Çok Zayıfım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    evet tabi bilmedigim için yazıyorum degilmi. ya demek istedigim şu sen sigara içmeklede hayatını mahvedersin sigarayı günde belki iki paket içersin onu bir nefes bile yeterldir ve bunun iq tersi ilede alakası yoktur o zaman hollanda da yaşayanların tamamı gerizekalımı  ?adama ben iç bagımlı ol demedim kı zaten 1 hafta içse oda günde bir nefes oda yeter ona bir ay sonra  10 kilo alır

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------
    evet tabi bilmedigim için yazıyorum degilmi. ya demek istedigim şu sen sigara içmeklede hayatını mahvedersin sigarayı günde belki iki paket içersin onu bir nefes bile yeterldir ve bunun iq tersi ilede alakası yoktur o zaman hollanda da yaşayanların tamamı gerizekalımı  ?adama ben iç bagımlı ol demedim kı zaten 1 hafta içse oda günde bir nefes oda yeter ona bir ay sonra  10 kilo alır
    hocam bilmiyorsun..sigara da otta iştah keser ve kilo almayı engeller..tamam uzatmayalım sen haklısın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    bencede kardeşim ya herkesin bide bünyesi farklı

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    evet benim de bünyem öyle işte :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    Herkesin dediği gibi sırf tereyağ yersen, kilo alacağım diye damar tıkanıklığına yol açarsın. Ömründen çalarsın .. :) Doktora git derim..

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    mamii bunu yazdı:
    Herkesin dediği gibi sırf tereyağ yersen, kilo alacağım diye damar tıkanıklığına yol açarsın. Ömründen çalarsın .. :) Doktora git derim..
    aynen hocam =) ben önce kendi beslenme düzenimi oturtayım sonra destek için doktora gideceğim =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    o6u2 bunu yazdı:
    öss ye hazırlan kardeşim.valla bak.son 2 ayda 15 kilo aldım daha öncesi de var.öss ye hazırlanan bütün arkadaşlarımda da fizyolojik bir takım problemler var kimisinin migreni azdı kimisinin vücudunda yaralar çıktı falan.sen de kendini yemeğe verirsin direkt kilo alırsın..

gel vaktin varsa 1 hafta benimle takıl nasıl kilo alınıyo bi bak :D

:( evet öss  mahfetti benide kilo aldım

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    neftera bunu yazdı:
    o6u2 bunu yazdı:
    öss ye hazırlan kardeşim.valla bak.son 2 ayda 15 kilo aldım daha öncesi de var.öss ye hazırlanan bütün arkadaşlarımda da fizyolojik bir takım problemler var kimisinin migreni azdı kimisinin vücudunda yaralar çıktı falan.sen de kendini yemeğe verirsin direkt kilo alırsın..

gel vaktin varsa 1 hafta benimle takıl nasıl kilo alınıyo bi bak :D

:( evet öss  mahfetti benide kilo aldım

öös iyidir iyi :P buluşmalarda bütün öss'ye hazırlananlar bana saldırmalı :D:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek
    evet esrar kilo aldırır ama bi süre sonra aldırdıklarının 2 katını verdirir.kurutur uyma veledü hüsnalara

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    EfEkSiYoN bunu yazdı:
    evet esrar kilo aldırır ama bi süre sonra aldırdıklarının 2 katını verdirir.kurutur uyma veledü hüsnalara
    peki hocam =)
Toplam Hit: 11826 Toplam Mesaj: 104