DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    akp ile dtp anlaştı dogu dtpnın geri kalanı tayyipin. bölüyorlar yavaştan türkiyeyi.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

adı üstünde demokrasi düşünceleri san abana ters diye  birşey diyemeyiz.

o görüşü savunanlar gidip oy verdiler ve türkiyenin gerçeğide yine gözler önünde

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

bide ben pkkyı desteklemiyorum kürdüm diye veriyorum, dtpde terörüist değildir diyen o.çları varya.. gene götürmüşler doğuyu yaa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Cia bunu yazdı:
    -----------------------------

Toplam Aldığı Oy : 2.341.996 dikkat!!!

türkiyede kaba taslak 20.000.000 kürt var bunların sadece %10 u DTP ye oy vermişler...şimdi birisi çıkıpta kürtlerin bilmem neresine bilmen ne koyim demesin ayrıca buda bi model olsun yanlış düşüncede olan arkadaşlar daha saglıklı düşünsünler

2.341.996 köpeğin  anasına , bacısına , çoluğuna , çocğuna küfr etsek. bunların çoğunun birbiriyle kan bağı var sayalım atıyorum. ortalama % 50 si küfr yemiş olur. Bunun sebebi kim '2.341.996 köpek .'

--------------------

yaoo yazmiyim yazmiyim diyorum ama insanı boş yere sinirlendiriyorsunuz ortamı geriyorsunuz , lan yavsak köpek sensin  ve senin gibiler köpektir  , DTP küfrediyorsunuz onu anladık , kürtlere nie laf atıyon evladım , gün gelecek bu kürtlere kurban olacaksın , bende DTP'nin a.qq , ama kürtleri karıştırmayın ,kürtlere  niye terörist gözüyle bakıyorsunuz onu anlamıyommm

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Demokraksi ulkeden elkeye degisir.Neden mi . Avrupada milletvekilerini adam yerine koymazken . Turkiyede bu yasalarla dokunulmazlik olarak belirtilmistir. Halka kazndirmak icin gelen vekiller

malesef halka kazadirmayip.mesela emeklye 30sene calismis prim sigorta vergi cart cut seyler odemis adama 600 MIletvekiline kiyak emekllikten en dusuk 1500 vermektedir.BU emerklisine ya

550 secilmis arasinda olursan ne kadar alirim dersen yasadin demek nicin dersen cunku devlet arkanda 6000 tl az olmamak kaydiyla tum saglik yemek egitim giderlerin devlet tarafindan

karsilanir.Sonunu dtp baglayacam korkma.Siyasetin malesef ne durumda oldugu belli.Dusune biliyomusun haritada bi bak siyaset durumu ortada chp aldigi oylar hep gelismis yerler neresi

dersen izmir simdi demek lazim bu ankaralilari izmire yada antalya goturmek lazim ki koskoca baskentin ne kadar geri kaldigini farkedebilsin.Yillarca gokcege verdi hala veriyo dedikleri soz

calmiyan adam mi var adam calisiyorsa calsin. Yav orda efendi aday var mansuru secin oda olmuyor. Doguda oylarin nereye gittiigi belli yorum yapmaya gerek yok.Adamlar akillnadi her islerini

artik siyaset yolluyla yapiyolar ne gerek var catismaya.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:
    Cia bunu yazdı:

türkiyede kaba taslak 20.000.000 kürt var bunların sadece %10 u DTP ye oy vermişler...şimdi birisi çıkıpta kürtlerin bilmem neresine bilmen ne koyim demesin ayrıca buda bi model olsun yanlış düşüncede olan arkadaşlar daha saglıklı düşünsünler

2.341.996 köpeğin  anasına , bacısına , çoluğuna , çocğuna küfr etsek. bunların çoğunun birbiriyle kan bağı var sayalım atıyorum. ortalama % 50 si küfr yemiş olur. Bunun sebebi kim '2.341.996 köpek .'

--------------------

yaoo yazmiyim yazmiyim diyorum ama insanı boş yere sinirlendiriyorsunuz ortamı geriyorsunuz , lan yavsak köpek sensin  ve senin gibiler köpektir  , DTP küfrediyorsunuz onu anladık , kürtlere nie laf atıyon evladım , gün gelecek bu kürtlere kurban olacaksın , bende DTP'nin a.qq , ama kürtleri karıştırmayın ,kürtlere  niye terörist gözüyle bakıyorsunuz onu anlamıyommm

öhöhö nerenle okuyon hoca sen :W

Ayrıca Kürtlere niye kurban olalım? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRuN
    ToRuN's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı:
    Cia bunu yazdı:

--------------------

nerene güvenip bana küfr ediyon mal herif  aq kürdü . senide senin gibi bütün kürdlere kurban olucaksın diye düşünenlerin de hayatını sikeyim ,Daha sıçmasını bilmeyen adamlarımı kurban olucak bu millet ,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

ToRuN bunu yazdı:
    By_Gizemli bunu yazdı:
    Cia bunu yazdı:

--------------------

nerene güvenip bana küfr ediyon mal herif  aq kürdü . senide senin gibi bütün kürdlere kurban olucaksın diye düşünenlerin de hayatını sikeyim ,Daha sıçmasını bilmeyen adamlarımı kurban olucak bu millet ,

size yakışmayan cümleler tartışmayın arkadaşlar.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ToRuN ve o zihniyetteki insanlar yuzunden bu halde toplum.

her kurt u terorist olarak goren zihniyet, her Turk u de gercek milliyetci vatansever olarak goruyor.

bu ulkeyi satan Turk un var oldugu gibi, bu vatan icin canini veren kurt de vardir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    ben çıkıyorum sevgi çiçekleri ekiyorum birileri çıkıyor çiçekleri çigniyor...sen kürtlere küfür edersen kürtlerde sana küfür eder bu kısır döngüdür kimseyi biyere götürmez...daim olan saygı sevgi hoşgörüdür sonucu barıştır kardeşliktir

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 32494 Toplam Mesaj: 313