folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Hadin bakalım yavaş yavaş alalım yorumları :)

Kişisel yorumum :

Gökçek beni şaşırtmadı,dünyada bu kadar yolsuzluğun üstüne bu kadar pişkin cevaplarla konuları çarpıtan bir belediye başkanı (büyük şehir belediye başkanı) daha yoktur :) :) :)

Ne çarıklı çıktı haa,sadece sayaçdan götürmüş dünyanın malını vay gökçek vay :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gökçek ankarayla taşşak geçiyodu bi daha ona kimse oy felan vermez

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Edit: Anladım burada sandığımdan fazla demogoji yapan adam var. Yarası olanlar belli oldu naSıl olsa... Sağ parti yandaşlarını aşşağılarsınız düşüncelerinden dolayı ondan sonra Solcu dedimi ayrımcısın bırakn bu işi hocam bu millet yemez.Diğer sayfalarda direk zekasız vs... laflar geldi çok merak edene tahribat dışında zekamı fln herşeyi gösteririm evelAllah ! Hadi selamlar kolay gele...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

nooldu i... melih haaa?

demek istiyorum sadece ...

Hiç merak etmeyin yerel seçimlerde görürsünüz bu şerefsiz yine ankaranın başına geçer yılalr sonrada memleketin başına bile geçer tam bize layık....

Keep Going !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam şimdu bu konuyu açcaktımda melih gökcek salak salak knuşuyor Kemal Kılıçdaroğlu çok sakin ve güzelce konuşuyor melih götcek nası terledi adam sokak ağzı ile konuşuyor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    durun daha neler var kılıçdaroğlunun ne bokları çıkacak bekleyin izleyin programı...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuşmayın Solcu gençler Melih GÖKÇEK Eline verdi Kılıçdaroğlu 700 tane saçma soru sordu adam kanıtlarıyla anlattı iyi oldumu ?

ne demek konuşmayın solcu gençler? sen ne dediğini mi bilmiyosun yoksa melih gökçek i savuncam diye konu değiştirip mesaj içeriğini mi suistimal ediyosun? Solcu gençler nerden çıktı + sana zararı neydi?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

daha tam bitmedi ama ben izlemeyi bıraktım.Çünkü gökçek bokunu çıkardı :)

Adamın her dakka lafını keserek bi yere varacağını sandı ve birde büyük gafı var olan oyunada yazık oldu ..Ben ben sunu anladım bu adamdan iyi muhalefet olur .Aslındaben anlamadım abim söyledi:D

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı:
    Desiqner bunu yazdı:

Konuşmayın Solcu gençler Melih GÖKÇEK Eline verdi Kılıçdaroğlu 700 tane saçma soru sordu adam kanıtlarıyla anlattı iyi oldumu ?

ne demek konuşmayın solcu gençler? sen ne dediğini mi bilmiyosun yoksa melih gökçek i savuncam diye konu değiştirip mesaj içeriğini mi suistimal ediyosun? Solcu gençler nerden çıktı + sana zararı neydi?
    ya ezbere konuşmayın lütfen ya herşey ortada yine Alacak Melih GÖKÇEK

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    sinirden tv yi kapattim..   bir havuz dolusu ter boşalmıştır herhalde gökçek...  a.k şerefsizi.

Yakarız Bu Gezegeni...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:

burası tbt hocam. Kalitesi aşmasın seni

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 19830 Toplam Mesaj: 157