DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam adam kendi dilini konusmasin'mi? Sen PKK'nin hangi sartlarda olustugunu bilmiyormusun? Yoksa  bilmemezlik'mi ediyorsun? Diyarbakir iskencehanesinden haberin var'mi?

Hocam neden kendi dilini konuşsun adam ? Bir ülke düşün sende onun vatandaşısın ve o ülkeye göre hareket etmelisin kendi kafana göre değil.Mesela Amerikada yaşayan bir İtalyan asla kendi dilini konuşmaz.PKK neden oluştuğu gibi bir soru senin onları haklı çıkarmandırki o dönemlerde sadece doğudaki vatandaşlar işkence görmedi batıdakilerde işkence gördü.Yani bana bunun nasıl kuruldu sen bilirmisin gibi savunuculuğunu yapma.PKK tamamen dış güçler tarafından ülkede karışıklık çıkarmak için oluşturulmuş ve Kürtleride onlara bir devlet kurma gibi hayali proje üretmiş ve insanların aklını çelmiş bir örgüttür.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

TSK nın 90 lı yıllarda pkk ile mücadelesinde ,TSK saflarında yer alan  korucuları   görmediniz e duymadınızmı?

onlar kürt değilde  ermeni  falanmıydı?

talabaninin adamlarıyla birlikte, alaşağı edilmedimi pkk 90larda  ? talabani kürt değilde yunanmıydı?

hep dtp nin kazandığı illeri öne sürüyorsunuz.

Ş.URFA dan

diyarbakır HAZRODAN (AKP )

yine diyarbakır Çermik ten hiç bahsetmiyorsunuz ki çermik te dsp kazanmış ( şaşırmadıysanız siz gerçekten  sorunlusunuz)

akp iktidar olma avantajını bu illerde kullanamadı yanlış işler yaptı,oralarda aşiret reislerinin sözü geçer,onları gerekirse ankarada ağırlayacaktı .

Türkiyeye göç eden peşmergeleri göz ardı etmeyin onlarda oy kullanıyor ve sayıları 100 binleri buluyor,halepçe katliamından kaçıp ülkemize sığınan ki onlarla birlikte yüzlerce pkk lı sınırımızdan içeri girmişti buda ayrı bir sorun teşkil ediyor, .

Underzero gibi düşünenler olduğu sürece bu ülkeyi ne size nede pkk ya böldürtmeyeceğiz.

sizin gibiler Kürtlere hain diyip ermenilere kapıları açar kıbrısıda satar, izmire yunanı, antalyaya italyanı,G.antep'e fransızı sokar.

siz "içimizdeki irlandalılar"sınız.

ve asıl bölücüler sizlersiniz !

pfff en büyük bölüçü benmişim senin dediğine göre vay a.k lan adamlar bangır bangır bağırıyor allahına kadar kafatascılık yapıyorlar bizden biraz tepki gelinçe bölüçü oluyoruz yuh.

Bilgi güctür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Artik ben daha fazla yorumda bulunmayacagim, sitelerde okuduklarin goruslerimi aksetsin bundan sonra.

http://www.diyarbakirzindani.com/

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=diyarbak%C4%B1r+cezaevi

Kimsenin PKK'yi hakli cikarmaya'da calistigi yok. Ben iskence goren HALKTAN soz ediyorum. Teror orgutu PKK'dan degil. N'olur abicim tarihimizi iyi ogrenelim. Eger Turklere boyle iskence edilmis olsaydi eminim tepkin COK AGIR olurdu. Simdi bunlari inkár ederek bir yere varilamaz. Kurt insanini bu denli kendinden uzaklastiranlar bilsinler'ki boyle zulmetmeyle kardeslik olmaz. Boluculuk yapan Amerikan kuklasi fasistlerdir. Iskence eden devlettir; burokrasidir.

Tabii insan'a kiymet vermiyorsaniz, o sizin bileceginiz istir. Insanlar olmesin talebinde bulunuyorum, savas yanlisi olmaktansa baris yanlisi olmayi yeglerim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Avira bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:
    Hocam adam kendi dilini konusmasin'mi? Sen PKK'nin hangi sartlarda olustugunu bilmiyormusun? Yoksa  bilmemezlik'mi ediyorsun? Diyarbakir iskencehanesinden haberin var'mi?

