folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Kuzenim İstanbula Gitmeye Korkuyor Nevruz Var Diye

Kuzenim İstanbula Gitmeye Korkuyor Nevruz Var Diye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhaba,

Haftasonu istanbula gideceğiz Yapıkredinin yarışması için biletleri de aldık.

Neymiş haftasonu nevruzmuş....

Adamı ikna edemiyorum mesuliyette alamıyorum,

Yarışması da c.tesi pazar ne diyeceğimi şaşaırdım ?

Tek başıma katılamıyorum en az iki kişi gerekiyor ne diyorsunuz ?

Yarışma Şişli de olacak. 

Korkmamıza gerek var mı ?

15-18 milyona adamın olduğu yerde beni bulacaksa bulsun arkadaş ne yapayım sanki yüksekovaya mı gidiyoruz ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ben istde oturuyorum ve önermem, çok önemli değilse gelmeyin

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

benimde planım ailecek istanbula gezmeye gitmekti bu hafta sonu ama bende vazgeçtim

hatta derbi var kombinem var gitmiycem

Telegram @WVesselam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Kuzenin cep telefonu ile ışınlansin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

ben istde oturuyorum ve önermem, çok önemli değilse gelmeyin

15 milyon adam gerçekten evine mi tıkılacak ne güzel o zaman yollarda açık olur :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

istanbul'a normal zamanlarda bile gitmiyorum aga. Şizofrenik bir şehir. Geçen gittiydim 1.5 hafta. Tinerciler bizi kestirdi amk. Cebimdeki parayı verdimde kurtuldum. Amcıklar elinde falçatayla 10 kişi parada para. Alın dedim amk.

Zaten metroda'da virüsten ölecektim. Ankara'ya kurban. O nasıl bir metrodur. Normalde erkekler kadınları taciz eder. Arkamdaki kadının elin götümün bir lobunda, diğer adamın eli adamın eli diğer lobumda. Benim pantalon önümdeki adamın pantolunuyla yiyişiyor, metrodan çıkarken adamın pantolonuyla benim pantolonu falçatayla ayırdım. 1000 kişilik metro vagonunda, titaniğin klasik arabada sevişirken buhar içinde kalan araba sahnesi gibi, 3000 kişi mitoz bölünerek gidiyorduk. Metro iş çıkışı, sabah işe gidiş saatlerinde, pierre woodman gibi darbeli matkaplı bir fantezik araca dönüyor.

İtüden çıktım şu pezevenk abd li sultanahmete gelmiş GMC jiplerle, korumaları beni zikecekti, bizim polis neymiş efendim yolda ne işim varmış. La yarrak karşıdan karşıya geçiyor bir ben  mi varım orada?

Dedim öyle olaylı şehrinde, sizinde amk.

DrKill tarafından 17/Mar/16 01:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rahat olun hocam bu sene Bakırköy'de halk pazarının oradalar. Polis bunları yine Yeşilköy'e kadar helikopterle kovalar. 

Geçen sene meydandan aşağı bir çevik kuvvet iniyor sanırsın Roma Lejyoner ordusu. Kalkanlı vs. Sonrasında Biber gazı atmayaydı iyiydi ama. 

mkyb tarafından 17/Mar/16 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    dr kill :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

DrKill arada lazım böyle farklı şeyler :))))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Birşey olmaz...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar vallahi bilemiyorum,

Çocuğa ısrar da edemiyorum bir şey olsa sanki ben yapmışım da olmuş gibi olacak.

Toplam Hit: 13514 Toplam Mesaj: 101
istanbul