DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------

bayzin bunu yazdı:
    Tarihe bakarsanız kürtlerin sürekli arkadan vurup sonradan cezalarını çekince de ağlayıp sızlandığını mazlum ayağına yattığını görebilirsin.Ve ileride tarih tekerrür edicek gibime geliyor.

canım kardesım  elınde  belge varmı kanıt  varmı  neye  gore  konusuyorsun  niye  ıftıra  atıyorsun  eger  dine  ınancın varsa  bunun büyük bi günah  oldugunu  bılıyormusun

Hocam ben dinimi bilen bir insanım.Ben olanları sölüyorum belge istiyorsan bir sürü de belge var.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Halep%C3%A7e%27ye_zehirli_gaz_sald%C4%B1r%C4%B1s%C4%B1   <<<< Halepce katliamı : Irak-İran savaşında ülkeleri Irağı İrana karşı satan bazı kürtlerin silahlı isyanları sonucu Saddam bu saldırıyı yapmıştır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/K%C3%BCrt_Teali_Cemiyeti  <<<< Kürt teali cemiyeti: Kurtuluş savaşı zamanlarında Kürtlerin yine Kürdistan kurmak için oluşturdukları bir grup.

http://tr.wikipedia.org/wiki/PKK   <<< Pkk: Günümüzdeki terör örgütü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@adamgibi

işte bu ben bunu az önce yazdımda mesajımda bakın kürtlerin bu kızı idol alması lazım dedim nie sinirleniyosunuzki ben siz sinirleynince kürdistan taraftarısınız sandım

ayrıca hoca bayzinin bahsettiği şeye kanıt arıyosan benim bi önceki mesajı oku 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Adamlar bir Kurdistan davasi gudup itoglu-itlik yaptilar diye sen butun Kurtleri zan altina sokarak suclayamazsin. Ayrica sizin yediginiz boklari, iskence ettiginiz insanlari anlatirsam gotun ucbucuk atar, affalarsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

@adamgibi

işte bu ben bunu az önce yazdımda mesajımda bakın kürtlerin bu kızı idol alması lazım dedim nie sinirleniyosunuzki ben siz sinirleynince kürdistan taraftarısınız sandım

ayrıca hoca bayzinin bahsettiği şeye kanıt arıyosan benim bi önceki mesajı oku 

hocam bu vatanda gozu olanin ta a.q

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

iyi bende  şimdi  zamanında  türkler  kürtleri  katletmiştir  diyim  bi kac  dokuman bulayım bi kac  site  bulayım  ya bırakın hocam annemın  annesı derkı  oğul  bızım buralarda zamanında  ermenılerı  agırlara  koyup  yakarlardı  varmı  böle  canlı  bi tanıgınız  hadi  kürtler  zamanında  yaptı  dıyelım ki bu bi  laftan ielri  gidemez yinede  sölüyorum birinin arkasından iyi  konusmak  gıybete girer  birinin arkasından  kötü konusmak  ıftıraya  gırer ve iftira en buyuk gunahlardan bırıdır .

her şeyı bırakın bana  kürtlerden neden nefret  ettiğinizi  söleyın  bende  size bunun sebebini  acıklıyım  seviyeli bir  tartisma  ortamı olsun 

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

iyi bende  şimdi  zamanında  türkler  kürtleri  katletmiştir  diyim  bi kac  dokuman bulayım bi kac  site  bulayım  ya bırakın hocam annemın  annesı derkı  oğul  bızım buralarda zamanında  ermenılerı  agırlara  koyup  yakarlardı  varmı  böle  canlı  bi tanıgınız  hadi  kürtler  zamanında  yaptı  dıyelım ki bu bi  laftan ielri  gidemez yinede  sölüyorum birinin arkasından iyi  konusmak  gıybete girer  birinin arkasından  kötü konusmak  ıftıraya  gırer ve iftira en buyuk gunahlardan bırıdır .

her şeyı bırakın bana  kürtlerden neden nefret  ettiğinizi  söleyın  bende  size bunun sebebini  acıklıyım  seviyeli bir  tartisma  ortamı olsun 

gıybet le iftira kavramlarını yanlış biliyorsun bu 1.

İkinciside Diğer yazanları değil ama ben hep diyorum Kürtleri değil, o dtp ye oy veren hiç bir Kürt'ü sevmem. Sebepide açık. Bunun lamı cimi yok heralde :W

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    Adamlar bir Kurdistan davasi gudup itoglu-itlik yaptilar diye sen butun Kurtleri zan altina sokarak suclayamazsin. Ayrica sizin yediginiz boklari, iskence ettiginiz insanlari anlatirsam gotun ucbucuk atar, affalarsiniz.

Ben sana anatayım 1 tane Yıl 1993 Şimdiki dtp milletvekili Sırrı sakıkın abisi şemdin sakık 1 otobüs terhis olmuş yanlarında silah olmayan askerimizi ŞEHİT  ediyor. Bu mudur insanlık ??? Ben diyorumki dtp nin içindekilerde onlarını destekleyenlerde taaaaaa o.ç anaları kaşarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Siz once iskencelerle sehit ettiklerinizin hesabini verin. Bunlari'da hesaba katarsak evet sehit edilen cok olmustur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Kimden bahsediyon sen ??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

gıybet le iftira kavramlarını yanlış biliyorsun bu 1.

İkinciside Diğer yazanları değil ama ben hep diyorum Kürtleri değil, o dtp ye oy veren hiç bir Kürt'ü sevmem. Sebepide açık. Bunun lamı cimi yok heralde :W

---------------------------

anlattıgım gıybet  ve ıftıra  dogrudur  bunun dısında baska  dogru sekıllerıde  olabılır hocam  ama  benım  anlattıgım  gıybet ve ısftıranın  neden yanlıs  oldugunu acıklarsan sevınırım 

kontra bisiklet
Toplam Hit: 32546 Toplam Mesaj: 313