folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

Elektronik Sigara Macerası (E-Sigara İşe Yarıyor Mu ?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

@DadasAdam bu likitlerin marihuanna aromalısı (aromalısı yerine kendisinin olduğu daha iyi olur :D) var mı :) LED panelde sanki yüce 5 yaprak gördüm :D

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@Dadasadam ciğer çekimi için 1 ohm altında kahntal sarım coiller önerilir.

0.5 ohm ve altı ciğer çekimi için daha uygun olur eğer ki düşük nikotin kullanıyorsan 1 ohm ile de ciğer çekimi yapabilirsin.

Ancak 0.5 ohm için 15w-16w gibi değerler yavan kalır 25w-30w değerlere çıkman gerekir o da haliyle bataryanın 2 kat hızlı bitmesine yol açar.

Elinde ki joyetect vtc makinen 0.05 ohm değerlerine kadar rahatlıkla VT modunda düşebilir zaten 3.5 ohm değerlerine de VW Bypass modunda çıkabilir .

Edit: @sRcN öyle bi aroma bulursanız bana da haber edin .)

Tayga tarafından 30/Haz/16 14:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Konuyu takip eden tiryakiler varsa ( ki onlardan biride bendim) 25 yıllık bir içici olarak söyleyebilirim ki, evet kesinlikle e-sigara işe yarıyor. Tek mevzuu doğru nikotin oranına sahip, doğru likit seçmek. Elbette sağlam birde elektronik sigara sahibi olmak gerekiyor.

Elime dün ulaştı, iftarı sigarayla yapan biri olarak dün sadece e-sigara içtim ve hiç sigara aramadım, asıl bugün niyetliyken durum ne olacak diye endişeliydim:) orası daha da ilginç oldu. Şu an canım sadece likitin o hoş tadını çekiyor, saat sayıyorum:)

Tüm sigara tiryakileri endişeleri varsa benim gibi, mutlaka bu 65 TL' lik ürünü denemeliler bence. Bırakmak isteyen de istemeyende denemeli.

Şimdi sıra kaliteli bir e-sigara almakta, şu işi nasıl çözeceğiz yav, ABD' den gelen bir mürit var, topluca O' na söylesek getirmezmi ki?:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

@Dadasadam ciğer çekimi için 1 ohm altında kahntal sarım coiller önerilir.

0.5 ohm ve altı ciğer çekimi için daha uygun olur eğer ki düşük nikotin kullanıyorsan 1 ohm ile de ciğer çekimi yapabilirsin.

Ancak 0.5 ohm için 15w-16w gibi değerler yavan kalır 25w-30w değerlere çıkman gerekir o da haliyle bataryanın 2 kat hızlı bitmesine yol açar.

Elinde ki joyetect vtc makinen 0.05 ohm değerlerine kadar rahatlıkla VT modunda düşebilir zaten 3.5 ohm değerlerine de VW Bypass modunda çıkabilir .

Edit: @sRcN öyle bi aroma bulursanız bana da haber edin .)

18 mg likit kullanıyorum hocam, ciğer çekimi için ağır kaçıyor şimdi bana bunu sigara gibi içebilmek lazım ama atomizerin hava kanalları da buna müsait değil sanırsam. Çok geniş yapmışlar hava kanalları tamamen kapalı konumdayken bile sigara gibi çekilemiyor :( ama olsun en azından boğaz vurumu, ciğer doyumu çok iyi. Parlament bile bu kadar doyurmazdı beni.

Bu arada evet marivana aromalısı var rasta kardeşlerim :D Yurtdışından getirttim 4 tane 20 ml şişelerde, fiyatları çok tuzluydu inş gümrükten geçer :D

DadasAdam tarafından 30/Haz/16 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@Dadasadam hocam o yüzden Kangertech öneriyorum zaten hava kanalları 3 fonksiyonlu en küçüğü ciğer çekimi için uygun en büyüğü damak ve boğaza vurumda çok iyi oluyor.

18 mg lik nikotin zaten seni pert etmiştir ondan ciğer çekimi olmaz ciğer kavurma olur .)

Not:O marihuanalardan bende istiyom  hocam gelince haber et .)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

@Dadasadam hocam o yüzden Kangertech öneriyorum zaten hava kanalları 3 fonksiyonlu en küçüğü ciğer çekimi için uygun en büyüğü damak ve boğaza vurumda çok iyi oluyor.

18 mg lik nikotin zaten seni pert etmiştir ondan ciğer çekimi olmaz ciğer kavurma olur .)

Kangertech toptank alsam olur demi ?

Marihuanaların gelme ihtimali kangertech'ten daha yüksek, gelirse tadımlık göndericem söz :D Fasttech'ten 22.06'da sipariş vermiştim 30.06'da stoklara girecek dendi bekledim, şimdi de 15.07 tarihine ertelenmiş. Bu gidişle 8. ayda kargolayacaklar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

Marihuanaların gelme ihtimali kangertech'ten daha yüksek, gelirse tadımlık göndericem söz :D Fasttech'ten 22.06'da sipariş vermiştim 30.06'da stoklara girecek dendi bekledim, şimdi de 15.07 tarihine ertelenmiş. Bu gidişle 8. ayda kargolayacaklar.

https://www.fasttech.com/products/3024/10014058/4024300-authentic-kangertech-topbox-mini-starter-kit

Bunu al Ship Next day yarın kargolarlar ..Kendi siparişini iptal edip gift certificate dönüştürebilirsin onunla yeni sipariş geçmende kolay olur.

Postayı da zaten NHL seçiyorsun  başka seçenek kalmadı en son Singapoore da iptal oldu.

Edit:Bu arada Smoke Hunter yeni aromalarım geldi;Sacrementum ,King Kong ,My blend +RY4,Amphora  ve Waffle bunlarda çok güzelmiş öneririm.

Tayga tarafından 30/Haz/16 18:28 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

https://www.fasttech.com/products/3024/10014058/4024300-authentic-kangertech-topbox-mini-starter-kit

Bunu al Ship Next day yarın kargolarlar ..Kendi siparişini iptal edip gift certificate dönüştürebilirsin onunla yeni sipariş geçmende kolay olur.

Postayı da zaten NHL seçiyorsun  başka seçenek kalmadı en son Singapoore da iptal oldu.

Edit:Bu arada Smoke Hunter yeni aromalarım geldi;Sacrementum ,King Kong ,My blend +RY4,Amphora  ve Waffle bunlarda çok güzelmiş öneririm.

King kong cok met ettiler ya. Benimde kargo memlekete ulasmis yarini bekleyecem denemek icin ozellikle nargilede favorim olan capicinoyu merak ediyorum dadas pek guzel seyler soylemedi onun icin :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@Kreyzi ilk King Kong ile Subzero+2 yi karıştırdım 3mg lık resmen yapıştı damağıma bırakamıyom yok böyle bişey pasta gibi tek farkı kesmiyor .)

Dipnot: Makine Kangertech Subox Mini,

Coil kendi sarımım Nickel 28 ga ,

İnce uçlu sarım 2.4 ohm ancak makine max 1.8 ohm görüyor ,

13.4 watta duman performansı çok çok iyi.

Tayga tarafından 30/Haz/16 19:03 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Bambaşka bir dil konuşarak sohbet ediyonuz:) Bizide bulaştırdınız bu işe artık öğreneceğiz mecbur bu literatürü de. Şöyle duman performansı yüksek, şarjı iyi giden bir cihaz lazım yav 2 günde müptela oldum ben bu alete:) Biriniz artık getirtsin şu kargoyu yav. Sırada bekliyoruz:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.