DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

concept sen diyarbakırdasın ben antep'de.

gel ortasını bulalım ŞANLIURFADA buluşalım.

Varmısın ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@ YaSevYaTerkEt

yok olmaz illede diyarbakır der arkadaş hocam :) güvendiği bişe var demekki orda 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

forum kurallarini ihlal eden sizsiniz

Kurtlere burada etmediginiz kufur ve kafatascilik..kiskirtmacilik kalmadi

Benim icin il farketmez, gelin Kurtler'in yaninda boyle havlayinda gorelim sizi, hey gidi kopekler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim icin il farketmez, gelin Kurtler'in yaninda boyle havlayinda gorelim sizi, hey gidi kopekler

Düzgün konuş lan yavşak ! Sabahtan beri susuyoz götün kalkmasın artık !

Savaş mı kaybettik beyler? Ülkemizi araplar işgal etmiş. Ülke planlı olarak araplaştırılıyor, cahilleştiriliyor ve fakirleştiriliyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

Lan geri zekali ne boluculuk yapip duruyosun. biz kurtlewre degil pkk yi destekleyenlere laf ediyos. Hocam banlayin sunu artik ya :S

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    köpekmi concept köpek sizin sembolünüz olum bizimki kurt hatırlatalım kurt ulumasıyla köpek havlaması bir değildir havlayan köpek ısırmaz derler bu bir atasözüdür ama atasözlerinden anlamazsın sen nede olsa senin atan deil ama biz burda  aradaki farkı anlamanı istiyoruz bak kaç gündür 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    o kurt dediginden kopek familyasindan :) nbrr irkcilar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Bu konunun acilmasini saglayanlar suphesiz'ki Kurt vatandaslarimiza hakaret amacli, gizliden bir amac guttukleri anlasildigi gibi yorumlarda bulunan Kurt dusmanlarininda gercek yuzleri ve vatan'a verdikleri kiymet, sadakat gibi degerlerin cignendigine sahitlik etmemizi sagladilar.

Konunun kapatilmasi en dogrusudur. Irkcilara meyil verilmemelidir. Eger biz kendimize kardes diyorsak. Irkcilik cok kotu ve kohnemis bir fikriyattir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    lan olum dalgamı geçiyosun biz hiç bir mesajmızda kürtlere sövmedik ama sen her mesajında türklere ülkücülere sövüyosun kim ırkçı burda zaten sen bugün ban yemezsen kesin daha hiç yemezsin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan it

Diyarbakıra çağırmışsın da eğer birgün Türk Halkının kafası atarsa Diyarbakırda sende dahil bölücü kalmaz. Ama ülkeyi kaosa sokmaya şimdilik gerek yok. Siz ne kadar kışkırtsanızda biz sabrediyoz ama böyle giderse kafası atar.

Ve evet Biz burada ben gidemesemde birçok akrabam ardahanda dtplileri dövdüler. duymuşsundur. Hani resmi göstersen ordakilerin yarısını tanırım. Haberim olsa bende giderdim. 1000 Kişi döküldü orda dtplilerin amkodular. Sonra da ezilmişlik oynayıp birçok Kürt'ü kandırdılar. Dtp - dehap - hadep- dep vs vs vs Ardahan merkezde ömrü boyunca alamadığı oyu aldı. Şimdi bu mudur ezilmişlik. İsterse oylarını bi iki kat daha artırsalar şimdi olsa yine ardahan halkı sokağa dökülür. Sen bi Terörist'in ailesine uğra başsağlığı dile sonrada ezilmişlik oyna. Ve o dtplileri dövenler arasında Kürt Kardeşlerimizde vardı. Ama biris Ülkeden yana birisi bölücü aradaki fark bu.

Ha sen forumda bize delikanlılık yapıyoz demişsinde senin yaptığın ne? Sende Çık o dediklerini Türk'ün yanında de.

Ha bu arada geçen gün okuldan 5 kişi geliyoduk. ikimiz Türk'üz 3ü de Kürt. Birisi dediki yok Kürdistan falan. Gereken cevabı verdim dövmemem içinde Diğer 3ü zor aldılar.
    Burda Her evde boşuna mı tüfekler tabancalar var lan. Olurda Birgün kafası atmaya görsün.

Birde Forumdan Bir Kürt'ün bu Concept'e siktir çekmesi lazım bence

Toplam Hit: 27386 Toplam Mesaj: 313