folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

Gökçek Mi - Kılıçdaroğlu Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Siyasi Görüşümün tamamiyLe dışında .. Önceki konudaki Postumda Gökçek'in eLine vericek eminim demiştim eLine diiL ... verdi. :D

Bukadarını bekLemiyordm şaşırdım resmen..Ve bundan sonrada Bu adamın karşısına çıkacak birini tanımıyorum ben Resmen parçaLadı. Yaşa KemaL KıLıçdaroğLu Kim çıkabiLir karşına? 

Anca Totooşşş İ.ne Melihh :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Abi gerçekmiydi o program ya? 

Olamaz bole bi herif... oy veren kitlesi de kömür dağıttığı çingeneler (sanki ibne servetiyle komur alip daitior)  olduğu için yine seçilecektir bu.

Nalet olsun ya adalet istiyorum.... herkez kendi oy verdiği belediyenin borçlarından sorumlu olsun.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Melliiiiiih Meliiiiiih, Bütün bentderesi birleşse senden bi tane daha üretemez meliiiiiiihhhh....

Sen sen olalı sana böle koymadılar melliiiiiiihhhh...

Onun bunun cocuğğğuuuuuuu

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    bu kılıçdaroğlu da ne çirkef herifmiş ya, çamur atıyo sadece ama kanıtlayamıyo, melih diyo 68 euroya aldım belge gösteriyo, kılıçdaroğlu hala diyor 100 küsür fiyata aldın ama belge gösteremiyor, a.q kılıçdaroğlu masummu, melih gökçek 2 saat adamın yolsuzluklarını saydı hiçbirine cevap veremedi, herif ihaleleri 1'e 50 yapmış ohanız ve de çüşünüz.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Objektif olunursa kılıçdaroğlu ezdi ama kılıçdaroğlu melih bey in 2 sorusuna cevap veremedi bu da bi gerçek.Belki ileride cevap verir bilemicem orasını...

Sonuç olarak Ankara halkının cebinden çok süper para uçurulmuş,mahkeme kararları ile belli bir durum bu.Enteresandır bu kadar para alınmış ama en borçlu belediye de Ankara'ymış :D

Kılıçdaroğlu o 2 soruya cevap veremediği için puan kaybetti nazarımda.Gökçek de maşallah pek bi edepliydi.

Oturum başlarken konu anlaşıldı bir miktar şöyle ki;

Gökçek 9 maddenin dışında cevap vermem dedi göründüğü kadarı ile veremez de...Diğer 9 soruya iyi hazırlanmış ya da Kılıçdaroğlu'nun hataları var.

Gökçek'e 63€ pankart tasarımı yapmak isyorum,şöyle cafcaflısından :D

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    bence hakikaten melih gökçek kendini rezil etti! hem konudan konuya atlıyor,hemde karayalçını olaya katıyor-ama ne maliye bakanına nede şirkete laf ettiriyor :) ne adam be yaa,dünyada böyle yüzsüz bi belediye başkanı daha olabilir mi?

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek
    melih sucks ass.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    Ülkede binbir türlü dolandırıcılık yapmış bu adam bide kalkmış pişkin pişkin sırıtıyor.kılıçdaroğlu konuşurken susup dinlemesini bile beceremiyor.kılıçdaroğlu konuşurken arka fondan bişeyler söylüyor ki dedikleri anlaşılmaısn.Allah bin türlü belanızı versin çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın o yürüttüğünüz trilyonlar.köpekler bile yemek yediği tasa sıçmazken bunlar bir köpek kadar bile olamayan insanlar.Buralarda bile para ve altın verip oy topluyorlar.İnsallah bedava paraya değil emeğiyle para kazanmaya ihtiyacı olan milletimizin en büyük sorunlarından biri olan işsizliği kullanarak başlarına geçip verdikleri 300 liranın veya altının parasını elektrik zamından doğal gaz zamından 100 katı olarak çıkaran bu insanlar o paralarla farkında olmadan kendi analarını sikerler.başkada bişey demiyorum.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi gerçekmiydi o program ya? 

Olamaz bole bi herif... oy veren kitlesi de kömür dağıttığı çingeneler (sanki ibne servetiyle komur alip daitior)  olduğu için yine seçilecektir bu.

Nalet olsun ya adalet istiyorum.... herkez kendi oy verdiği belediyenin borçlarından sorumlu olsun.

renegadealien bunu yazdı:

Melliiiiiih Meliiiiiih, Bütün bentderesi birleşse senden bi tane daha üretemez meliiiiiiihhhh....

Sen sen olalı sana böle koymadılar melliiiiiiihhhh...

Onun bunun cocuğğğuuuuuuu

"Şeyh uçmaz, müritler uçurur" lafı da fos çıktı bizim şeyhimiz hakkaten uçuyo...

Ayakta alkışlarım ben bu lafı....

Ne kadar doğru insanlarla birlikte olduğumu bir kez daha anladım teşekkürler....

Keep Going !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    Körler-sağırlar diyaloğuna benzedi. Gökçek iki sayaç arasındaki farkı söylüyor. Adam hala başka davul çalıyor. Batırdığı SSK'nın hesabını versin.

Temel adalettir .
Toplam Hit: 19972 Toplam Mesaj: 157