folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cinler Hakkında Biraz Bilgi (Bilimsel Bir Derleme)

Cinler Hakkında Biraz Bilgi (Bilimsel Bir Derleme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Spyrex Lanlı Cümle kurmadan edebinde konuş, Korkuyorsan uzak dur, olur biter. Efendi ol.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Korkuyorum hacı,

Ya dabbe'deki gibi pc'nin içinden çıkar bizi yerlerse :s

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Korkuyorum hacı,

Ya dabbe'deki gibi pc'nin içinden çıkar bizi yerlerse :s

Hayvan Can Korkma ben Senin yanındayım La_brasil hocamda var bişey olmaz. ;) ama uzak durmamızda da yarar var hani.

Arkadaşlar Dinimizce günah olan yanını açıkliyim Kafasına göre kimse açıklama yapmasın bu hususta, Cinleri Evli Çiftleri Ayırmak için büyü için Yada Kötü niyetli her hangi bir iş amacı için örgütlemek Gelecekten haber veriyorum şeklinde Şarlatanlık amaçlar için kullanmak Günah vede Suçtur.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek
    bu arada yeri gelmişken insanları cinden koruyan 2 dua vardır Âyet-el Kürsî  ve Hz Muhammed in yazdığı bir duadır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

Nahos bikaç olay oldu basımdan gecen..

sizlere diyeceğim: SAKAT İŞLER VESSELAM...

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Dodo Hocamın bu Seriye devam etmesini isterim ama bilimsel dayanaklar la Öte dünya ve pisişik bilgiler, bizim o Alemi diğer boyutu tanımlamamızı sağlar faydasıda korkularımızdan sıyrılmış olabilmemizi sağlar, daha sağlıklı düşünebiliriz.

Zira yalan yanlış şeyler düşünmektense ortaya konulabilecek gerçekçi bilgiler her daim yorumsal kalmış bilgiden daha iyidir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Peki fincan celsesi dışında medyumsal kanallık edilebiliyomu, ışık bedenli varlıklara medyumsal kanallık edilebildiği gibi?

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek

shockman dodo kayboldu ( gayb oldu) bence mesajları okuduktan sonra daha detaylı bilgiye kavuşur.

konu uzadıkça uzuyor. talep olursa cinlerle ilgili daha detaylı bilgi de verebilirim.bu bilgiler onlar hakkında ki bir çok bilinmeyen sorunun cevabı niteliğinde olacaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    la_brasil bunu yazdı:

shockman dodo kayboldu ( gayb oldu) bence mesajları okuduktan sonra daha detaylı bilgiye kavuşur.

konu uzadıkça uzuyor. talep olursa cinlerle ilgili daha detaylı bilgi de verebilirim.bu bilgiler onlar hakkında ki bir çok bilinmeyen sorunun cevabı niteliğinde olacaktır.

Evet talep var :D Ben detaylı bilgiler yazmanı istiyorum mümkünse..

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    la_brasil bunu yazdı:

O halde hocam Siz devam edin Dodo Hocamın yerinden bende kafası karışan arkadaşlara Yardımcı olmaya gayret ederim, yardımlaşırız bir nevi, ancak Tehlikeli öğretiler olmazsa sevinirimki sizin böyle bilgileri vermeyeceğinizi düşünüyorum. saygılar hocam.

Toplam Hit: 14903 Toplam Mesaj: 95