folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

Böyle Bir Başbakana Sahip Olduğumuz İçin Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bush'un yaptıklarıda dünya çapında ses getirio ırak savaşı afrikalıları sömürmesi tüm dünyaya saldırma eğilimi doymayan egosu   peki sence bush'da mı iyi bi insan ?

altın tenekeden değerlidir her ne kdr teneke altından daha fazla ses getirse bile

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

FinGoLFiN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tayyibimin ustune cok gidiyorlar zaten bu kadar ses getiriyorsa bi adamın yaptıkları mutlaka o adam iyi bisiler yapıyodur

siz gerçekmiisniz

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oxily
    oxily's avatar
    Erkek
    okadar gazete ve tv nin bir kurum altiben o gazeteleri almiyorum :D o tvleri izlemiyorum. sizde ogle yapin.

Zamanı gelir herşeyin belli olur akla kara.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

atatürk türk malı kullanın dedi diye laf ediyorsun dimi türk malına yönelseydi bu yolda adım atsaydık şimdi dışa bağımlı olmazdık!!

hacılar ben daha size birşey demiyorum ataların çok güzel bir lafı var ya o da bende kalsın siz takılın ülke güllük gülistanlık bundan 10 15 yıl sonra görürüm ben sizi...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı:

atatürk türk malı kullanın dedi diye laf ediyorsun dimi türk malına yönelseydi bu yolda adım atsaydık şimdi dışa bağımlı olmazdık!!

hacılar ben daha size birşey demiyorum ataların çok güzel bir lafı var ya o da bende kalsın siz takılın ülke güllük gülistanlık bundan 10 15 yıl sonra görürüm ben sizi...

salla ya bu kdr yorum yaptık hala bize aydın doğan destekcisi muamelesi yapıo ne desen boş iftar vakti sıkma kendini :d

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    OnlyDeath bunu yazdı:
    crafty bunu yazdı:

salla ya bu kdr yorum yaptık hala bize aydın doğan destekcisi muamelesi yapıo ne desen boş iftar vakti sıkma kendini :d
    şeyhin çok güzel bir lafı var ya hani nush ile uslanmayanın hakkı tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

biz üstümüze düşen görevi yaptık ülkemi bölmeye çalışan satmaya öalışan bağımlı hale getiren insanın hakkında gerçekleri görmeleri için söylemem gerekeni söyledim hala görmemekte israr ediyorlarsa bunlara cevabı beş on yıl sonra tayyoş gereken cevabı verecektir... ülke die bişi bırakırsa tabi...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    fatihack sana bişeyler yazardım ama banlanmak var ya o kötü.
    TSK abd emri altında olsaydı Afganistanda askerimiz çatışıyor olurdu. Bunun engellenmesinin tek sebebi Org.Yaşar Büyükanıttır. Ordu ABD emri altında ols Çinle ortak üretim, teknoloji transferi yapmazdı. Aynı şekilde diğer ülkelerle. Neyse yazacak şey çok.
    TSK ile konuşurken ağzından çıkanı kulağın duysun , dilini fazla uzatma adamın omzundan geçirir sokarlar bir tarafına.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

adam şehitlerimiz için kelle dedi

daha ne yapsın

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

FinGoLFiN bunu yazdı:

Atatürk de türk malı kullanın yabancı kullanmayın demisti bu boykot değilde

Yalan haber satan gazeteleri almayın demek mi boykot

bu basbakan bozuk et satan kasaplardan alısveris yapmayın dese bu damı boykot olcak

Sacmalamanın doruklarındasınız , yalan haber satan gazeteyi almayın cagrısını herkez yapabilir basbakan pekala yalan haber yapan serefsizdir de diyebilirdi ozaman ne diyecekdiniz serefsizleri boykot ediyor diye serefsizlerimi savunacakdınız

Talibanın önünde diz çöküp arap sehlerinin önünde raks eden köpeklerin havlamalarıyla Mustafa Kemalin kararlarını nasıl yanı kefeye koyarsın.Zihninize bu kadar mı işlemiş bu kadar mı kör olmussunuz.Ne yapsaydı Atamız Yeni kurulan bir ülkenin kalkınması için dısardan mı ithal etseydi.Ne bekliyorsunuz.Yeni dogmus bir bebeginize komsunuzun adınımı söyletirirsiniz.Sizin tayyibinizin aklı fikri nerdeydi bu zaman kadar da şimdi mi oldu aydın dogan serefsiz yalan dolan haber yapan.Daha düne kadar sarmaş dolaş gezinen kankalar degillermiydi.Aydın dogan cumhuriyet mitingleri göstermedigi zaman büyük serefli.İşinize gelmedigi zaman serefsiz.İki yüzlülük kanınıza işlemiş. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    baal eline sağlık

Living Death
Toplam Hit: 12259 Toplam Mesaj: 103