folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İntihar Etmek Günahların En Buyugumu Olur

İntihar Etmek Günahların En Buyugumu Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah rızası için mesajimi gören bi insan bu ilterisi tahribat destek birimine şikayet edermi

Serdengecti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

05319897686 şu numaradan ara yada çağrı at

sana birşey söyliyeceğim. 

şu an zeki müren den yıldızların altında  taş plak dinliyorum.

emin ol o plaktaki iğne de bir sona varacak. 

sende bu kötü sona geleceksin ve birgün karanlık tüneldeki o ışık görünecek kötü olan herşey bitecek bir gün.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

Allah rızası için mesajimi gören bi insan bu ilterisi tahribat destek birimine şikayet edermi

Bence sen Nickini ProblemMan olarak değiştir.. Şimdi durduk yerde @ilteris hocaya neden sardın anlamadım.. Sen bişeylermi içiyorsun nedir? umarım sarhoş değilsindir.. ilteris sana kötü bişey de dememişki nedir konu?

Işık Savaşçısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

Bence sen Nickini ProblemMan olarak değiştir.. Şimdi durduk yerde @ilteris hocaya neden sardın anlamadım.. Sen bişeylermi içiyorsun nedir? umarım sarhoş değilsindir.. ilteris sana kötü bişey de dememişki nedir konu?

Tasak tokusturmak demiş . bana bu izafiyet teorisiyle alakalı açmış olduğum konudaki sayfama kodugumun  salagi demiş buna ne diyeceksin kurtismail kardesim

Serdengecti
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı
    AnaKonda bunu yazdı

Tasak tokusturmak demiş . bana bu izafiyet teorisiyle alakalı açmış olduğum konudaki sayfama kodugumun  salagi demiş buna ne diyeceksin kurtismail kardesim

Bak benim dışımdada bir kişi senin yanlış anladığını dedi, orada sana koduğumun salağı dememiş, o sarhoş serserilerle ilgili mevzudaki serserilere demiş, ve argo bir sözdür bu söz, şahsına dememişki sen adama etmediğini bırakmadın.. İlteris iyi çocuktur.. Ateisttir Allaha inanamaz ama bir çok müslümandan çok kalitelidir..

Işık Savaşçısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Eylul kayitli adam nisan kayitli adamin "iyi cocuk" oldugunu, felsefi yonelimini ve kalitesini anlamis.. ilginc. neyse konu bu degil, konu su, @anakonda dunya senin cevrende donmuyor ve bu forumda soylenen her sey sana soylenmiyor. Lutfen her seyi ustune alinmaktan ivedilikle vazgec. 

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Eylul kayitli adam nisan kayitli adamin "iyi cocuk" oldugunu, felsefi yonelimini ve kalitesini anlamis.. ilginc. neyse konu bu degil, konu su, @anakonda dunya senin cevrende donmuyor ve bu forumda soylenen her sey sana soylenmiyor. Lutfen her seyi ustune alinmaktan ivedilikle vazgec. 

:)

Hocam felsefi eğilimi dikkat çekici ve asice değilmi? Forumda yeni sayılmam, kimsenin multisi olduğumu söyleyemem, ama eski bir üyeyim dersem daha fazlasına gerek yok.. multi değilim sadece.. Banlanmış kovulmuş bir mürit de değilim, ben kovulduğum bir yere asla geri dönmem, çok şükür her ortamda sevildim sayıldım.. Sadece yeni bir başlangıç yaptım kendimce, geçmişimi önceki nickimi sorma söylemeyeceğim.. Senide ve buradaki her keside çok iyi bilen biri olduğumu bil yeter.. ;)

Kurtismail tarafından 22/Eki/17 02:27 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Kurtismail bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Hocam felsefi eğilimi dikkat çekici ve asice değilmi? Forumda yeni sayılmam, kimsenin multisi olduğumu söyleyemem, ama eski bir üyeyim dersem daha fazlasına gerek yok.. multi değilim sadece.. Banlanmış kovulmuş bir mürit de değilim, ben kovulduğum bir yere asla geri dönmem, çok şükür her ortamda sevildim sayıldım.. Sadece yeni bir başlangıç yaptım kendimce, geçmişimi önceki nickimi sorma söylemeyeceğim.. Senide ve buradaki her keside çok iyi bilen biri olduğumu bil yeter.. ;)

Hocam beni biliyorsan senin yukarda kurdugun "ateist ama iyi cocuktur" cumlesinin tam tersini kuracagimi, ateizmin degil muslumanligin bir defect oldugunu dusundugumu, insanlarin ender de olsa *musluman olmalarina ragmen* iyi kisiler olabilecegini soyleyecegimi biliyorsundur (: ayrica boyle sinsi gibi ayip oluyor, eski nickini pmle bari mubarek ((:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Hocam beni biliyorsan senin yukarda kurdugun "ateist ama iyi cocuktur" cumlesinin tam tersini kuracagimi, ateizmin degil muslumanligin bir defect oldugunu dusundugumu, insanlarin ender de olsa *musluman olmalarina ragmen* iyi kisiler olabilecegini soyleyecegimi biliyorsundur (: ayrica boyle sinsi gibi ayip oluyor, eski nickini pmle bari mubarek ((:

Eski nickim ne olabilir ki.ilk defa girdim birinin senin gibi multisi filanca değilim.kendine bak bi kaç tane sana kefil olan var.kadinsin.kadın olmana saygim sonsuz ama laf çalmaya hic hakkında yoktur suphen varsa şöyle.ben trol değilim veya bi başkasının multisi değilim askerden önce terör örgütü PKK nin kökünü kaldım durdum.ne için Vatan millet Sakarya dedigimden.anladın beni dimi hocam saygılar 

Serdengecti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    AnaKonda bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Eski nickim ne olabilir ki.ilk defa girdim birinin senin gibi multisi filanca değilim.kendine bak bi kaç tane sana kefil olan var.kadinsin.kadın olmana saygim sonsuz ama laf çalmaya hic hakkında yoktur suphen varsa şöyle.ben trol değilim veya bi başkasının multisi değilim askerden önce terör örgütü PKK nin kökünü kaldım durdum.ne için Vatan millet Sakarya dedigimden.anladın beni dimi hocam saygılar 

Yav sen niye iki kisi arasindaki muhabbete dolanip duruyorsun?

izzmarit tarafından 22/Eki/17 16:39 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 18915 Toplam Mesaj: 105
i̇ntihar sucu gunahlarin buyugumu