folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

@DadasAdam bende senin başladığın ürünü sipariş ettim az önce bi deneyeyim bakalım tat nasıl olacak ben 30mg natura likit istedim hatta not olarak Marlboro aromalı olandan yoksa da kahve aromalı olanı gönderin dedim. Bakalım bi gelsin deneyeyim kesecek mi beni de :) 

Ardından bi önceki konuda da belirttiğim gibi bu ürün memnun ederse Kanger Subox alacağım ama denemeden çöpe atabileceğim bi ürün için 475 TL ödemek istemedim bi gelsinde hele bakalım 3 paketten günde 3-4 tek sigaraya düşürse bile razıyım :/ 

Hayırlı olsun hocam. 30 mg çok fazla bence mesaj at veya aldığın yerin numarası varsa acilen arayıp 22 veya 18'e düşürt. İçemezsin ziyan olur. Ayrıca natura likit iyi değil ilk başlayanların ısrarla tercih edip bir anda e-sigaradan soğumasına neden olan likit diye anıyorlar :D Ben dekang gold hill 18mg öneriyorum. Sigara aromalı çok hoş bir likit. Zevkler tartışılmaz illa ki ama naturadan daha iyi olacağı kesin :D

subox 270-300 tl arası satılıyor hocam gidip o sitelerden almayın pahalı cihazları yukarıdaki postta da yazdım zaten mesela örnek olması için şu linkteki ilana bak. Satıcıyı tanımam etmem yanlış anlaşılmasın. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

@DadasAdam bende senin başladığın ürünü sipariş ettim az önce bi deneyeyim bakalım tat nasıl olacak ben 30mg natura likit istedim hatta not olarak Marlboro aromalı olandan yoksa da kahve aromalı olanı gönderin dedim. Bakalım bi gelsin deneyeyim kesecek mi beni de :) 

Ardından bi önceki konuda da belirttiğim gibi bu ürün memnun ederse Kanger Subox alacağım ama denemeden çöpe atabileceğim bi ürün için 475 TL ödemek istemedim bi gelsinde hele bakalım 3 paketten günde 3-4 tek sigaraya düşürse bile razıyım :/ 

Hayırlı olsun hocam. 30 mg çok fazla bence mesaj at veya aldığın yerin numarası varsa acilen arayıp 22 veya 18'e düşürt. İçemezsin ziyan olur. Ayrıca natura likit iyi değil ilk başlayanların ısrarla tercih edip bir anda e-sigaradan soğumasına neden olan likit diye anıyorlar :D Ben dekang gold hill 18mg öneriyorum. Sigara aromalı çok hoş bir likit. Zevkler tartışılmaz illa ki ama naturadan daha iyi olacağı kesin :D

subox 270-300 tl arası satılıyor hocam gidip o sitelerden almayın pahalı cihazları yukarıdaki postta da yazdım zaten mesela örnek olması için şu linkteki ilana bak. Satıcıyı tanımam etmem yanlış anlaşılmasın. 

30 ml yazacatım pardon mg yazmışım hata bende o anda ne düşünüyorsam :) dekang içinde tam tersini duymuştum kötü leş fln fln o yüzden liqua ile arasında kaldım dedim natura vereyim verdim. Şimdilik dediğim gibi başlangıç seti yaptım Tayga hocam saolasun pmden cevapladı sorularımı bol bol. Bkliyorum şimdi gelmesini gelsinde bi bakalım ne var ne yok :) senin gönderdiğin linkteki siteden aldım zaten başka yere bakmadım :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

malum nedir abi malum nedir :) o esigara.us siitesinin sahibi de kimse acayip ayar oluyorum çocuk nasıl bi açgöz se artık herşeye premium üyelik istiyor . millet te mal tepki göstermiyor. birileriyle çıkıp güzel bi site yapabiliriz. yakında patlar bu esigara işi. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

malum nedir abi malum nedir :) o esigara.us siitesinin sahibi de kimse acayip ayar oluyorum çocuk nasıl bi açgöz se artık herşeye premium üyelik istiyor . millet te mal tepki göstermiyor. birileriyle çıkıp güzel bi site yapabiliriz. yakında patlar bu esigara işi. 

yapalım en güzelini :) 0 sıkıntı yeterki bilgilendirici içerik girecek yardımcı olacak kişiler olsun. Guide bile yaparız hatta :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

Patladı zaten tüm gümrüklerde sorun var şuan Singapore Post iptal Tr gönderimleri.Sadece Post NHL kaldı o da normal prosedürfr incelemeye dahil .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

şimdi geldi deniyorum ilk izlenimler hoş bişeye benziyor ama bakalım sigara isteğimi kesecek mi ? Keserse muazzam :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

hocalar anlayan birine havale para geçsem de bana gönderse şu zımbırtıyı. Aylardır kafamda şu meret. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

1- Türkiye'den box mod cihaz almayın. Alacaksanız bir tane ego pil ve basit bir atomizer alarak başlayın. Daha sonra yurtdışından verin asıl cihazınızın siparişini. Böylece yedekte bir adet cihaz olur, ilerde bir gün sıkıntı yaşarsanız normal sigaraya dönmek zorunda kalmazsınız. Ya da beklerim diyorsanız direkt yurtdışından sipariş verin. 

2- Bana göre en ideal cihaz, 20 30w güç ayarı yapılabilen bir mod, ve rebuildable atomzierı olan bir tank. Isı kontrollü cihazlara girmeyin. Nikel teller sakat işler.

3-  Coil sarmak dünyanın en basit işidir. Hadi ilk seferi anlarım da sürekli uğraşamam diyip coil paketlerine 70 80 TL para vermeyin. 10 liraya tel artı pamuk alırsın onlarca coil çıkar ondan.

4- Elinizde nikotin miktarı fazla gelen likitler için ufak bir nbase alıp, karıştırıp nikotinini ayarlayabilirsiniz.

5- Eğer ilk kez deniyorsanız çok para dökmeyin. Herkes sevmeyebilir. EVOD candır ama batarya seçimi çok çok önemli. Bu patlıyor zıplıyor dedikleri vaporizerlar hep çakma çin malı pillerden kaynaklı.

6- Cihazınıza göre likit seçin. Düşük güç üreten cihazlara yüksek vgli likitler koymayın. Çatır çatır pamuk yakarsınız.

7- Bol bol araştırın. Gelişmeleri takip edin. En önemlisi Türkiye'de çakallık yapanlara fazla para kaptırmayın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hocam doğru diyosun da yurtdışı şu an çok sıkıntılı. Yazılıp çizilenlere göre e-sigaranın gümrükten geçme şansı 10'da 1. Herkes yakınıyor paket incelenmeden geri gönderildi diye.Mecburen yurtiçi alanlar çok olacaktır.

Bunun için piyasaya hakim olan müritler bir fiyat listesi çıkarsa yeni başlayanlar mağdur olmasa keşke.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Yurtdışı tüm kargolar iade edildi son paketlerimde nasıl bi nasipsizlikse tamda size denk geldi .)

Singapur Postla gelen bütün kargolar iade açılmadan Post NHL ile deneyenler normal prosedür .