folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

AMoonRA bunu yazdı:

başbakan biziz, cumhurbaşkanı biziz, asker biziz, yök biziz, polis biziz bi dahaki seçimlere kadar son sözü akp söyler

ondan sonra oyunuzu kime isterseniz verin saygı duyarız onlar yönetsinler bizi onları çok merak ediyorum

lütfen oyunuzu akp ye vermeyin de görelim diğerleri nasıl yönetiyomuş bu ülkeyi

yolsuzluklara dur desin, yolsuzluk yapanlara yaptirim uygulasin, adam kayirma, torpil, haksiz kadrolasma, haksiz mal edinme, dokunulmazligin kaldirilmasi vs vs vs

bunlara dur desin bunlarin onune gecsin bende oyumu akp ye vereyim.

ben ulkeyi x sahis y sahis yonetiyor diye laf soylemiyorum, bunca yolsuzluk bunca talan bunca kadrolasmayi gormemezlikten gelmenizi anlamiyorum.

Başa gelince bu dediklerine dur diyecek bir parti varsa aç bir konu abi,açıkla mantıklı gelirse bizde oyumuzu ona verelim.

Çok kültürlü mantıklı yorumlarını okumadan geçtiğim tek insansınız diyebilirim. Ama Akp'nin kötünün iyisi olduğunu bir türlü anlatamadı bu halk.. 

çalar çırpar doğrudur ama doğu insanı insanlığını hissetti bu dönemde .Bu insanlığı ama oy için ama ot için ama bok için hissettirmiş önemli değil ben sonuca bakarım. 

Konumu silenlere inat kürdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    programin kaydi varmi bi yerlerde izleyelim (kaciran insanlar olarak ) bakalim kim kime ne vermis :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ULKUHAN
    ULKUHAN's avatar
    Erkek

sahsen ben ikisini de sevmem isimde olmaz

ama programda gorulen o ki gokcek kilictaroglunu

baya bi yerin dibine sokmus bi ara izledigimde 145 dolar

yalan soledin mi solemedin mi bana onun cevabini ver diyordu

kilictaroglu sadece GUZEL GUZEL diyordu.

Takke Düstü Kel Göründü:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Bilmem kim kimin eline verdi hoca ?

bilmem kim 100 saat banlandı hoca ?

şimdi ankarayı yeniden akp kazanırsa bu melih olur akp nin başka bir müridi olur.

o zaman kim kimin eline verecek?

ban,eline verme sebebinden dolayısı ise ,akp kazanırsa ankarayı .banlayan arkadaş her kim ise objektif davranıp kendini banlayacakmı 100 saat?

objektif bakan herkes görecekki kılıçdaroğlu kılıcını çekerken yanlış yerden çekiyor.

konuşmayı tartışmayı en azından susturmayı bilmiyor.

bak melihe! çamur yapıyor allem ediyor kullem ediyor tek laf ettirmiyor.

haksızsada haksız çıkartıyor.

öyle emle kümle muhalefetmi olur?

yırtacaksın.

çamur yapacaksın.

oynamıyorum lan siktir ordan diyeceksin.

bir tutturdu geleceğim.

orayada geleceğim.

içimden dedim gel artık a.q be gelde görsün ankaralılar.

ama nerdeeeee...gelemedi bir türlü.

adam resmen şerefsizsin diyr kılıçoğluna ama umrunda değil  kılıçoğlu kılıçın.

böyle muhalefetin a.q ben .ki sözüm ona elimde belgeler var diyor .e hani ne oldu?

183 euro dedin adam gösterdi belgeyi 33 euroya almış..

EDİTO ;BANLAYAN HOCA TARAFSIZ VE OBJEKTİF İSEN ŞUNUDA BANLA BİR ALTTAKİ MELİH KONUSUNDA ARARSAN GÖRÜRSÜN BU MESAJI...YAZAN KİM BAK ARTIK.

melih gökçek o.çocuğudur....

