folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Oğullarının Katliamı!

İsrail Oğullarının Katliamı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Arkadaşlar burda kımseyle tartişmak ve dıyaloga gırmek ıstemıyorum ama bazı arkadaşlarımızın  yazdıklarını  okudum

ve bunu  söylemedende  duramamıyacagım  şimdi  bazı arkadaşlar yok  araplar bızı  sırtımızdan vurdu  yok bızı satı vs gibi saçma sapan  yazılar  yazmıslar  arap  dıılım  yanlıs  anlamasın kımse

şimdi  benım  dedem  kalkıp  birini  mikerse onun  hesabını  benmı  verecegım?

bumudur yanı?  tmm  araplar bızı  satı  sırtımızdan  vurdu  ama bunu  yapan  şimdi  bombalanan  yenı  nesıl dııldır bunu  unutmayın..

atalarının  yaptıgı  hataları  onlara mal etmek dogrumudur?

Yakında Güncelenecektır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LNAU bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar burda kımseyle tartişmak ve dıyaloga gırmek ıstemıyorum ama bazı arkadaşlarımızın  yazdıklarını  okudum

ve bunu  söylemedende  duramamıyacagım  şimdi  bazı arkadaşlar yok  araplar bızı  sırtımızdan vurdu  yok bızı satı vs gibi saçma sapan  yazılar  yazmıslar  arap  dıılım  yanlıs  anlamasın kımse

şimdi  benım  dedem  kalkıp  birini  mikerse onun  hesabını  benmı  verecegım?

bumudur yanı?  tmm  araplar bızı  satı  sırtımızdan  vurdu  ama bunu  yapan  şimdi  bombalanan  yenı  nesıl dııldır bunu  unutmayın..

atalarının  yaptıgı  hataları  onlara mal etmek dogrumudur?

Atalarının yaptığı hatayı devam ettirmekte ayrı bir gerizekalılıktır onlar bunu yaptılar kötülerinyanında iyilerde yanıyor tabi bunları bakıp bizim%47 ninde ders çıkarması ümidiyle

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CHaRMaNDeR

Yorumun saçma olmuş neden dersen onların yaptığı hatalar yüzünden ben neden öleyim  onlarbizimiçin ölüdlermi osmanlının dağılma dönemlerinde islamın halifesi olan padişah cuma namazı sonrası kılıcını çekip çihat ilan ettiğindekaç arap buna uydu  zamanında o yüzden arapların Türk olanmüslümanlardan yardım istemeyehakkı yok diye düşünüyorum vatanımiçin dinimiçinölürüm amaaslaaraplariçin kılımı kıpırdatmam

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek
    ya araplar tembel bı mıllet katılıyorum ama eleştirmek lazım ama bu kadar ağır eleştiriyide haketmıyolar başlık israiloğullarının katliamı ama içerikte araplara duyulan kin war tembel bı mıllet eyw. kotu de olabılır tarıhtede yanış yapmış olabılırler ama sanki israiloğullarına hak verır gibisiniz.normal zamanda araplar eleştirilebilir ama burda konu arap deılki müslümanlık konu bence bilmem anlatabildimmi ???

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    LNAU bunu yazdı:

Arkadaşlar burda kımseyle tartişmak ve dıyaloga gırmek ıstemıyorum ama bazı arkadaşlarımızın yazdıklarını okudum

ve bunu söylemedende duramamıyacagım şimdi bazı arkadaşlar yok araplar bızı sırtımızdan vurdu yok bızı satı vs gibi saçma sapan yazılar yazmıslar arap dıılım yanlıs anlamasın kımse

şimdi benım dedem kalkıp birini mikerse onun hesabını benmı verecegım?

bumudur yanı? tmm araplar bızı satı sırtımızdan vurdu ama bunu yapan şimdi bombalanan yenı nesıl dııldır bunu unutmayın..

atalarının yaptıgı hataları onlara mal etmek dogrumudur?

hadi türkiye israile karşı gelsin ve filistine yardım etmek istesin. bu yüzden amerikayıda karşısına alsın ve türkiye savaşa sokulsun. o yeni nesil dediğiniz arapların yine saf değiştirmiceğinin garantisini verebiliyo musun da böyle konusuyosun ?

"geçmişten adam hisse kaparmış... ne masal şey!
    beş bin senelik kıssa yarım hisse mi verdi?
    tarihi tekerrür diye tarif ediyorlar;
    hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi?"

