folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İntihar Etmek Günahların En Buyugumu Olur

İntihar Etmek Günahların En Buyugumu Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

marmaris merkez de odalar klimalı askere gitmeye hazırlanan arkadaş varsa ilk tercih orayı yazsın. 

not: tercih kısmı hariç geyik değildir.

@anakonda

açtığın konular genellikle din iman ağırlıklı, hep bir depresif durumdasın gibi, bir rdm başvuru yapsan rahatlama ihtimalin olurmu acaba. 

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    JahR bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

Yaptigim askerligi anlatsam inanmaz cogudu kısaca yazayim. 10 ay gece uykusu uyumadim 4 saat gunduz uykusuyla gece nobeti tuttum tuncelide

Devrecilik felanda gorduk tasin üstünde farelerin içinde yattik eksi derece soğuklar da nobet tuttum. Catismayada girdik bir kere kisa sureli

Telefonu ben o sikdimin dağında bile kullanamadim siz iyimissiniz yine. Telefon bulduklarında 7 gün askerlik uzatıyor lardi. Sabah kopek gibi bokun icinde surundurup eğitim veriolardi biton sey ben askerliğim bitene kadar 5 dakika banyo yaptim karakolda su yotku tras olmazdik.

Gotumuzu 1.5 pet lere su doldurup yikardik (suyo 30 dakkaligina aciolardi bazen)

Us bölgesinden inmedim 

Acemiligide kirkagacta yaptim intihar etmeyi deilde bitane orospu cocugunu vurup etmeyi dusundum

Sobayi yakamadik diye biton küfür etmisti amk oglu ondan yani sabir et gecer suan 3 yil gecti heralde bir bok hatirlamiom aslerlige dair 😂😂😂😂

Bende manisa Kırkağaç ta acemiligi yaptım.kaçıncı bölükte yaptin

manisa kırkağaç 12. uçak savar bölüğü

babacım bende 12. bölükteydim :D ucaksavarcıyım bende browning m2 :D sefer diye bir dangalak vardı orda duruyormu :D hahahaha

12.bölük ziyaretçi parkı hep ellerindeydi

yemek yemeye asaya iniyorudk anasını satayım yerde süründüre süründüre indiriyordıo cok uzak 12. bölük :D kanala düşen oldumu hiç ilk günlerde u yolların orda su aksın diye kanal varya 

ilk gün 5 kisi düşmüştü kafası yarılan felan biton :D şey

Yat surun derdi kanalın içine adam düşene kadar surundururdu asfaltın üzerinde.ekmek fırınında dev çareler vardı.komutanım ekmek fırınında fare var dedim ısıtmada sus lan dedi komando fare yer böcek yer dedi.dağda ac kalsaniz ne yiyeceksiniz derdi.tabi orda ac kalacaksınız derdi.Vatan millet sakarya derdiler askerin yemeğinden malzemesinden çala çala 3000 asker zehirlendi orda.alay mutfağında etler yere düştüğünde yerdeki pislenmis eti kazana koyar onuda pisirirdi.banyo suyu kaç derece derdin 60 derece sımsıcak derdi.giderdin banyoda 10 dakika yıkanma zamanı tutardilar.başlangıçta sıcak su akardı ardından soğuk su.herkes banyoda bagirirdi su neden soğuk komutanım derdi komutan cvp vermezdi.

hocam alay mutfagına birkere gittim bulasık yıkamaya ulan plav yapıyorlar ayaklarıyla basıyorlart felan :D

ankaralı bir arkadasla bulasık yıkmaya gittik büyük tecreleri yıkamadan kactık amk :D internete kafeye :ADASDA 

Bi internet cafesi vardı interneti bile bakkalda gramajla alırcasına internet çok ama çok düşüktü.facebook dışında hic bi internet sitesine giremezdin.bilgisayarları hep ayarliydi.internetin saatinde 3 tl ydi.

