

yolsuzluklar dizboyu iken ustlerine gitmek yerine susturmaya calisiliyorken, 

kendisine acim diyen ciftciye ananida al git diyen bununla yetinmeyip adama dava ustune dava acan ve bir sekilde mahkum ettiren, 

milyon dolarlari alanlari koruyan

bir insana inaniyorsun 

gazetenin yazdigini arastirmak yerine "basbakan o gazete yalan soyluyor diyorsa dogrudur" diyorsun.

bravo :) durmak yok inanmaya devam helal olsun size "en buyuk basbakan bizim basbakan" :)))

yuru beee durmak yok arastirmak yok az gozluguyle inanmaya devam...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Atatürk de türk malı kullanın yabancı kullanmayın demisti bu boykot değilde

Yalan haber satan gazeteleri almayın demek mi boykot

bu basbakan bozuk et satan kasaplardan alısveris yapmayın dese bu damı boykot olcak

Sacmalamanın doruklarındasınız , yalan haber satan gazeteyi almayın cagrısını herkez yapabilir basbakan pekala yalan haber yapan serefsizdir de diyebilirdi ozaman ne diyecekdiniz serefsizleri boykot ediyor diye serefsizlerimi savunacakdınız

----------------------------

aferim guzel kardesim 

cok guzel yazmissin dogru diyorsun Ataturk de zamaninda yabanci mal kullanmayin demisti

destekliyorum seni haklisin sonuna kadar hakli olacaksin

zira ben ne yazarsam yazayim sen kulaklarin ve gozlerin kapali olmaya devam edeceksin.

bir gazeteyi bir insan niye boykot eder halkini korumak icin mi ? kendini korumak icin mi ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Tunahanx bunu yazdı:
    FinGoLFiN bunu yazdı:

Atatürk de türk malı kullanın yabancı kullanmayın demisti bu boykot değilde

Yalan haber satan gazeteleri almayın demek mi boykot

bu basbakan bozuk et satan kasaplardan alısveris yapmayın dese bu damı boykot olcak

Sacmalamanın doruklarındasınız , yalan haber satan gazeteyi almayın cagrısını herkez yapabilir basbakan pekala yalan haber yapan serefsizdir de diyebilirdi ozaman ne diyecekdiniz serefsizleri boykot ediyor diye serefsizlerimi savunacakdınız

haklısın birader,aydın doğan da yalan haber yapar buna da kabul,amaşu bir gerçekki tayyip şahsi mevzularını başbakanlık sıfatını kullanarak halletmeye çalışıyor...

En azından 5 kişi yazmış biz Aydın Doğan'ı da savunmuyoruz ama Tayyebin yaptığı da iş değil diye.Neden???

Aydın Doğan'ın ne mal olduğu ortada dolayısı ile onun hakkında bişe yazmaya gerek zaten yok olayın enteresanlığı düne kadar kanki olan insanların sonradan (!)kavgalı gibi konuşmaları...

Akp ya da Başbakanın şahsına ait haberler yapılabilir.Doğru ya da yanlış.Şayet bu haberler doğruyu yansıtmıyor ise Başbakan bir basın toplantısı düzenler,T.C Başbakanına yaraşır bir üslubla yayın organlarına haberlerin yalan olduğunu,haklarında dava açacağını söyler.

Yayın organları ise mahkemeden olayı takip eder.

Tayyip kavgasını medya önüne taşıyor,onu almayın buna satmayın,bunu sevmeyin,şuna küsün.Bu ne ya?

Akp yerine başka bir parti geldiğinde o da STV izlemeyin,Fetoya küsün,erbakana saldırın mı desin?Sidik yarışı mı yapsın iktidarlar,muhalefetler???

Bulunduğu konumu sindiremeyen insanlar mevcut e durum da ortada.

Yalan haber yapan medya diyosunuz,ispatlansın Aydın Doğana tazminat ödettirilsin.

