DTP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bana boluculukle itham edenler Torun gibi Kurtlere hakaret etmekten vazgecsinler, gitsinler gonullu askerlik yapsinlar; goreyim babayigitleri. Hadi simdi mars mars!

Bok var gönüllü askerlikte. Şurda adam gibi duramıyorsun. 

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    hoca nie öle diosun bak adam takmış ramazan yüce mi ne vardı avu kaçırılan 8 asker arasında hatırlıyomusun oda ona özenmiş asker olalım dio

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    Bekliyoruz bu herifi ne zaman banlayacaklar diye.

Ayıp la ayıp. Çeşit lazım bize :):)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@holygan

hoca buda türünün son örneği deilki bu gider başkası gelir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:

Çok gördümde böylesını görmedım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Türkiyede milyona yakın asker var. Bunların yiyeceği içeceği barınması osu busu... Sırf caydırıcılık olsun diye harcanan milyarlarca dolar para. Alınan silahlar, yılda bir değiştirilen techizatlar vs vs.. Ekonomiye bk gibi yük bindirmişken senin gibi kçı kırıkların ne işi var gönüllü asker olarak orda. TSK yı lekelemekten başka bi halt değil.

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:
    ----------------------------

alibaba bunu yazdı:
    mecliste ırk siyaseti yapan o ayrılıkçı sürüsü var oldukça ve kürtler açıkça pkkya destek çıkan bu partiye destek vermeye devam ettikçe halkımızın kürtlere bakış açısını pekte olumlu gelişmeyeceği açık ve net olarak karşımızdadır...

Koca bir Irkı yok Sayan Irkçılar olduğu Sürece ve Kürtleri Rencide Ettikleri Sürecede Kürtler Destek vereceklerdir, O Partiye. Çünkü Yıllarca Sözüm ona Yuh be Kürtçe Diye bir Dil varmı şeklinde Hep Çıkışanları Görmekten, Kürt diye bir millet yok diyenleri Görmekten, Kürt Etniğindeki Vatandaşların Terörist Gösterilmeye uraşanlar ve Gençliği Kürt Düşmanı ve Kafatası Milliyetçileri Olarak Zihinlerini Yıkayanlar Olduğu sürece, Toplumsal Mozayiğimiz Rendelenecek.

Bu Ayrılık Sancısına Kadar Getirecek Türkiyeyi Ve Acı çekildikten sonra, Kendisine Her Şartda Bir Vatan Fedaisi iken bile Saygı Duymayan Nefret Duyan bu insanlardan Kurtulmayı Kürtler Sağlamaya yönelik Mücadeleler Edeceklerdir, Ve Çığ Gibi Büyüyecektir Bu Nefret edenler Olduğu sürece bu istek. Ve Son Gelişmede Belkide Türkiyede Yaşanacak Hiç bir yer kalmayacaktır. Savaş Yıkım olarak Çok Kötü olacaktır. 

O Yüzden Henüz Yol yakın iken, Getirilen bu noktadan Daha Tehlikeli Noktalara Gelmemesini Sağlamak için Toplumsal Uzlaşma Bilinci ile HAreket etmeliyiz. Partizan hareket etmek Kazandırmaz Kaybettirir hepimize. Tek Yönlü Düşünmek Zarar verir, Vatana ve Millete.

Hocam şimdi bişeyi savunurken lütfen tarafsız ol.Kürtsün diye kürt orman kundaklasa yine kürdü savunacan biras objektif ol çünkü bu şekildeki yorumlar belli bir zaman sonra kabak tadı veriyor.

Türkiyeyi sen avrupayla karıştırma Türkiyede faşizm yoktur !. Türkiyede sadece cahil milliyetci vardır o da ırkcılığı farkında olmadan yapar.Yani Türkiyede faşizm var diyorsan bide Almanyaya bak derim daha 5 ay öncesine kadar Türklerin apartmanlarını kundakladı dazlaklar durup dururken.

Ama bazı kürt kardeşlerimiz nedense macera arıyor durup dururken ben kürdüm eziliyom şöle oluyom böle oluyom diyor halbuki ortada fol yok yumurta yok.Bizzat şahit oldum buna.Önce zafer işareti yapıyor apo diye havlıyor it gibi ondan sonra biz cephe alınca da kürdüm diye beni dışlıyorsunuz siz faşistsiniz diyor.

Yani bişeyi savunurken mantıklı savunun hocam bu sırf sizin için değil yine geçende böyle bir konu oldu biri çıktı dedi ki kürtler bu konularda sütten çıkmış ak kaşıktır o lafı duyunca bsg lafı ağzımdan kendiliğinden çıktı.Yoksa bak bende şuan kıl oldum abartıyorum Türkiyede faşizm yoktur dedim ha vardır yoktur bilmem ama ben siz işinize geldiği gibi konusuyorsunuz diye bende işime geldiği gibi konustum.

Abd de zenci diye sokak ortasında polisden dayak yiyen zencileri düşünün ondan sonra bir daha düşünün ırkcılığı.

Bayzin Hocam, Kusura bakma Cevaba Geciktim, İşten henüz Geldim, Konuda da Baya bi Tatsızlıklar olmuş, Hocam Merak etme, Benim Tek Milliyetçiliğim Vardır, Devletimin Milletimin Milliyetçisiyim. Tek Ülke, Tek Bayrak, Tek Dil. Aynen Katılıyorum. Ya Sev Ya Terket Kardeşime. 

