DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Ohoooo çok şey kaçırmışız yahu =) pekeke mekeke gene atardamardan girmişsiniz hocalar sakin biraz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Razorback bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ohoooo çok şey kaçırmışız yahu =) pekeke mekeke gene atardamardan girmişsiniz hocalar sakin biraz.

puaha

avatarı görünce concept geldi sandım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

puaha

yüreğimiz ağzımıza geldi :D ..

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:

Razorback bunu yazdı:

puaha

yüreğimiz ağzımıza geldi :D ..

ne yüreğimiz ağzımıza gelcek lan :W

sadece sinrimi bozacak diye :D

shockman üstad yine iyi yazmışsın bu arada :W

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Conceptin pkk savunduğunu düşünmüyorum.Şu içimizi bayan kürt pkk kavgası türü konuları açan arkadaşların böle site içi yıpratma birbirine düşürme amaçlarının olduğunu düşünmekteyim.Madem çok büyüyor meseleler tartışmayı bilmiyorsunuz açmayın böyle konular.Banada bölücü denildi çünkü gerçekçi yaklaşıyoduk ezilenin yanındaydık.Ama bazı arkadaşlar hemen sıfatı yapıştırmayı başardılar.Tabikide kaale bile almıyorum onların dar dünyaları yetiyor demekki gerçekler canlarını yakıyor sorunlara hep kendi perspektiflerinden yaklaşıyorlar.Ancak başkalarına bölücü derken laf sokma çabasına heyecanına girerlerken kendileri aslında akıllarında bu meseleyi ne kadar bölmüşler bölmemişler bunları bi düşünsünler.Birde yaşları 15 16 17  arasında değişen arkadaşların hararetine gelip olayı çok hırcınlaştıran arkadaşlara soluk almalarını öneriyorum.Onlar ekmeğe mama s.ke kama derlerken biz zaten memleket meselesi okuyorduk hemde o biçim.İnsan hayatında 1 senenin bile önemini gözönüne alıcak olursak deneyimin yaşla ne kadar doğru orantılı olduğu reelitesini göz ardı edemeyiz.O vakit bir tartışma yaparken saygıyı elden düşürmeyin.Yoksa inanın boka sarıyor herşey.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Razorback bunu yazdı:

Conceptin pkk savunduğunu düşünmüyorum.Şu içimizi bayan kürt pkk kavgası türü konuları açan arkadaşların böle site içi yıpratma birbirine düşürme amaçlarının olduğunu düşünmekteyim.Madem çok büyüyor meseleler tartışmayı bilmiyorsunuz açmayın böyle konular.Banada bölücü denildi çünkü gerçekçi yaklaşıyoduk ezilenin yanındaydık.Ama bazı arkadaşlar hemen sıfatı yapıştırmayı başardılar.Tabikide kaale bile almıyorum onların dar dünyaları yetiyor demekki gerçekler canlarını yakıyor sorunlara hep kendi perspektiflerinden yaklaşıyorlar.Ancak başkalarına bölücü derken laf sokma çabasına heyecanına girerlerken kendileri aslında akıllarında bu meseleyi ne kadar bölmüşler bölmemişler bunları bi düşünsünler.Birde yaşları 15 16 17  arasında değişen arkadaşların hararetine gelip olayı çok hırcınlaştıran arkadaşlara soluk almalarını öneriyorum.Onlar ekmeğe mama s.ke kama derlerken biz zaten memleket meselesi okuyorduk hemde o biçim.İnsan hayatında 1 senenin bile önemini gözönüne alıcak olursak deneyimin yaşla ne kadar doğru orantılı olduğu reelitesini göz ardı edemeyiz.O vakit bir tartışma yaparken saygıyı elden düşürmeyin.Yoksa inanın boka sarıyor herşey.

Bismillahirrahmanirrahim :W

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

asdasdadasdasdad haydi az daha uğraşalım :W ezilen halkı kurtarcaz hadi :W hadi lan hadi:W ulan bende diyorum nedir? harbiden de concept çıktı amq :W Hoca adam gibi tartışmasını bilmeyen conceptti laf bulamayınca herkese küfretti. Sadece benim yaşıma bakarak yorum yapmaki Concept 19 sen de 22 yaşındaymışsın :W

dede demeyiz sanada:W

Memleket meselesni ne kadar okuduğunuzu ne kadar okutulduğunuzu iyi biliyom ben :W

ulan ulan ulan  bu sefer sinirlenmedim gülüyorum. Börtü böcek neşe hava oksijen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Razorback bunu yazdı:

Gelip burda en basitinden eşek mi skti sizi diyen adam ağzıyla kuş tutsa b bk değildir benim için. Yaş ayağına yatıp artis artis laf ebeliği yapan gtnden kıl aldırmayan tiplerden zaten nefret ediyorum. Burda açıkça millete diyarbakıra gelin diye zarf atışı ayrı bir olay. Hmm bi düşüneyim bakalım, aslında bu lafının üzerine bölücü çok yanlış oturmuş. Bilmem ki, alt üstü küfür etmiş, alt üstü salak salak konuşmuş, artislik yapmış. Bölücü mü? Hem de tbt gbi farklı kesimlerden insanların bulunduğu bir ortamda pkk sempatizanlığı yapmanın neresi yanlış öle değil mi? 

O zaman banının kaldırılmasını istiyeyim bari. Gelsin de bizim göremediğimiz ayrıntıları bize göstersin, yakalayamadğımız perspektiflerden olayları aydınlatsın. Ufkumuzu genişletsin. 

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Az Sakin olalım yahu, Siyasi Tartışma Konuları En Çok Sabır isteyen Konulardır. Örneğin bu Gün Gün içinde yaşadıklarınız Sizi Çok gerdiyse Girmezsiniz Siyasi Konulara, Hem Siyasi Konu açan Arkadaşların İnsanları Birbirine Düşürmek için açtığınıda Sanmıyorum. Tartışacağız Öğreneceğiz ama Birbirimizi Kırmadan. Birbirimizin İnandığı Değerlere Hakaret etmeden. Bunlara Dikkat ederek Tartışmaya Yönetici Arkadaşlarda Bu Aşamadan Sonra İzin Verirseler Devam Edilmesinden Yanayım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

forum kurallarini ihlal eden sizsiniz

Kurtlere burada etmediginiz kufur ve kafatascilik..kiskirtmacilik kalmadi

Benim icin il farketmez, gelin Kurtler'in yaninda boyle havlayinda gorelim sizi, hey gidi kopekler

katıksız o.ç. köpekler sksin seni.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 32495 Toplam Mesaj: 313