folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cinler Hakkında Biraz Bilgi (Bilimsel Bir Derleme)

Cinler Hakkında Biraz Bilgi (Bilimsel Bir Derleme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

ercag bunu yazdı:
    -----------------------------
    bişe dicem bu youtubede cinlerle ilgili bi video varmış ben bakamadım yorumlar çok kötü herkes uyku kalmadı fln yazmış psikolojim bozuldu fln yazmışlar bi baksana ona :D merak ettim bakta yorumlayı ver böle gri bi ekranla başlıo video gerisini bilmiom:D cinlerin gerçek görüntüsü videonun adı

butun vidyolarda eticin resmi var :)

www.atsizcilar.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    :D izledim şimdi sağol :D:D:DDDDD bune ya :D:D:D

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Yorumuma cevap yazan arkadaşlara hitaben ilk mesajda yazanların neresi bilimsel benim sorduğum buydu. Bir şeyin bilimsel olması için bir dayanağı olmalıdır. Sizin burda yaptığınız bilimi kullanarak aklınızca kurduğunuz bağlantılarla olup olmadığını sizinde bilmediğiniz bir şeyi anlatmaya çalışmaktır. Ama bir konuda bilimden alıntılar yaparak birşeyler oluşturmak bilimsel bir derleme değildir. Benim itiraz ettiğim işte bu noktadır. Sanırım benim değil sizin lise fiziğini bilmeye ihtiyacınız var.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek
    gördüğüm kadarıyla dodobig  arkadaşımız konuya hakim.benim bir teklifim olacak eğer gerçekten inanmayan bir arkadaş varsa cinlerle karşı karşıya gelmeyi istiyor ve başına gelecekleri göze alıyorsa böyle bir buluşma için neler yapması gerektiğini yazabilirim.tabi dodobig inde bu konuda isteyen arkadaşa yardımcı olabileceğine inanmaktayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ntxsoft bunu yazdı:

Yorumuma cevap yazan arkadaşlara hitaben ilk mesajda yazanların neresi bilimsel benim sorduğum buydu. Bir şeyin bilimsel olması için bir dayanağı olmalıdır. Sizin burda yaptığınız bilimi kullanarak aklınızca kurduğunuz bağlantılarla olup olmadığını sizinde bilmediğiniz bir şeyi anlatmaya çalışmaktır. Ama bir konuda bilimden alıntılar yaparak birşeyler oluşturmak bilimsel bir derleme değildir. Benim itiraz ettiğim işte bu noktadır. Sanırım benim değil sizin lise fiziğini bilmeye ihtiyacınız var.

Tamamda son derece sende fikrini güzel anlatmışsın kardeş ama, arkadaşımız da burada kesinleşmiş ibareler vardır şeklinde bir şey dememektedir, ancak bulguların şu anki düzeyleri hakkında açıklamalarda derlemelerde bulunmuştur, bence derleme çok güzel olmuş.

Vede Günümüz bilimi bu konuları aydınlatmak için yoğun gayret sarfetmektedir. ayrıca Cinlerin varlığı Kuran da da belirtilmektedir. Varlıkları hakkında bilgimiz var ama elle tutulur bir dayanağımız yok burada sana katılıyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek
    ntxsoft bunu yazdı:

Benim bilimsellikten kastım dogmalarla değil bilimle izah tır zaten. mantıksal bir varsayımdan bahsediliyor. bilim zaten boyledir.eğer bir olguyu açıklayan bir yaklaşım varsa aksi ispat edilene kadar bu varsayım gerçek kabul edilir. mesela orbitaller sence ispatlandımı yada ışıgın dalgamı tanecikmi oldugu. zaten bunlar tam olarak açıklanırsa cinlerin varlıgı ve fiziksel ozellikleri deneysel olarak ispatlanabilecektir.

www.atsizcilar.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    dodobig bunu yazdı:

Bir sonraki konu insanlarla iletişim. 1800 lü yıllardan beri aborjinlerin (Avusturalya yerlileri) kendi aralarında konuşmadan iletişim kurabildikleri biliniyordu. 2006 yılında bilim adamları insan beyninde "Ayna nöron" denilen bir gurup hücre buldu.

bu nöronlar insanların düşüncelerini elektromagnetik dalgalarla etrafa yayıyordu.daha sonra iki insanın aynı anda aynı şarkıyı soylemeye başlaması gibi ilginç olaylar aborjinlerin iletişimi yada konuşma harici her türlü iletişim esnasında beyinde bu ayna nöronların aktif oldugu ispatlandı..

İşte bu ayna nöronlardan salınan dalgalar sadece insanlar tarafından çozulmuyordu. köpeklerde kısmen çözebiliyordu. yani bir köpek ten çok korkuyorsanın o kopek bunun farkındadır. işte cinlerle iletişimde tam olarak bu yolla sağlanır. insan once otohipnoz olur ve odaklanır.

sonra cinlerle iletişime geçer. eğer bir insan size cinlerle konuştum insan gibi ses çıkarabiliyorlar diyorsa bilinki yalandır...

burda kesin olduğunu bilmemekle birlikte bir bilgiyi aktarmam lzım.
    biz korktuğumuz zaman vücudumuzda bir koku salgılanıyormuş ve bu kokuyu köpek kokladığı anda (köpeklerin koku alma duyuları çok gelişmiştir.) senin korktuğunu anlayıp hurra üstüne geliyormuş diye biliyorum :) bence o kasteddiğin olay telepatidir. Bir dostumla binlerce km öteden bu yolla çok kolay anlaşabiliyordum o yüzden telepati diye düşünüyorum.

Buzul dediğin doğru biz korktuğumuzda köpekten önce adrenalin salgılanır sonra sizlerimizde ani refleks için nöronlar arasında nörotransmiter maddeler salgılanaır bunlardan birinin kokusunu alabiliyordu asetil kolindi galiba 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    ntxsoft bunu yazdı:

Adam zaten örnekte bohr'un açıklamasını koymuş bütün fizik ve kimya kitaplarında bohr'un atom modeli müfredata girmişse demekki adam bilim adamı ve bilimsel dayanağı var. 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    holywood bunu yazdı:
    biz bi ara çagırdık.arki bi dua okudu geldiler ama ne okudugunu sölemedi.sen bilirsin die sordum?
    Tamam gelirler, ama çok aşırı düzeyde şakacıdırlar, vede ayriyetende dalgada çok geçerler, ilerleye zamanlarda da araya kötü niyetlisi bulaşabilirki ondan kurtulmak da baya bi mesele olabiliyor, Sana tavsiyem hiç bulaşma.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek
    daha önce mesajımda belirtmiştim kendine güvenen olursa cinlerle görüşmek için gerekli bazı açıklamalar yapabilirim.
Toplam Hit: 14900 Toplam Mesaj: 95