Hocam neden kendi dilini konuşsun adam ? Bir ülke düşün sende onun vatandaşısın ve o ülkeye göre hareket etmelisin kendi kafana göre değil.Mesela Amerikada yaşayan bir İtalyan asla kendi dilini konuşmaz.PKK neden oluştuğu gibi bir soru senin onları haklı çıkarmandırki o dönemlerde sadece doğudaki vatandaşlar işkence görmedi batıdakilerde işkence gördü.Yani bana bunun nasıl kuruldu sen bilirmisin gibi savunuculuğunu yapma.PKK tamamen dış güçler tarafından ülkede karışıklık çıkarmak için oluşturulmuş ve Kürtleride onlara bir devlet kurma gibi hayali proje üretmiş ve insanların aklını çelmiş bir örgüttür.

O zaman Almanya da kendi dilini konuşan Türklere aynı muameleyi yapsın?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

ülkede 10 milyon 15 milyon arası kürt var 20 milyon nerde :) türkiyeninm %25 i kürtmü şimdi   bunların oy kullananları 6 milyon olsa arkadaşların dediği gibi  %30 eder ki bu bir halkı büs bütün suçlamak için yeterde artar bile ; Ayrıca yarası olan gocunur oy kullanamayan kürtlerinde bana göre bir farkı yoktur tarih bir kere daha gösterdiki kürte açılım yaramaz baskı zulüm lazımdır bugün oynanan oyunu anlamak isteyen Kazım Karabekir'in Kürt Meselesi adlı kitabını okusun

ayrıca spoofu kardeşim aynı şey deil bu türklerde almanyada devlet kurmak isterlerse orda türkçe isim yasak olur ki türk kanalı kurulamıyor almanyada Kanal 7 yide aynı sebepten kapattılar

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    ülkede 10 milyon 15 milyon arası kürt var 20 milyon nerde :) türkiyeninm %25 i kürtmü şimdi   bunların oy kullananları 6 milyon olsa arkadaşların dediği gibi  %30 eder ki bu bir halkı büs bütün suçlamak için yeterde artar bile ; Ayrıca yarası olan gocunur oy kullanamayan kürtlerinde bana göre bir farkı yoktur tarih bir kere daha gösterdiki kürte açılım yaramaz baskı zulüm lazımdır bugün oynanan oyunu anlamak isteyen Kazım Karabekir'in Kürt Meselesi adlı kitabını okusun

buyur burdan yak... bizim tek gayemiz kardeşlik ve saygıyı kazandırmak...2009 yılında yaşıyoruz kürt-türk ayrımı yapmak ilkelliktir cahillik yobazlıktır... 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Avira bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:

Hocam neden kendi dilini konuşsun adam ? Bir ülke düşün sende onun vatandaşısın ve o ülkeye göre hareket etmelisin kendi kafana göre değil.Mesela Amerikada yaşayan bir İtalyan asla kendi dilini konuşmaz.PKK neden oluştuğu gibi bir soru senin onları haklı çıkarmandırki o dönemlerde sadece doğudaki vatandaşlar işkence görmedi batıdakilerde işkence gördü.Yani bana bunun nasıl kuruldu sen bilirmisin gibi savunuculuğunu yapma.PKK tamamen dış güçler tarafından ülkede karışıklık çıkarmak için oluşturulmuş ve Kürtleride onlara bir devlet kurma gibi hayali proje üretmiş ve insanların aklını çelmiş bir örgüttü

Ordaki örneği anlamamışsan ben senle neyin tartışmasını yapayım ? benim orda anlatmak istediğim Amerikada yaşayan İtalyanlar var bu adamların kendi ülkeleri var.Ama Amerikayı seçmişler ve orda yaşamışlar orayı benimsemişler.Şimdi Kürtlerin Türkiyeden başka bir devleti yok.Bunun dışında Türk vatandaşı hepsi ama nedense dünyada bi bunlar kendi dilimi konuşucam diye tutturdu.Yani adamların ülkesi olmasına karşın adamlar konuşmuyor.Madem bu topraklarda yaşıyosun Türkçe konuşucaksın.Hea ben konuşmicam efendim dersen Amerika babaya git çok istiyosa Alaskadan toprak verir orda konuşursun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

SpoofU bunu yazdı:
    Avira bunu yazdı:

Concept bunu yazdı:

kürtce diye resmi bir dil varmı bee yuh 

Bilgi güctür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ben zaten hep halkların kardşeiliğini savunmuşumdur cia kardeşim ama bunu kürtlerde savunsa tek taraflı olmuyo dimi

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    kusura bakma ama hepsini bir kefeye koymuşsun ben kürtüm ve hiç kürt arkadaşım yok arkadaşlarımın hepsi türk bu beni hiç rahatsız etmedi hiçte bi boşluk hissetmedim...ne mutlu türküm diyene kürtü kardeşi bilene

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 32621 Toplam Mesaj: 313