... 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    elevator bunu yazdı:

baal  .

tarihçilerin her dediğine inanıyorsan nefret ettiğin bir çok olayı kabul etmek zorunda kalabilirsin.aramızdaki fark şu; ben israile dokunmadan filistini anlattım sense gebersin filistinliler oh olmuş edasındasın.

ayrıca kulp takarım demişsin .kulp ta takarsın küfürde edersin yapacak bir şey yok :)

doğrudur takarsın sanal alem malum.sanal alem ve sanal alemin sanal kahramanları .

senin ataların kılıç zoruyla islamı kabul etmiş olabilir.

fakat benim ortaasya dan gelen atalarımın kılıçtan korkacak kadar tavuk olduğuna inanmıyorum ki TARİHÇİ LER !! Türkün herzaman cesur olduğunu anlatır ....

gene gene gene pkk demişsin  hay sokayım pkk ya.

pkk ne alaka ya bana söylermisin? biri filistin ve o bölgenin asıl sahibi .diğeri ise israil sonradan oraya yerleşip sözde yahudi devleti kuran bir terörist devlet....

pkk ile filistinlileri aynı kefeye koyabiliyorsun yani.

ve iyide dostum sen önce geberin sizde ölün mezarınıza sıçarlar gibi kelimeleri kullandın :)bende üslubuna dikkat et salakça kelimeler kullanma dedim ."siz salakça derken iyi biz geberin diyincemi kötü" demen  yanlış oluyor burda ,sen geberin diye kelime edersen salakça olur haliyle.

Objektif tarih ile subjektif tarih arasında ki farkı anlamıyacakkadar salakca hamaset masalları ile kafan dolmussa ben ne yapıyım.İnan burda tarihimize en ufak bir laf getirecek yalan bir bilginin arakasına sıgınıcak en son insanlardan biriyim.Müslüman oldukları sırada atalarımız çin ile savamaktan birçok askerini ve gücünü kaybetmiş bir topluluktu.Nasıl ki tarihmize laf söylemek aptalca ise atalarımızında tunçtan demirden olduguna inanmakta o kadar salakcadır.Aşina oldugun kelimeleri kullanıyom yazılanları yadırgama kendini evinde hisset diye.

Mücadele üzerinden konuya girmişiz bize en yakın ve yalan oldugu aşikar oldugu ortda mücadelemiz denilen pkk terörünü örnek göstermişim.Bunu nersinden alıpta vay efendim sen onla onu nasıl karesılastırısın demenin bir anlamı yok.Bu apacık anladım ama salak numarsına yatıyom demek yada gercekten anlamamıssın.Bu pkk olmaz ykk olur taliban olur murtaza olur.Sonucta mücadelede dedikleri seyde karsı taraftanda çoluk çocuk ölüyorsa o mücadele degil terördür.Seni bilmiyorum ama ben,vatanı kurtuluş savası gibi şanlı gercek mücadelerle alınmıs bir vatanın topragında mücadele edenlerin bir torunu olarak filistinin kendi içindeki çıkar çatışmaları vs yüzünden ölenlere mücadele için öldüler diyecek kadar kendi geçmişe leke sürecek serefsiz biri degilim.

Bir üstteki arkadasa itafen yaptıgın yorumda 

"köyü basıp 3 yaşındaki bir çocuğun kafasına 4 mermi sıkmakla müslümanlığı bağdaştırabiliyormusun?" demisini bilecek kadar müslümansın ya dininde yer alan ilahi adeletin tecellisi gibi görülebilcek olayda neden gıkınız cıkmıyor.

Biz senden ondan ölsünler gebersinler deyin demiyoruz.Aynı hassasiyeti diger milletler içinde gösterin tamam.Ama bunu yapmadıgınız müddetce ümmettir kardeştirin arkasına sıgınıp yeri gldiginde çocuk ölmüş bebek ölmüş diyerek acıtasayona gittiniz halde çindeki afrikada ki ölümlere ses çıkarmıyıp onuda gecelim aynı tepki vermeyip bize söyledigniz bu kadar da olmaz bilmemne laflarını gerceklige bizzat döküyorsunuz.

Ümmet bilincinin arkasında yatan o müslüman çocugu bu hristiyan çocugu ayrımına karsı bir nefret vardır.Çocuk heryerde çocuktur.Ben azeri kardeşime uygur kardeşime yapılan eziyetin görmezlikten gelinip tarihmizde bize bu kadar serefsizlik yapan bir millet için aglanıp vahlandıgına karsıyız.Ümmet bilincinin adama kendi kardeşini görmezden getirmesine karsıyız.Hadi aynı hassasiyeti onlar içinde gösterin hanginiz yaptı bunu ki simdi oturup mazlum edebiyatı yapıyonuz.Kimi kandıryonuz.

