folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

Şu en ucuz e sigaralar nasıl işe yarar mı sipariş ettim de yalan oldu sanırım işsizim ayın 11inde başlicam 11inden sonra kaliteli birşey alabilirim ama şimdlilk şu ucuzlardan alacağım

Atorgani tarafından 01/Tem/16 01:52 tarihinde düzenlenmiştir

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

ya da bununla takas etmek isteyen var mı ? :D

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Yukseltme yapmak icin yada fazla oldugu icin elindekini satmayi düşünen var mi

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

@DadasAdam bu likitlerin marihuanna aromalısı (aromalısı yerine kendisinin olduğu daha iyi olur :D) var mı :) LED panelde sanki yüce 5 yaprak gördüm :D

ahahahahaha :D yemin ederim konuya tıkladım ilk mesajı okudum. tüm konuyu bitirip bunu bir sorayım diye senin yoruma kadar geldim :D okuyunca yorum atmadan duramadım.

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Beyler bana

1 adet dünya çapında kabul görmüş kolay bulunan fiyat perfomans ürünü

1 adet türkiyede bulunmayan kaliteli bir ürün.

1 adette sarf malzemesi mariuhanalı gibi otantik birşey olsun. kesin bunlar lazım dediğiniz kısa seçenekli bir liste yapıverin.

Söyleyin ve hangi ülkelerde bulabileceğimi söyleyin. Efsane kanalım var. Her boka işe yarıyor. Eğer bunda işe yararsa koli koli getiririm hepimiz faydalanırız bende yeni bir ticari girişim yapmış olurum.

Ek olarak bu evyap vs tarzı şeyler için makinede tasarlayabilirim eğer oranlar kesin olarak belli ise :D

( ek not uyuşturucu madde, bong, anlamayacağımı sandığınız (sizi gidiler sizi) uyuşturucu maddeler gibi işler için kanal açık değil. belirli zamanlarda belirsiz şekilde geldiğinden x ürün y ürün içinde açık değil )

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

http://www.buharistan.com/urun/joyetech-egrip-ii-tc-2100mah/1634/

Bu alet nasıl arkadaşlar? İşe yarar mı?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

http://www.buharistan.com/urun/joyetech-egrip-ii-tc-2100mah/1634/

Bu alet nasıl arkadaşlar? İşe yarar mı?

Mod kısmında dahili batarya işine pek girmeni önermem hocam zaten 2100 mAH biraz düşük kalır .Bende 3000 mAH lik 2 pil günde bitiriyorum yani dahili olunca şarj işi sıkıntılı geliyor.

Aynı zamanda entegre gömülü clearatomizerinde pek kullanışlı olmaz ama o sorun değil altta 510 standardı var başka bi clearatomizer takabilirsin ama o da nerden baksan sana 130-140 a patlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

tayga, sigara gibi içim için önerebileceğin şarjı uzun gidecek, kaliteli bir cihaz önerin var mı? 

*buharistan sitesinden temin edebileceğim bir cihaz...

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

http://www.buharistan.com/urun/kanger-subox-mini/1209/

Şu ürün nasıl. Bu seti alınca ek olarak almam gereken birşey var mı. 

Altta bazı ek seçenekler var batarya yedek coil vs bunları almam gerekir mi sonrası için coilleri kendim sarmak için ne almam lazım bu sette likit göremedim likit de almam gerekir mi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

tayga, sigara gibi içim için önerebileceğin şarjı uzun gidecek, kaliteli bir cihaz önerin var mı? 

*buharistan sitesinden temin edebileceğim bir cihaz...

http://www.buharistan.com/urun/kanger-subox-mini/1209/

Aşağıda arkadaşın önerdiği alet gayet iyidir malzeme kalitesi olsun yedek parçası olsun benm gözümde çok başarılı ancak fiyatı da ona göre .)

Bizzat kendimde kullanıyorum öneririm yurtdışı fiyatı 45 $ civarı olması lazım.