DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Türk kürt kardeş.Helal olsun 2 milyon  küsür  kardeşimize.

Kim ne derse desin artık kürdüm diyene ön yargıyla bakıcam.Cünkü 2 milyon yenilir yutulur bir rakam değil oy verilen partide yenilir yutulur değil . . 

Yazıklar olsun !

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Kim ne derse desin artık kürdüm diyene ön yargıyla bakıcam.Cünkü 2 milyon yenilir yutulur bir rakam değil oy verilen partide yenilir yutulur değil . . 

Yazıklar olsun !

Siz zaten boyle bir bakisla hepten kaybediyorsunuz. Isteyen istedigi partiye oy verme ozgurlugune sahiptir, bu hakki devlet ellerinden almamissa size avuc yalamak duser. Ben CHP'ye veririm, isteyende baska bir partiye. Size ne? Cok vatanseverseniz gonullu askerlik yapiniz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Yazıklar olsun !

Siz zaten boyle bir bakisla hepten kaybediyorsunuz. Isteyen istedigi partiye oy verme ozgurlugune sahiptir, bu hakki devlet ellerinden almamissa size avuc yalamak duser. Ben CHP'ye veririm, isteyende baska bir partiye. Size ne? Cok vatanseverseniz gonullu askerlik yapiniz.

Zaten askerlik zamanım gelsin paşa paşa gidip yapacam.Evet demokrasi dediğimiz şey malesef bazen böle elimizi kolumuzu bağlıyor.

Doğru demişin dtpye oy vermek serbest.Allahı inkar etmekde serbest sen  ve saz arkadaşların inkar edebilirsiniz, merak etme devlet ona da ceza vermiyor yani o da serbest.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Bayzin  ne güzel demiş sayın concept sen ne sanıyosun kürtlerin bu tavrı cezasızmı kalacak :) Devlet Bahçeli gitsin adam gibi biri gelsin MHP ye görür bakarsınız demokrasiyide dtp yide :) Bu toprakların yazısız kuralları vardır 6000 yıldır türkler devletlerinde bu kuralları uygular gittikleri her yerede götürürler eğer o topraklarda bir türk dahi kaldıysa o kurallar deişmez siz 10 milyon kürt 60 milyon türkü keserseniz işte o zaman demokrasi olur :) ki tabi rüyada bile bunu gerçekleştirme ihtimaliniz yok özellikle concept senin ve elevatorun mesajlarını dikkat ediyorum her mesajda kürtçe yi vurguluyosunuz sizin ne haddinize bu ülkede kürtçe konuşmak geçende youtube da bir video izledim orda bi kürt kızın yazdığı çok hoşuma gitti olayı çözmüş bir kürt

"Ya arkadaşlar ne kürdistanı bende bir kürd kızıyım ama kürdlerin devlet kurmasını istemem kursalar bile en başta ben karşı çıkarım hem bizim neyimize devlet daha konuştuğumuz dil belli deil biri kumançi ağızıyla konuşur biri zazaca konuşur biri...  , ben şahsen AKP ye oy verdim" die bitiriyor bu kız kürtlerin idoli olmalı...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek

Deli sensin.

Insanlara Kurt olduklari icin deli deme hakkina sahip degilsin, hicbiriniz sahip degilsiniz!

"ayzin hocam ne güzel demiş sayın concept sen ne sanıyosun kürtlerin bu tavrı cezasızmı kalacak :) Devlet Bahçeli gitsin adam gibi biri"

Bizi cezalandiramazsan serefsizsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

Bayzin  ne güzel demiş sayın concept sen ne sanıyosun kürtlerin bu tavrı cezasızmı kalacak :) Devlet Bahçeli gitsin adam gibi biri gelsin MHP ye görür bakarsınız demokrasiyide dtp yide :) Bu toprakların yazısız kuralları vardır 6000 yıldır türkler devletlerinde bu kuralları uygular gittikleri her yerede götürürler eğer o topraklarda bir türk dahi kaldıysa o kurallar deişmez siz 10 milyon kürt 60 milyon türkü keserseniz işte o zaman demokrasi olur :) ki tabi rüyada bile bunu gerçekleştirme ihtimaliniz yok özellikle concept senin ve elevatorun mesajlarını dikkat ediyorum her mesajda kürtçe yi vurguluyosunuz sizin ne haddinize bu ülkede kürtçe konuşmak geçende youtube da bir video izledim orda bi kürt kızın yazdığı çok hoşuma gitti olayı çözmüş bir kürt

"Ya arkadaşlar ne kürdistanı bende bir kürd kızıyım ama kürdlerin devlet kurmasını istemem kursalar bile en başta ben karşı çıkarım hem bizim neyimize devlet daha konuştuğumuz dil belli deil biri kumançi ağızıyla konuşur biri zazaca konuşur biri...  , ben şahsen AKP ye oy verdim" die bitiriyor bu kız kürtlerin idoli olmalı...