Ahlayıp vahladınız ne oldu hadi oturup topluca aglayalım ne oldu.Biticek mi savaş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek

onlar ne hata yaparsa yapsın isterse arkadan vursunlar. Bizim ne olduğumuz önemli, bizim içimizdeki inanç var gerçekten kimsede yok, en azından ben görmedim. Arapların öyle olduğunu bende biliyorum, herkeste biliyor, Ama Hz. Muhammed'in hadisi şerifleri var bu konuda (Araplar hayalı insanlardır bereket için onlarla olunuz diye). buna uymak zorundayız. Mantıksız gelebilir ama tersi bir harekette bulunulduğunda bilmediğimiz, bilemediğimiz ve bize karşı olan sonuçları oluyor.

O yüzden zalimlikte yapsalar onları aşağılıkları olacak. Belkide onların bize, yani müslümanın müslümana yaptığı bu zulümden dolayı bugün bu haldeler ve yardım gelmiyor onlara. Bunlar bizim değil Allahu Tealanın bileceği işler.

Ama özetin özeti şu ki, kim ne yaparsa yapsın herkesin kendi özünde bulunduğu konuma özgü yazılmış kuralları uygulaması gerekiyor.

Onlar hatalarını yaptılar cezalarını çekiyorlar. Biz hataya gelmeyelim en azından. Kurallar kesin arkadaşlar uymak zorundayız. Yoksa sonumuz belli

Ayrıca evet, bir gerçekte şu ki, atalarımızın getirdiği düzeni biz devam ettirdiğimize göre onların atalarının yaptığı şeylerin sonucunuda şu anda herşeyden habersiz yeni doğmuş veya tarihten haberi olmayan araplar çekiyorlar.

baal'ın söylediklerine katılıyorum

Düşünüyorum, o halde varım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    CHaRMaNDeR bunu yazdı:

onlar ne hata yaparsa yapsın isterse arkadan vursunlar. Bizim ne olduğumuz önemli, bizim içimizdeki inanç var gerçekten kimsede yok, en azından ben görmedim. Arapların öyle olduğunu bende biliyorum, herkeste biliyor, Ama Hz. Muhammed'in hadisi şerifleri var bu konuda (Araplar hayalı insanlardır bereket için onlarla olunuz diye). buna uymak zorundayız. Mantıksız gelebilir ama tersi bir harekette bulunulduğunda bilmediğimiz, bilemediğimiz ve bize karşı olan sonuçları oluyor.

O yüzden zalimlikte yapsalar onları aşağılıkları olacak. Belkide onların bize, yani müslümanın müslümana yaptığı bu zulümden dolayı bugün bu haldeler ve yardım gelmiyor onlara. Bunlar bizim değil Allahu Tealanın bileceği işler.

Ama özetin özeti şu ki, kim ne yaparsa yapsın herkesin kendi özünde bulunduğu konuma özgü yazılmış kuralları uygulaması gerekiyor.

Onlar hatalarını yaptılar cezalarını çekiyorlar. Biz hataya gelmeyelim en azından. Kurallar kesin arkadaşlar uymak zorundayız. Yoksa sonumuz belli

Ayrıca evet, bir gerçekte şu ki, atalarımızın getirdiği düzeni biz devam ettirdiğimize göre onların atalarının yaptığı şeylerin sonucunuda şu anda herşeyden habersiz yeni doğmuş veya tarihten haberi olmayan araplar çekiyorlar.

baal'ın söylediklerine katılıyorum

Hojam beynini hurafelerle doldurmuşun yok hadistir yok araptır.... Kandırma kendini.... Teselli etme kendini.....

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek
    Zamanında israil e saldırıp aynı şeyleri yapan
    israil gibi kendini geliştirmeyip teröristlik yapan dünyayı karıştıran
    dünyanın ilk teröristini yetiştiren
    zamanın dönnis gezmiş vb türevlerini bile gerilla kamplarında barındıran
    bir ülkeye yapılanlar az bile =)

Ama bizim milletimiz Müslüman olmakla Arap olmayı karıştırdığından bunları gözardı edip israil i oturduğu yerden kınayıp "zülme sessiz kalmayıp(!)" sevap işlediklerini sanıyorlar :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ormanın birinde…

Aslanlar toplanmış.

