folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

General Mobile Discovery - Fiyat/Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

arama kayıt olayı var. arama sırasında bi tuşa basıyon ordan çıkıyor. şimdi bilemedim hangi tuş. ama yapmışlığım var. arama sırasında bakarsanız bulursunuz.

bugün yeni güncelleme geldi. fakat kimseyi tatmin edeceğini sanmıyorum. daha büyük birşey bekliyorduk. tabi bi yandan telefon zaten çok iyi. daha ne olsun ne gelsin?

müzik çalar özellikleri çok iyi olmuş. ses bayağı fark etti. ayrıca hala playlist koymamaları büyük saçmalık.

ayrıca meraktan kameraya girdim ilginç ayarlar var mk foto çekim tarzları filan türlü türlü şeyler (önceden de olabilir ilk kez kamerayı kurcalıyorum)

özellikle gülümsediğinde otomatik foto çekmesi çok hoşuma gitti :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kreyzi o ayarlar vardı hacı. flash olayını kaldırmışlar. kendinden otomatik çalışıyor. kapatılamıyor. onu neden yaptılar anlamadım. neyse dediğim gibi tel zaten iyi. yine de genel kanaat büyük bi güncelleme bekliyordu. sanırım kitkata hazırlanıyorlar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Bende 16GB modeli var. Connecting network yazıyor ama bir türlü indirme başlamadı. Wifi ve 3G denedim ikiside aynı. Var mı bir bilgisi olan?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schrodinger
    Schrodinger's avatar
    Erkek

sar değeri çok yüksek.

arkadaşta var kullanırken sol elinin uyuştuğunu söyledi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Schrodinger bunu yazdı

sar değeri çok yüksek.

arkadaşta var kullanırken sol elinin uyuştuğunu söyledi.

SAR değeri: 0,83 W/kg o kadarda yüksek değil.iPhone 5'in bile 0,90 W/kg sar değeri var.Yasal değer 2.0.Bu değeri geçerse zaten satılması yasak o telefonun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek
    dargut bunu yazdı

Bende 16GB modeli var. Connecting network yazıyor ama bir türlü indirme başlamadı. Wifi ve 3G denedim ikiside aynı. Var mı bir bilgisi olan?

Yeniden başlatınca problem çözüldü, yüklemeyi yaptı. Fakat bu seferde biçimlendirilmemiş SD kart dedi. Biçimlendirdim kartı. Karta yazma filan yapabiliyor. Tekrar yeniden başlat deyince yine biçimlendirilmemiş SD kart dedi. :/

Benim kartmı ölüyor yoksa güncelleme ile ilgili bir sıkıntımı var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Beyler şu alttaki ışıkları kapatamıyomuyuz. 

Normal kullanımda kapalı olan ışıklar video izlerken yanıyor özellikle varmı kapamayı bilen. 

Alttaki ışıktan kastım menüye girmek için bastığımız yerlerde yanan ışık 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

beyler bu telefonu düşünmeye başladım bugün elime geçti beğendim de.. şu 16 gb mevzusu var piyasada nerden buluruz 16gb olanı ve onun fiyatı nedir? ayrıca mavi olanı da var mıdır piyasada mavisi çok mı cırtlak bişey =)

Zugzwang
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    zndmn bunu yazdı

beyler bu telefonu düşünmeye başladım bugün elime geçti beğendim de.. şu 16 gb mevzusu var piyasada nerden buluruz 16gb olanı ve onun fiyatı nedir? ayrıca mavi olanı da var mıdır piyasada mavisi çok mı cırtlak bişey =)

resimlerde göründüğü kadar çırtlak değil, güzel duruyor. canlısını bi görmeni tavsiye ederim. 16gb olanı 50 lira fazla sadece. ben alırken yoktu. telpamarket.com'da vardır hiçbi yerde yoksa bile.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

Demirören Avm de gördüm 16 gb olanını . fiyat 699 TL.

Bende 4 gblık var ben baya memnunum telefondan yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bi sıkıntı görmedim. ve 2 ayda 3 defa guncelleme yapıldı telefona ve daha da ıyı oluyor gıdgıde . 
    Tavsıye ederım telefonu.

Çeker-Çizer-Söver
Toplam Hit: 35661 Toplam Mesaj: 158