catır  catır  kürtçe  konusuyorum gelde  engelle  hocam  benim konusma  özgürlüğüm  var arabçada  konusurum  ingilizcede  dtp  ye de  veririm  akp  de   bundan kime ne ya sizin kürtlerle  alıp veremediğiniz nedir neyden korkuyorsunuz  anlamdımki herkes baksın kendı ısıne millet yemeye  ekmek bulamıyor  bizim burda  tartıstıgımız  seylere  bakın 

şu saatten itibaren kürt  adına  en ufak bi hakarette  bulunan  arkadaşlara karşı  aynı  hakretlerde  bulunacagım 

@yalnızturk  bu ülkede  türkler  yalnız  değil 

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    herkezin düşüncesine saygı duymak zorundayız.degerlerimizi korudugumuz sürece degerlidirler.kimine dtpye oy veren haindir kimine akpye oy veren haindir aslolan bir arada saygı çercevesini aşmamakla yaşamaktır 1000 yıldır oldugu gibi... ;)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

yalnizturk bunu yazdı:

catır  catır  kürtçe  konusuyorum gelde  engelle  hocam  benim konusma  özgürlüğüm  var arabçada  konusurum  ingilizcede  dtp  ye de  veririm  akp  de   bundan kime ne ya sizin kürtlerle  alıp veremediğiniz nedir neyden korkuyorsunuz  anlamdımki herkes baksın kendı ısıne millet yemeye  ekmek bulamıyor  bizim burda  tartıstıgımız  seylere  bakın 

şu saatten itibaren kürt  adına  en ufak bi hakarette  bulunan  arkadaşlara karşı  aynı  hakretlerde  bulunacagım 

@yalnızturk  bu ülkede  türkler  yalnız  değil 

Hocam bizde onu diyoz serbestsiniz sonuna kadar kürtceyi gectim ama hainsen dtpye verebilirsin zaten veren hainde veriyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    :) ne kadar komiksiniz yaw demek cezalandırmassam şerefsizim peki sen bunu derken hiç dersim katliamını biliyomusun ... bilmezsin yada bilirsin bundandır öfken neden kürtler kürdistanı kurmak istedikleri yerlere göç ediyolar yani neden adam muğlaya göç edim demiyoda ardahana gidiyor ewt sizde bir çerkez olsanız bir laz gibi olsanız bu devlet sizede karışmaz ama siz farklısınız çünkü sizin ibüyük çoğunluğunuz dtpli yani hain ha sen deilsindir öylesindir beni ilgilendirmez ama asıl komiğime ne gidiyo bliyomusunuz 1947 de ABD nin bastırdığı idünya  atlasında  kürt devletinin sınırları gösteriliyor ve o bölgede ağırlı dil kürtçe olarak gözüküyor ayrıca ardahan wan bölgelerinde ağırlık dil ermenice gözüküyor anlaşılan ABD ermenilerden vaz geçmiş sizi kullanıyor sizede diyorki özgürsünüz kimse size karışamaz :) size bunları diyenlere sorun bakim dhaa düne kadar zencilere oy hakkı bile tanımıyolardı adamları asıp kesiyolardı ne diye rengi siyah diye siz şimdi özgürüz ondan dolayım kürtçe konuşuyoruz ondan dolayı devlet kürtçe kanal kurdu sanıyosunuz halbuki bunu yapan ABD çünkü kürtlerde dil birliği yok çeşit çeşit ağız lehçe felan var ama ne oldu bi kanal kuruldu artık herkes kumançi kürtçesini öreniyor aynı ABD nin planlaığı gibi bu  konuya dağa bana hakaret etmediğiniz sürece başka bişe yazmicam ama unutmayın ABD her kullandığı halkı kendi elleriyle yok etmiştir ...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Ulan daha imla kurallarina dikkat etmiyorsun, Turkce yazmasini bilmiyorsunda neyi savunuyorsun sen? Kurtleri cezalandiracagiz diyerek gecmisi kastetmek Turkce yazmasini bilmemektir. "Cezalandiracagiz" adi ustunde ileriye donuk faal gerceklestirmek, icraata bulunmak uzere tasarlanmistir.
    Sen kesin melez-kirmasin. Zaten cogu bu Turkculuk fikriyatin pesine takilan cakallar kirma oluyor. Ayrica cezalandirma demissin, bak bakalim guzelim Muhsin'e; Maras'ta akittiklarin kanin hesabini Allah'a verdi bedel odeyerek. Kopekligin sonu gelmez.
    Kopek kendi ayaginin uzerine isermis :=)
Toplam Hit: 32502 Toplam Mesaj: 313