folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    PKK yı yok etmek için uzaklara gitmeye gerek yok istanbuldan başlıyalım bağcılar kampı küçükcekmece esenyurt çelik tepe okmeydanı vs. kuzey ıraga degıl kuzey doguya bakın diyarbakır tunceli van bitlis siirt şırnak hakkari . anlamıyorum herşey bir oldu bittiye geliyor PKK liderlerini teslim etmiyorlarmış liderler meclisde gidin TBMM den alın asıl lider imralıda gidin hesap sorun kuzey ıraga girdiğimiz anda ordaki köpekjler burdaki köpekler gibi köye iner halkın arasına karışır biz çıkınca tekrar daga cıkarlar dagda işlerini bitirenler istanbul gibi büyük şehirlere karışır burda örgütleşirler nedir bu ırak meselesi anlam veremiyorum önce kendi içimizdekileri temizleyelim adamlar utanmadan şehrin göbeğinde polislerin gözü önünde pankart açıyor otobüs yakıyor türk bayrağına hakaret ediyor biz bunları görmeden ırakdaki itlerin peşine düşüyoruz nasıl bir mantık ve düşünce bu .... 200 pkk lı sınırdan sızmış bence asılsız bir idda bu o köpekler köylerinden daga cıkarak saldırmışlardır sonra ıraga kacmaya calışmışlardır allah askına ıraga gırınce karsımıza delıkanlıca cıkacaklarınımı sanjıyoruz bos dagları bomabalıyacagız onlar köpek bizi görünce kacarlar bu de3recede buyuk bır yapılandırmayı istihbarat bırımlerımızde yaparak ateşin köküne su sıkmak gerekli doguda uzun yıllar görev  yapmış biri olarak bana mantıklı gelen bu

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek

İstanbuldaki denetlemeleri keşke polis değil ordu yapsada bu şerefsizlere yol vermese

gaipten görüntüler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

katiliyorum daha kendi aramizdakileri temizleyemezken bu olaylara izin werilirken bu kadar gelismis denilen bir sehir asil denilen bir toplumda nie disari ile ugrasiyoruz kl ??? zaten admlar gazeteler sayesinde butunm planlarin cogun biliyoırlar nie oraya gitsimler ? kendi aramizdaki kopeklerin kafalari kesildikten sonra ıraktaki kopekleri oldurmeliyiz 

Nerede o eski günler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    valla heryerde pkk sempatizanları var. bütün illerde vardır bikaç mahalle. eminim. içimizdeler..

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    PKK heryerde var hojalar kendılernı bır  bok sanıyorlar allahın kürtleri. orspu cockları aama bilmiyorlarki Türk`e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç OLUR!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Dün akşam Siyaset Meydanında Osman Pamukoğlu çok güzel bir konuşma yaptı. İzlemiş olmanızı ümit ediyorum. Öyleki TSK nın yapabileceklerini çok güzel vurgulamıştır , Ortadoğuyu cehenneme çeviririz karşımızda kimsenin duramayacağını çok açık ve net ortaya koymuştur. Ama gel görki bu hükümetle tabiri yerindeyse bi sikim olmaz.

"Kararlılık çıktı" sürekli kararlılıktan bahsediliyor , neyin kararlılığı ne bu kararlılık ...

"Condolezza hanım 2 gün izin istedi" Condolezza Erdoğanın altına yatıyor heralde... Öyleki sürekli telefonlaşıyorlar Bushla aile saadeti yapıyorlar , arada bi halkı susturmak için " Türkiye kimseden izin almaz" vsvsvs , nah almaz...

