Çok Zayıfım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Armigerovs
    Armigerovs's avatar
    Erkek

Bende senin yaşında aynı durumlari ve piskolojiyi yaşiyodum çevremdekiler ilk gördügünde zayifsin derdi :W

Babamda ' bende senin gibiydim 21 yasinda turp gibi oldum merak etme ' derdi.

hiç inanmadim babama :p .ama dogru çıkti yaş 22 kilo 77 .gayet dengeli bir vucud :D.

kafana takmaya değmez derim..

Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Armigerovs bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende senin yaşında aynı durumlari ve piskolojiyi yaşiyodum çevremdekiler ilk gördügünde zayifsin derdi :W

Babamda ' bende senin gibiydim 21 yasinda turp gibi oldum merak etme ' derdi.

hiç inanmadim babama :p .ama dogru çıkti yaş 22 kilo 77 .gayet dengeli bir vucud :D.

kafana takmaya değmez derim..

Haklısın hocam =) bir de çok hareketliyim sürekli aktifim :D umarım ilerde düzelir.. şimdi ben çıkıyorum herkese iyi geceler..tereyağlı yumurta yemem lazım herkese çok çok çok teşekkür ederim =)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    yagiztektas bunu yazdı:
    clogu bunu yazdı:
    1,75 boyum var 55-60 kg arasıyım yanı bende zayıf sayılırım daha 17 yaasındasın cok problem etme hormanaldır duzelır duzelmese bıle bı cok kılo aldırıcı vıtamınler var kullanırsın...Sen yemene ıcmene dıkkat et duzenlı ve saglıklı beslen bıde üzerine yakısacak seyler gıy saclarına cok jole surup dıkme cokta uzatma kotu durur yasamana bak kafana takma
    çok teşekkür ederim =) giyimime çok dikkat ediyorum fiziki özelliklerim nedeniyle..saçlar konusunda problemliyim herkes saçlarını uzat ama dikme diyor bende inadına dikiyorum bundan sonra dikmek yok =) kilo işini de bir halledeyim çok güzel olacak hocam =)

walla hocam kılo almanın yuzlerce yolu var ama unutma bunu asla psıkılojık bı sorun halıne getirme yanı alamıosan alamassın kılo bak ben normalde ıkı kısılık yemek yerım su anda da yemek yıyom bırasdanda yatacam ve hemen her gece bole ama bende kılo alamıom ama saglıgım yerınde hıc bı sorunum yok bence sen sadece dısardan gelen etkenlerden problem etmıssın ama ılla da kılo alcam dıosan spor salonlarında proteın tozları satılıo garantılıdır hıc denemedım ama deneyenler faydasını gordu ısterssen bı dene bazı bunyeler yemek yıyerek faln kılo alamaz bkz:ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı:
    yagiztektas bunu yazdı:
    clogu bunu yazdı:
    1,75 boyum var 55-60 kg arasıyım yanı bende zayıf sayılırım daha 17 yaasındasın cok problem etme hormanaldır duzelır duzelmese bıle bı cok kılo aldırıcı vıtamınler var kullanırsın...Sen yemene ıcmene dıkkat et duzenlı ve saglıklı beslen bıde üzerine yakısacak seyler gıy saclarına cok jole surup dıkme cokta uzatma kotu durur yasamana bak kafana takma
    çok teşekkür ederim =) giyimime çok dikkat ediyorum fiziki özelliklerim nedeniyle..saçlar konusunda problemliyim herkes saçlarını uzat ama dikme diyor bende inadına dikiyorum bundan sonra dikmek yok =) kilo işini de bir halledeyim çok güzel olacak hocam =)

walla hocam kılo almanın yuzlerce yolu var ama unutma bunu asla psıkılojık bı sorun halıne getirme yanı alamıosan alamassın kılo bak ben normalde ıkı kısılık yemek yerım su anda da yemek yıyom bırasdanda yatacam ve hemen her gece bole ama bende kılo alamıom ama saglıgım yerınde hıc bı sorunum yok bence sen sadece dısardan gelen etkenlerden problem etmıssın ama ılla da kılo alcam dıosan spor salonlarında proteın tozları satılıo garantılıdır hıc denemedım ama deneyenler faydasını gordu ısterssen bı dene bazı bunyeler yemek yıyerek faln kılo alamaz bkz:ben

işte ben de aynen öyleyim hocam..psikolojik bir hale geldi nedeni de çok basit dış görünüşüm hoşuma gitmiyor çelimsiz duruyorum.. babam yolda benden kalıplı birini görse bu seni yerden yere vurur falan diyor..asla kompleks yapmadım ama ben de memnun değilim bu halimden..çok şükür sağlığım da gayet yerinde ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    çok sıçmıcan , bol bol bira iç bira göbeği yaparsın , yatmadan önce yağlı yemek yeah