Serdengecti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    JahR bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

:D 

https://www.youtube.com/watch?v=xx5YPKtMCkE

2. bölükteyken bu :D amk  

27'ye merdiven dayadım henüz askere gitmedim. Videoyu 2 kez izledim, askere gidesim geldi ne yalan söyleyeyim :D :D

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    JahR bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

:D 

https://www.youtube.com/watch?v=xx5YPKtMCkE

2. bölükteyken bu :D amk  

27'ye merdiven dayadım henüz askere gitmedim. Videoyu 2 kez izledim, askere gidesim geldi ne yalan söyleyeyim :D :D

:D diger bölüklerle yarısa girmiştik daha fazla bagırıcaz diye sesimiz kısılmıştı :D 

marşı söyleten kısa dönemdi 3-5 gün sonra teskere alıcaktı içimiz gidiyordu amk empati yapa yapa beyinimizi cürüttük orda :D

@AnaKonda aynen neti dandikdi 80 kisilik kogus yazın nefes alamıyon sikko sikko tiplerle aynı ortamdasın felan allah herkese hızlı bir askerlik nasip etsin :D

do_som tarafından 19/Eki/17 22:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    alibaba bunu yazdı

marmaris merkez de odalar klimalı askere gitmeye hazırlanan arkadaş varsa ilk tercih orayı yazsın. 

not: tercih kısmı hariç geyik değildir.

@anakonda

açtığın konular genellikle din iman ağırlıklı, hep bir depresif durumdasın gibi, bir rdm başvuru yapsan rahatlama ihtimalin olurmu acaba. 

Hocam elhamdülillah Müslümanım.burda din dil irk ayrımı yapmam hocam.herkesin görüşüne saygiliyimdir.hic iyi değilim derken 600 000 tane asker kaçağını ornek olarak verdim.bu askere askerlik yaptırmayan askere zulüm yapan komutanlar askeri sevse askere zulüm yapmazlar.bunlar askere iyi davranma dokularından 600 000 tane asker kaçağı askere gitmemektedir.askerlik yaptirmiyorlar hocam valla yaptirmiyorlar.biz onlar gibi para alamıyoruz.parasız olarak askerlik yapıyoruz peygamber ocağında.depresif durumdayım derken askerlik psikolojisi.her asker bunalir.gerçekten bunaldim hocam

Serdengecti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

elazıg ktm ye giren varmı :D  ilk gittiğimde mescitte yattım amk monttan yastık yapıp :D teskere alırkende isteyerek dısarıda banklarda yattık millet nöbete gidiyordu doldur boşalt sesi geliyordu gece :D amk bizi görseler vurucaklar yanlıs anlayıp mallık etmisiz simdi farkına vardım :D 

ktm ye sinema açmıslar :D ulan gidelim dedik erotik film gösteriyorlar içerde cips yiyerek izliyordu millet :D bıraktım cıktım amk 

pisivarın borusu yoktu yıkardan isiyodun asagıdan ayaklarına sidik geliyordu a:SDASDAS ama ktm candır cok seviyodum amk :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı

elazıg ktm ye giren varmı :D  ilk gittiğimde mescitte yattım amk monttan yastık yapıp :D teskere alırkende isteyerek dısarıda banklarda yattık millet nöbete gidiyordu doldur boşalt sesi geliyordu gece :D amk bizi görseler vurucaklar yanlıs anlayıp mallık etmisiz simdi farkına vardım :D 

ktm ye sinema açmıslar :D ulan gidelim dedik erotik film gösteriyorlar içerde cips yiyerek izliyordu millet :D bıraktım cıktım amk 

pisivarın borusu yoktu yıkardan isiyodun asagıdan ayaklarına sidik geliyordu a:SDASDAS ama ktm candır cok seviyodum amk :D 

Bu A blok alt kattı değilmiş kardesim

Serdengecti
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

anlamadım ne bloku

moral ve motivasyon yükseldimi onu söyle sen bana amk :D bloku siktir et 

do_som tarafından 19/Eki/17 22:17 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

anlamadım ne bloku

Androidin klavyesi bazen bozuk yaziyo.dediğin yer A blok en alt taraftaki kattı değilmi kardesim

Serdengecti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

anlamadım ne bloku

moral ve motivasyon yükseldimi onu söyle sen bana amk :D bloku siktir et 

Kardeşim sagolun eksik olmayın.çok iyisiniz

Serdengecti
Toplam Hit: 18907 Toplam Mesaj: 105
i̇ntihar sucu gunahlarin buyugumu