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    chelishky bunu yazdı:
    pit10din bunu yazdı:
    Alpn bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

adam açıkça aldığı 150 dollarlık farkla doğalgaz hattı döşedim diyo kılıçdaroğlu ne yaptın diyo :)

doğalgaz sistemi döşemek bedava iş mi sanıyosunuz :)

adliyeden sabıka kaydı alırken 5 tl veriyosun muhtardan ikametgah 3 tl

bırakında doğalgaz hattı için 150 tl alınsın yani :)

sosyal dewlet olma yolunda yyaa kdv alırsın ya da farklı miktarlarda hizmete ücret eklersin ...

karayollarını kullanırken gişelere ödenen para gibi boğaz köprüsüne ödenen para gibi ...

melih 15 tane il belediyesi saydı kılıç bana ne diyo :) chp'nin değil sanki belediyeler çok rahat bi de :) 

safmısın 150ytl*2 000 000 ne ediyo 300 milyon ytl 300 trilyon doğalgaz hattı 300 trilyon mu tutuyo ya senin sayılarla aran iyi değil yada hayatında hiç boru görmedin altındanmı  onlar?

2 milyon abone şuan istanbulda değil türkiyede yok :) senin sayıları hesaplama kabiliyetin yok abi :)

Ankara‘da gaz kullanan abone sayısı toplam 1 milyon 26 bin düzeyinde.

kaynak : http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=64685&tipi=17&sube=0

26 bini atalım o zaman 150 trilyon ediyo.İran'a kadar hat mı döşetti?

Olayı chp - akp kavgasına da götürme.Yolsuzluğu chp milletvekili yapıyorsa aynı şeyleri ona da söylerim şerefsizdir.Benim paramı yiyen adamın ta ........

Ayrıca belediyelere ödenek çıkıyor koçum böyle su saatinden para uçurarak yatırım yapılmaz.

ulan bu üyelerin hepsine mi 300 dollardan sattı :D sen tabi canın neye istiyosa ona yormuşsun hesabını yapmışsın :)

gebesh canım bu dediğim de sana kapak olmuştur umarım ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

Bilmem kim kimin eline verdi hoca ?

bilmem kim 100 saat banlandı hoca ?

şimdi ankarayı yeniden akp kazanırsa bu melih olur akp nin başka bir müridi olur.

o zaman kim kimin eline verecek?

ban,eline verme sebebinden dolayısı ise ,akp kazanırsa ankarayı .banlayan arkadaş her kim ise objektif davranıp kendini banlayacakmı 100 saat?

objektif bakan herkes görecekki kılıçdaroğlu kılıcını çekerken yanlış yerden çekiyor.

konuşmayı tartışmayı en azından susturmayı bilmiyor.

bak melihe! çamur yapıyor allem ediyor kullem ediyor tek laf ettirmiyor.

haksızsada haksız çıkartıyor.

öyle emle kümle muhalefetmi olur?

yırtacaksın.

çamur yapacaksın.

oynamıyorum lan siktir ordan diyeceksin.

bir tutturdu geleceğim.

orayada geleceğim.

içimden dedim gel artık a.q be gelde görsün ankaralılar.

ama nerdeeeee...gelemedi bir türlü.

adam resmen şerefsizsin diyr kılıçoğluna ama umrunda değil  kılıçoğlu kılıçın.

böyle muhalefetin a.q ben .ki sözüm ona elimde belgeler var diyor .e hani ne oldu?

183 euro dedin adam gösterdi belgeyi 33 euroya almış..