“Yahu” demişler, “Hesapta kralız, açlıktan öleceğiz birader… Maymuna saldırsak, ağaca kaçıyor; fillere saldırsak, fazla büyük… Ceylanlar hızlı, yetişemiyoruz; kuşa dalsak, uçuyor; e balık yakalayacak halimiz de yok… N’aapsak?”

Bir tanesi “En iyisi, öküzlere saldıralım” demiş, “iri yarı görünüyorlar ama, ne pençeleri var, ne dişleri diş… Tam dişimize göre!”

Olur mu? Olur.

Hücum!

Ama evdeki hesap çarşıya uymamış; öküz, öyle yabana atılacak hayvan değilmiş meğer… Organize oluyorlar, topluca savunma yapıyorlar, püskürtüyorlarmış.

Aslanlar aç bilaç.

N’aapsak, n’aapsak?

“Tilkiye danışalım” demişler.

Tilki “kolay” demiş, “beni, öküzlerin yaşadığı zengin otlakların prensi yapın, işinizi halledeyim…”

Kabul etmişler.

Tilki, elinde beyaz bayrakla öküzlere gitmiş, “saygıdeğer öküzler” demiş, “aslında aslanlar uysaldır, sizi de çok seviyorlar… Ama şu aranızdaki sarı öküz var ya, sarı öküz, işte sorun o… Görünce tahrik oluyorlar, canları çekiyor, verin şu sarı öküzü, kurtulun kardeşim, huzur içinde yaşayın!”

Öküz heyeti düşünmüş taşınmış, “bana dokunmayan yılan bin yaşasın” mantığıyla, verivemişler sarı öküzü…

Aslanlar da afiyetle yemiş.

Bir gün, iki gün…

Tilki gene gelmiş.

“Bakın gördüğünüz gibi, saldırılar kesildi, mutlu mutlu yaşıyorsunuz” demiş ve eklemiş: “Ama şu benekli öküz var ya, benekli öküz, o burada olduğu sürece size rahat yüzü yok arkadaş, canları çekiyor, verin, kurtulun!”

Öküz heyeti düşünmüş, “otlağın selameti için” teslim etmiş benekli öküzü.

Üç gün, dört gün…

Tilki gene gelmiş.

Kuyruğu uzun olanı…

Burnu beyaz olanı…

Tombul olanı…

Tek tek alıp, gitmiş.

Otlak seyrelmiş.

Aslanlar semirmiş.

Bir gün… Tilki gelmemiş!

Gerek kalmamış çünkü.

Direkt aslan gelmiş.

“Hanginizi istiyorsam, canım hanginizi çekiyorsa, onu vereceksiniz, adamı hasta etmeyin” demiş.

Otların arasında tir tir titreyen, tek tük kalmış öküzler, “keşke sarı öküzü vermeseydik” demiş ama, iş işten geçmiş.

Bugün Yahudilerin Filistinlileri yok etmesine göz yumarsak bizim de sonumuz sarı öküzü veren diğer öküzler gibi olacaktır.

Yahudiler kendi Kutsal (!) kitaplarında yazanı gerçekleştirmek için önce Filistinlileri yok edecekler , sonra maşa olarak kullandıkları Kürtleri daha sonrada  Türkiyen,n Güney doğusunu almak için  aynı bahanelerle Türkiyeye saldıracaklar.

Yahudilerin kendi kutsal  (!) kitaplarına  göre Arz-ı Mevdud   (Vaad Edilen Topraklar  )  içine Türkiyenin güneydoğusuda giriyor.Yahudiler Filistinden sonra gözlerini bizim topraklarımıza dikecekler.Yahudilerin el altından PKK yı desteklemeleride bu yüzden.Irak harekatı için diklenmelerinin bir nedeni de bu.Yahudiler bizden toprak alamayacaklarını biliyorlar ama bir şekilde Güneydoğuda pkk yı kullanarak bir Kürt devleti kurdurabilirse  , o bölgeyi Kürtlerden almaları hiçte zor olmayacaktır.

Tekrar söylüyorum Araplara düşmanlık yaparken sıra  bize  geldiğinde de asıl küfredilmesi gerekenin Yahudiler olduğunu öğrendiğinizde çok geç olabilir.O zaman keşke Filistinlilerin katledilirken oh ! olsun demeseydik , gözyummasaydık  demenin de bize faydası olmayacak.

Toplam Hit: 16147 Toplam Mesaj: 114