Ancak Sözlerim Her İki Taraftaki Bayzin Hocamında Gayet Güzel Beyan ettiği Gibi Bilinçsizce Türk Milliyetçiliği Yapanların Yüzüne Gözüne Buladıkları Faşizm Vardır. Ancak Faşizm Esmiyor Ülkemizde Şükürler olsunki Bu Tespit Doğru Bir Tespittir. ConCept Oldukça Koyu Düzeyde Bir Kürt Milliyetçisi, Olduğunu Burada Göstermiştir.  Ancak Pkk Sempatizanı Olduğunu sanmıyorum, Forum Adabında Bazan insanlar gerilir, Geriliminin Ve Sinirinin Kurbanı olmuştur.

Yalnız Concept' in Buradaki Beyanatları Sakin kafayla İzlemlerse Kesinlikle Yanlıştır. Hem Buradaki Nadide insanlara Hakaret etmiştir. Hemde Tahribat Çatısı altında Kafatası Milliyetçisi Barındırılmadığı gibi, Kürt Faşizmcilerininde Barındırılmadığını biliyor olması gerekirdi. Neticede Torun dediği Şahıs Dil uzattı diye Kendisiyle Aynı Banı yemiştir.Her ikisinede Geçmiş olsun diyorum, Bundan Sonraki Hayatlarında Daha ılık Daha Duyarlı ve Bilge kişiler olmalarını Diliyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@Shockman

Hoca böyle olcağı belliydi zaten kaç gündür arkadaşla tartışıyorum lafları sayıyo dioki bide faşistsiniz ben hiç bi mesajımda kürtlere sövmezken adma banada türklerede sövüyor bi kaç kere tartıştık ondan sonra bi kaç kürt arkadaş daha girdi araya olay sonuçlanmadan kapandı ama bugün adam kimi gördüyse sövdü direk pkk sempatizanı deilse bile 6-7 aya pkk sempatizanı olur bu adam resmen kürt faşizmi yapıyor yani ben kürt olsam bile bu arkadaşı kınardım artık TBT olarak bu olaylarda daha dikkatli olalım hocam biizm aramızda kürdüm ama pkk lı deilim gibi şeyler geçmesin artık hepimiz türküz biz kafatasçılık yaparsak siz dersinizki biz tük deiliz ama burda aynı kültürü paylaşıyoruz zaten sen ve elevator bu tarz konularda çok cevaplıyosunuz karşınızdada benle bayzin oluyor genellikle ama bundan sonra biz 4 dümüz karşı karşıya deil yan yana olmalıyız düşmanımızda dış devletler olmalı yanlışsam söyle shockman 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

@Shockman

Hoca böyle olcağı belliydi zaten kaç gündür arkadaşla tartışıyorum lafları sayıyo dioki bide faşistsiniz ben hiç bi mesajımda kürtlere sövmezken adma banada türklerede sövüyor bi kaç kere tartıştık ondan sonra bi kaç kürt arkadaş daha girdi araya olay sonuçlanmadan kapandı ama bugün adam kimi gördüyse sövdü direk pkk sempatizanı deilse bile 6-7 aya pkk sempatizanı olur bu adam resmen kürt faşizmi yapıyor yani ben kürt olsam bile bu arkadaşı kınardım artık TBT olarak bu olaylarda daha dikkatli olalım hocam biizm aramızda kürdüm ama pkk lı deilim gibi şeyler geçmesin artık hepimiz türküz biz kafatasçılık yaparsak siz dersinizki biz tük deiliz ama burda aynı kültürü paylaşıyoruz zaten sen ve elevator bu tarz konularda çok cevaplıyosunuz karşınızdada benle bayzin oluyor genellikle ama bundan sonra biz 4 dümüz karşı karşıya deil yan yana olmalıyız düşmanımızda dış devletler olmalı yanlışsam söyle shockman 

Hocam Pek Tabiki Doğrusun, Dış Devletler, Ve Bizi içerden Bölmeye Çalışan Sözde Türk Milliyetçileri ve Sözde Kürt Milliyetçilerinin Amacının Esasen ne olduğunu Bilebilen Zihinler tarafından Bellidir. Ancak Türkiyede Doğmuş, Türkçe Öğrenmiş, Biribirimizin Örf ve Adetleri ile Bezenmiş Bir Toplumuz, İnsanlarımıza Yazıktır, Bundan Sonra İstemiyoruz Birisi Kürtçe Konuştu diye Onu Asmaya Zindanlara Atmaya Çalışan Kodaman Devlet Görevlileri Yada Küsmüşte Dağa Çıkıp Pkk lı olmuş Bir Gencimizi.

Netice itibari ile Kurşunuda Tokatıda Kendimize Attığımızın Bilincine Gelmek üzere Olan Bir Toplum olarak Ümit Varediyoruz. Ben İnanıyorumki Demokratikleşme Yolunda Önemli adımlar Atılacak, Sadece Bir Geçiş Sürecinden Geçmekteyiz. DTP Adındaki Partininde İstenilen Çizgiye Geleceğine inanıyorum. Gelmediği Taktirde Türkiye Halkının Mozayik Çizgisine Devletine Saygılı Milletine Bağlı, Diğer Partiler olacaktır. Onlara Oyunu verecektir Halkımız.

Tüm Mesele Bu Geçiş Sürecinin Kavgasız Ve Gümbürtüsüz Geçmesini Sağlamak. Ne Yazıkki Pozisyon Tehlike Düzeyinde Bir Pozisyon şu anlık. Türk Kardeşlerimizin de Sabır Ve Metanet Gösterdiğini Görüyor Ümit Doluyorum. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Concept, 4/3/2009 9:08:18 PM tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar banlandi. Banlanis Sebebi: Pkk Sempazitanı... 

herkeze benden çaaaay 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 32608 Toplam Mesaj: 313