Taraf gazetesinin yaptıkları ne peki?Tayyip niye sadece Aydın Doğan'a takılıyor.Taraf gazetesi Ergenekon ile yaptığı haberlere ne demeli?Ama o Akp'nin ekmeğine yağ sürüyo.Ona laf yok.

Bykalın söylediği nadir düzgün sözlerden biri.Dokunulmazlıklar neden kalkmaz acep?Akp nin kadrosunda bi sorun mu teşkil ediyor?

Bakın biz kuru kuruya akp karşıtlığı yapmıyoruz bunu fark edin artık.Aydın doğanı savunmuyoruz.Haksızlık varsa onu söylüyoruz.Akp nin yaptığı iyi işleri taktir ediyoruz,ekleyin foruma hadi onları.Tartışalım...

Memleket olarak;

Bunlar para yiyo ama eskiler de yiyodu,bunlar böle ama eskiler de öleydi tarzı bir düşünce tarzı güdersek bu muameleyi hak ediyoruz demektir.

Halk aç kalmaya çiftçi kurumayı hak ediyor.Haksızı savunmayan güçlünün yanında pısan insan olarak yetişirsek muameleye baş kaldıramayız hiçbir zaman.

Benim hakkımı yiyene ben hakkımı helal etmiyorum.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yaf hocam o iş zor o dama laf anlatmak türkiyeyi ab'ye sormaktan daha zor belki 10kez açıklama yaptım o hala bildiğini söledi boşuna klavyeyi eskitmeyin :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

underzero hocam çok aklı başında bir hocamızsın seni tebrik ediyorum...kendi 3 kuruşa satanlara ağzının payını veriyorsun...bunların ne olduğu çok açık ortada fakat bazı kesimler bu tarz siyasi işlerden büyük rantlar elde ediyorlar...

aslında yılanın başını ezmek lazım yılanın başı da fetullah ve abd

biraz daha uzun boylu düşünürsek rusyaya kolumuzu kaptırmadan biraz destek verebilrsek sonuçlarına katlanmak koşuluyla belki abd çöker yada zayıflar ozaman bunların anası bellenecek ama 3. dünya savaşı çıkabilir burasıda bir gerçek :d

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Bazı şeyler vardır utanılır bazı şeyler vardır gerçekten utandırır. Her utandğımz şey utanılacak şey değildir. Ah ah az şöyle baksanız çevrenize dinleseniz esnafı 6 yılda ne kadar mesafe aldığımızı göreceksiniz. Siz sadece bir takım olumsuz rakama bakıyorsunuz inin bakalım çarşıya pazara sorun eskiden nasıldı şimsi nasıl. Sorın bakalım eskiden ev almak kolaymıydı şimdi devlet konut yapmıyor mu vs vs..

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

iftar iftar sinire sokma insanı...

450 YTL maaşla ev alabileceğini mi sanıyorsun ? esnaf kan ağlıyor apaçık kriz var çevrede. başka dünyada yada başka yerde yaşıyorsun galiba!Tarım bitti bitti...kendi halkının ürettiği değil. elin japonu çini danimarkalının yaptığı ihracat malları yiyorsun...Şu at gözlüğünü çıkarın artıık.Toki evlerindeki miletvekillerin soygunculuğunu da bilseniz.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

mayrip bunu yazdı:

iftar iftar sinire sokma insanı...

450 YTL maaşla ev alabileceğini mi sanıyorsun ? esnaf kan ağlıyor apaçık kriz var çevrede. başka dünyada yada başka yerde yaşıyorsun galiba!Tarım bitti bitti...kendi halkının ürettiği değil. elin japonu çini danimarkalının yaptığı ihracat malları yiyorsun...Şu at gözlüğünü çıkarın artıık.Toki evlerindeki miletvekillerin soygunculuğunu da bilseniz.

şuan dünyanın neresinde kriz yok göster bana?

We can be more, we can be much more.
Toplam Hit: 12257 Toplam Mesaj: 103