folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Oğullarının Katliamı!

İsrail Oğullarının Katliamı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    hiç bir ideal çocuk öldürmenin bahanesi olamaz... israili ve israili destekleyenleri kınıyorum!

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    olivetti bunu yazdı:
    -----------------------------
    hiç bir ideal çocuk öldürmenin bahanesi olamaz... israili ve israili destekleyenleri kınıyorum!

bencede

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

İsrailin teknolojik silahları Türk silahlı kuvvetlerine ettikleri modifiyeler , satın alınan askeri onlarca mühimmat olmasaydı şuan hala bokumuzda boncuk arıyor olurduk. İsrail Tezkere onayından sonra Türkiyenin kuzey ırak a girmesine hak veren yegane ülkeler arasındadır.

Satıcı pislik bir ırkı savunacak yan yok...Nelerine güvenip İsraili karşılarına alıyorlar? İsrail tek başına Türkiye dahil tüm orta asyayı cehenneme sokacak bir ülkedir, götü boklu bir grup satıcı arap için üzüldüğünüz şeye bak....Topraklarını zamanında üç kuruşa satan bir halktan bahsediyorsunuz.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    decameron bunu yazdı:

İsrailin teknolojik silahları Türk silahlı kuvvetlerine ettikleri modifiyeler , satın alınan askeri onlarca mühimmat olmasaydı şuan hala bokumuzda boncuk arıyor olurduk. İsrail Tezkere onayından sonra Türkiyenin kuzey ırak a girmesine hak veren yegane ülkeler arasındadır.

Satıcı pislik bir ırkı savunacak yan yok...Nelerine güvenip İsraili karşılarına alıyorlar? İsrail tek başına Türkiye dahil tüm orta asyayı cehenneme sokacak bir ülkedir, götü boklu bir grup satıcı arap için üzüldüğünüz şeye bak....Topraklarını zamanında üç kuruşa satan bir halktan bahsediyorsunuz.

israilin filistinin üstüne bukadar oynamasının yegane sebebi kutsal saydıkları topraklardır. şimdi filistin en küçük yemdir. bu hale getirmek için 50 yıl uğraştılar. ve başardılar.

olayın en canalıcı tarafı da şudur ki, israilin kutsal saydıkları toprakların arasında ülkemizin bir kısmı da var. sıra bize geldiğinde bakalım nasıl olacak. yaşasııııınnnnn !!bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın.. bana dokunana kadar yaşasın. sonra ölsün.

bu oyuncak değil. red alert filan gibi mi geliyor?

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Lübnana girdiklerinde bir halt edemediklerini gördük.Hizbullah ı bitireceklerdi güya,bitiremiyince ortaya (sınıra ) barış gücü askerleri yerleştirilmesini sağladılar.

amaç ise olası gazze operasyonunda hizbullahın saldırılarını engellemekti bunuda şu an için başarmış görünüyorlar.

hizbullahın saldırı yapması için roket atması için yada intihar eyleminde bulunması için barış gücü askerlerini aşmaları gerekiyor ki buda barış gücü askerleriyle çatışmak demek ve bir çok ülkeyi karşılarına almak demektir.

bugünün planını ozamandan yapmışlardı, yani hamasın attığı kimilerine göre sayısı 200 olan roketler  bahanedir ki bu bahaneyi kendilerinin uydurmadığı kesin değildir.

Üzülenlerin üzüldüğü şey ise satıcı arapların ve filistinlilerin karıştırılıyor olmasıdır.

suudiler le hüsnü mübarek lerle filistinliler aynı şey değildir.

üzüldüğüm şey göbeğini kaşıyıp armudun iyisini yiyen arap şeyhleriyle krallarıyla ölen filistinli 3 yaşında 5 yaşında 7 yaşında 10 yaşındaki çocukların karıştırılmasıdır.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    hacktorx bunu yazdı:
    decameron bunu yazdı:

israilin filistinin üstüne bukadar oynamasının yegane sebebi kutsal saydıkları topraklardır. şimdi filistin en küçük yemdir. bu hale getirmek için 50 yıl uğraştılar. ve başardılar.

olayın en canalıcı tarafı da şudur ki, israilin kutsal saydıkları toprakların arasında ülkemizin bir kısmı da var. sıra bize geldiğinde bakalım nasıl olacak. yaşasııııınnnnn !!bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın.. bana dokunana kadar yaşasın. sonra ölsün.

bu oyuncak değil. red alert filan gibi mi geliyor?

şu an israille savaşalım öylemi diyorsun yani ? yahu senin ekonomik özgürlüğün yok dışa bağımlı bir ülkesin 600 milyar dolar dış borç ile kime ne söz geçireceksin anlamıyorum. biz daha ırağa zor giriyoruz başımızda boza pişiriyorlar hemen çıkın diye yanıbaşımızdaki barzani piçine söz geçiremiyoz kaldıki israil bizi dinliyecek pehh.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Galadio
    Galadio's avatar
    Erkek