EDİTO ;BANLAYAN HOCA TARAFSIZ VE OBJEKTİF İSEN ŞUNUDA BANLA BİR ALTTAKİ MELİH KONUSUNDA ARARSAN GÖRÜRSÜN BU MESAJI...YAZAN KİM BAK ARTIK.

melih gökçek o.çocuğudur....

duygularımın tercümanısın bravo =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

imçek ağa (i.melih gökçek) resmen saçmaladı.karsısındaki konusmasın diye paso çamura yatarak,sözünü keserek tartısma olmaz hele bi yerde dündar ve kılıcdaroglu konusurken elindeki belgeleri okuması resmen saygısızlık.daha dinlemeyi,tartısmayı bilmeyen adam bu ülkenin baskentini yönetiyor yazık.

imçek ağanın tek yaptığı cazgırlıktı başka bi bok değil sokak başlarında oturan cazgır karılardan farkı yoktu hani şu ''tamam teyze allahın askına sus'' dediğimiz

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Ankara tarihinde, 3 defa üst üste belediye başkanı seçilmiş birisi hakkında konuştuğunuzu unutmayın.

böyle o dövdü bu dövdü tartışmaları yerine bir insanın neden milletvekilliğini bırakıp belediye başkanlığına başladığına tartışın.

saçmaladı dediğiniz adam ankarada  5 yaşındaki çocuklara top dağıtıyordu .

göreve geldiğinde 5  yaşında olan çocuk .........

şu anda 19 yaşında bir seçmen :)

anlatabiliyormuyum?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:
    chelishky bunu yazdı:
    pit10din bunu yazdı:
    Alpn bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

adam açıkça aldığı 150 dollarlık farkla doğalgaz hattı döşedim diyo kılıçdaroğlu ne yaptın diyo :)

doğalgaz sistemi döşemek bedava iş mi sanıyosunuz :)

adliyeden sabıka kaydı alırken 5 tl veriyosun muhtardan ikametgah 3 tl

bırakında doğalgaz hattı için 150 tl alınsın yani :)

sosyal dewlet olma yolunda yyaa kdv alırsın ya da farklı miktarlarda hizmete ücret eklersin ...

karayollarını kullanırken gişelere ödenen para gibi boğaz köprüsüne ödenen para gibi ...

melih 15 tane il belediyesi saydı kılıç bana ne diyo :) chp'nin değil sanki belediyeler çok rahat bi de :) 

safmısın 150ytl*2 000 000 ne ediyo 300 milyon ytl 300 trilyon doğalgaz hattı 300 trilyon mu tutuyo ya senin sayılarla aran iyi değil yada hayatında hiç boru görmedin altındanmı  onlar?

2 milyon abone şuan istanbulda değil türkiyede yok :) senin sayıları hesaplama kabiliyetin yok abi :)

Ankara‘da gaz kullanan abone sayısı toplam 1 milyon 26 bin düzeyinde.

kaynak : http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=64685&tipi=17⊆=0

26 bini atalım o zaman 150 trilyon ediyo.İran'a kadar hat mı döşetti?

Olayı chp - akp kavgasına da götürme.Yolsuzluğu chp milletvekili yapıyorsa aynı şeyleri ona da söylerim şerefsizdir.Benim paramı yiyen adamın ta ........

Ayrıca belediyelere ödenek çıkıyor koçum böyle su saatinden para uçurarak yatırım yapılmaz.

ulan bu üyelerin hepsine mi 300 dollardan sattı :D sen tabi canın neye istiyosa ona yormuşsun hesabını yapmışsın :)

gebesh canım bu dediğim de sana kapak olmuştur umarım ;)

Yok abi sadece kaynına satmış 1 kişiye satmış başka kimseye vermemiş o saatten.

Sorduğun soruyu tekrar bi oku;

ulan bu üyelerin hepsine mi 300 dollardan sattı

1.si ben yukarda ytl demişim sen dolar dion

2. si verdiğim rakam resmidir,gaz kullanan üye sayısıdır(kişi başı değil abone sayısı).Gaz kullanan üyelerin hepsine 300 ytlden satmadıysa kimisine 200 den verdiyse oda ayrı bişeydir.

Hangi sözle kime kapak yaptın sen güzelce oku bakiyim canım kardeşim

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Durmak yok, Yolmaya devam...

Türk halkını alıştırdılar TV lerde edepsizleri göstere göstere, Böyle İ... leri görünce yadırgamıyor da artık. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 19973 Toplam Mesaj: 157