Ama ne faydaki  bünye meselesi su içiyom yarıyo derler ya aq  , hiç anlamış değilim öküz gibi yiyorum ama gene aynı gene aynı uraşma bence sende benim gibisin  yaşasın zayıf kalma  :D

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:
    çok sıçmıcan , bol bol bira iç bira göbeği yaparsın , yatmadan önce yağlı yemek yeah

Ama ne faydaki  bünye meselesi su içiyom yarıyo derler ya aq  , hiç anlamış değilim öküz gibi yiyorum ama gene aynı gene aynı uraşma bence sende benim gibisin  yaşasın zayıf kalma  :D

Aynen öyleyim hocam :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvuscorax
    corvuscorax's avatar
    Erkek

yagiztektas bunu yazdı:
    arkadaşlar merhaba.. 17 yaşındayım 1.76 boyum var fakat çok zayıfım tam 55 kiloyum..artık çok zayıfsın denilmesinden bıktım..evdekilerin hergün laf konuşmasından :S.. bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı..şöyle en az 10 kilo almalıyım.. sabah kahvaltılarını genelde yapmıyordum ama son 1 haftadır özen göstererek eksiksiz kahvaltı yapıyorum..

fazla hareketlisin bence ondan oluyo, yavaş yuru, üşen biraz hareket etmeye daha az kalori yakarsın, her sabah iki yumurta yemekle başla bence, birinin sarısını at ama 2 sarı yeme, dumble falan varsa çalış biraz 1 hafta duzenli yumurtalara başladıktan sonra kas yapmaya da başla duzenli olarak, spor yapmaya başladıgın haftadan itibaren sana 1 ay veriyorum kilo almaya vucudun da şekillenmeye başlar iyi olursun :)

İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler vardır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçlere sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    öss ye hazırlan kardeşim.valla bak.son 2 ayda 15 kilo aldım daha öncesi de var.öss ye hazırlanan bütün arkadaşlarımda da fizyolojik bir takım problemler var kimisinin migreni azdı kimisinin vücudunda yaralar çıktı falan.sen de kendini yemeğe verirsin direkt kilo alırsın..

gel vaktin varsa 1 hafta benimle takıl nasıl kilo alınıyo bi bak :D

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

seninle aynı kiloya sahibim ama sadece 1 cm uzunsun benden.ben 1 ay önce badi yapmaya başladım. 1 aydır haftada 4 gün spora gidiyorum. Şuan kollarım hariç gözle görülür bi gelişme yok ama eminim kilom artmıştır. Sanki hiç yemek görmemiş gibi yiyorum :D.

Sana tavsiyeme gelince. Kilo almak için uyku çok önemli. Düzenli uyku yoksa kiloda yok. Bu saatte konu açmandan niye kilo alamadığın belli oluyo :Sabah kahvaltıda çay yerine meyve suyu ya da süt(yarım yağlı) , peynir çeşitleri , yumurta , reçel , pekmez ya da bal kesinlikle  olucak. Yemek aralarında fındık,fıstık, çikolata , abur cubur tüketmeyede bak.

En iyisi badi yap abura cubura hiçbişeye gerek kalmicak inan bana. Köpek gibi  yiyosun :) Birazda ek besinler aldığın zaman vücudunda süper olur. Unutmaki önemli olan kilo almak değil ,kas halinde kilo almak. Cılız ama göbekli halini düşün bi daha sağlıklı karar verirsin .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    22 yaşım bitmek üzere 1.85 boyum var ve 64 kiloyum .. 66  görünce seviniyorum :|
Toplam Hit: 11822 Toplam Mesaj: 104