Yorumları okudum ve gördüm ki sitede yetki sahibi olanlar atıp tutmuşlar..yok satıcı arap yok öyle yok böyle.. ne olursa olsun bunlar İNSAN bu (1)

ikincisi yapılan yorumlarda dikkatimi çeken şey İsrail sadece bu topraklarla yetinecek mi? bu sorunun cevabını veren yok.(2)

yarın öbürgün Türkiyedeki vadedilen( dediklerine göre ) topraklarını almaya geldiklerinde ben bu sallama yorum yapan arkadaşları ozaman görmek isterdim(3)

yazılabilecek çok şey konu hakkında ama faydasız tek gerçek var BİZ korkuyoruz bu forumda bile düşündüklerimizi dile getiriremiyoruz.... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sitede yetki sahipleri okumus gormus dusunebilen mantikli adamlarda ondan hocam.Iki hurafeye , iki yaziya kanip hayatini ona baglayan insanlar degil.Filistinin bugun geldigi noktada tam bu cizgidedir iste. El-Fetih ve Hamas.Bir taraf dunyayi goren , siyaset yapan ,dusunen adamlar(El-fetih) diger taraf vakti zamaninda israil'in silahlandirdigi , el-fetihi bitirmek icin pofpoflandigi hamas, insanlara sadece namaz kilin , ibadet edin gerisine karismayin zihniyetini asilayan hamas...Filistin hakkinda ne kadar bilginiz var bilmem ama Bati Seria diye bir bolge birde Gazze suan hamas'in kontrolunde olan bolge iste...bidi bidi bidi...herseyi gectim filistin tarihini bir okuyun arastirin bakalim.Belki olaylari daha net gorursunuz.Filistin akliniza sadece bombalar patladiginda gelmesin.2gunluk bir sorun degil filistin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

araplardanda yahudilerdende tiksiniyorum birbirlerni gebertmelerinden tarifsiz bir mutluluk duyuyorum enkısa zamanda araplarında bu saldırıya misliyle karşılık vermesini özlemle bekliyorum hatta sonra israil yine misliyle karşılık versin bu mahlukatların tiksinç soyu kuruyana kadar kırsınlar birbirlerini tek dileğim budur bu konuda .

arap gibi bir çöl hayvanını da yanımıza din yada herhangi bir nedenle müttefik(?)ten öte "kardeş" olarak gören aklıevveller varsa Türk ulusunun parçası olamadıklarına ve mutlaka etnik özürlü biryanlarının olduğuna inanıyorum. bu çöl hayvanlarının ingilizlerin fransızların yanında Türklere karşı nasıl coşkuyla savaştığını ve her fırsatta (kıbrıs, ermeni meselesi, kürt ayaklanması ...) sırtımızdan defalarca hançerleyip haçlı ve siyonistlerle bize karşı birlik olduklarını unutmamak gerekiyor. Türk askerlerine nasılda haince saldırdıkları ve kahpece kanımza girdiklerini belki dindar(!) arkadaşlar hatırlamıyor ama ben unutamıyorum

Altınlar dolarlar içinde yüzen arap şeyhlerinin filistin meselesi konusunda ne yazıkki Türkler kadar duyarlı olmadıkları da gerçek. Tabiki buna araplar açısından değil Türklerin sanki kendi dertleri bitmiş de arapların beşpara etmez ciğerinin derdine düşmüş gibi bir hali var ona yanıyorum.Yarın öbür gün başımıza bir iş gelse bu filistinli mahlukatın tarafımızda savaşacağını sanacak kadar da salakmısınız kafayımı yediniz yoksa hainmisiniz?? Tam aksine gidip artık kimle savaşıyorsak onun yanında nedensizce taraf olacaklardır. Defalarca tarifsiz fedakarlıklarımıza ve korumamıza rağmen  bu arap denen garabetin, ilkel mahlukatın Türk ırkına kini asla bitmemiştir. Belalarını bulmuş olmaları konusundaki gelişmeler ilahi adalete olan inancımı arttırıyor. Tanrıdan tek dileğim savaşlarının şiddetlenerek sürmesinden başka birşey değildir. 

herşeyin bir şeyi vardır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

tpyion bunu yazdı:

Bazıları utanmasa israili alkışlayacak ya.Orada yapılan bi insalık suçudur milleti ırkı  dini mezhepi bilmem nesi ne olursa olsun sonuç bu olmaz olmamalı.

savaş dünyanın düzeni ve dğeişmeyen gerçeğidir, ne insanlık ne başka bir kavram savaşın olmamasını sağlayamaz , insan olmasa bile savaş olacaktır. varlığmızı gelişimimizi sahip olduklarımızı savaşa borçluyuz , ne insanlık ne demokrasi ne de barış kimseye birşey kazandırmamıştır, kazandıramaz ilerleme ve yükselme ancak çatışma ile mükündür. haketmeyen elenmek yem olmak zorundadır doğanın basit ve mükemmel düzeni budur, yarın bizim başımıza da gelebilir tabiki , akıllı olmalı , uyanık olmalı kurnaz sinsi ve hilekar olmalı fırsatçı olmalı ve hayatta kalmaya çalışmalıyız ( şuanda yapmadığımız gibi ), düşmanımıza mümkün olan en kötü cehennemi yaşatmalıyız , tek doğru varsa düşmanı ezmektir buna ne tanrı ne şeytan nede başka birşeyin ağzını açıp tek kelime etmeye hakkı yoktur . en iyi savunma düşmandan önce saldırmaktır.  kahrolsun israil, mümkünse onlarda gebersin tabi ama  savaşı ayakta alkışlıyorum.

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 16148 Toplam Mesaj: 114