Yok batağa saplanır , yok çok kayıp olurmuşta... Allaşkına ne sanıyorsunuz siz orduyu peşmergemi Dünyanın en büyük 2. ordusunu batağa saplayacak? Irak dediğiniz nedir.. Ortadoğuyu cehenneme çevirecek bir ordumuz var , ama gel görki ABD den emir alan , kendi çıkarları değilde ABD nin kuklası olmuş bir yönetimimiz var , meclisimizdeki teröristlere "AB ne der sonra!! Aman dokanmayın onlara" diyen bir korku var. Diğer tarafta Erdoğanı zor durumda bırakan basına açıklanmamış TR - ABD anlaşması var , o yüzden Condolezbiyen hanımın bir dediğini iki edecek cesareti yok Erdoğan beyin , sonuç ? Hergün şehit haberleri geliyor gelmeye devam edecek , Sırıta sırıta gülerek "kedi bile vermeyiz" diyecekler.

İsrailde bomba patlıyor 2 saat geçmeden 10 tane füze fırlatıp nokta atış cevap veriyor İsrail , Abd okyanus aşıp afganistanı ırak ı işgal ediyor , bizkıçımızın dibindeki 2 3 lümpenle baş edemiyoruz , niye? Condolezza hanım Erdoğanla kırıştırıyor...

Niye girmiyoruz? Erdoğana oy verenlere sormak lazım... Condolezzanın gıçından ayrılmayın aman.. Hele şu Abd'den medet uman bölücü kürtler (lafım genelleme değildir , kendini kullandıranlaradır ) o desteği sürekli olacak sanıyorlar orası komiktirki , halen kendilerinin İran için beslendiğini idrak edememiş ve edemeyeceklerdir..

Son söz , eğerki kararlılıktan öte adımlar atılmazsa önümüzdeki günlerde , halkın nefreti siniri sokaklara taşacak istenmeyen olaylar oluşacaktır , heleki nevrozdur odur budur geçen seneki gibi çıkıp ortaya pkk renkli kutuları yanyana koyup hoplayıp zıplayamayacaklar , kızışacak ortalık...

Bakalım tayyibin condolezzası bu iki gün içinde ne yapacak. Geçti 1. gün hadi hayırlısı , gene kararlılık çıkacak bi taraflarından :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Deca kutluyorum :) Osman PAMUKOĞLU'nun programını ben de izledim ama dün değildi..

4-5 gün önce sanırım ve Bahçeşehir Üniversitesi'ndeydi..

Adamın konuşmalarını dinleseniz (ki bu adam PKK'nın en azdığı dönemlerde Hakkari'ye kendi isteğiyle gitti) bu şekilde "yok kuzey ırak'a gitmeyelim, içimizdekileri bitirelim" gibi tayyip konuşmaları yapmazsınız..

Hem Ne bataklığı yaw, biz zaten o bataklığı kurutmaya gidiyoruz..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    decameron bunu yazdı:
    -----------------------------

Dün akşam Siyaset Meydanında Osman Pamukoğlu çok güzel bir konuşma yaptı. İzlemiş olmanızı ümit ediyorum. Öyleki TSK nın yapabileceklerini çok güzel vurgulamıştır , Ortadoğuyu cehenneme çeviririz karşımızda kimsenin duramayacağını çok açık ve net ortaya koymuştur. Ama gel görki bu hükümetle tabiri yerindeyse bi sikim olmaz.

"Kararlılık çıktı" sürekli kararlılıktan bahsediliyor , neyin kararlılığı ne bu kararlılık ...

"Condolezza hanım 2 gün izin istedi" Condolezza Erdoğanın altına yatıyor heralde... Öyleki sürekli telefonlaşıyorlar Bushla aile saadeti yapıyorlar , arada bi halkı susturmak için " Türkiye kimseden izin almaz" vsvsvs , nah almaz...

Yok batağa saplanır , yok çok kayıp olurmuşta... Allaşkına ne sanıyorsunuz siz orduyu peşmergemi Dünyanın en büyük 2. ordusunu batağa saplayacak? Irak dediğiniz nedir.. Ortadoğuyu cehenneme çevirecek bir ordumuz var , ama gel görki ABD den emir alan , kendi çıkarları değilde ABD nin kuklası olmuş bir yönetimimiz var , meclisimizdeki teröristlere "AB ne der sonra!! Aman dokanmayın onlara" diyen bir korku var. Diğer tarafta Erdoğanı zor durumda bırakan basına açıklanmamış TR - ABD anlaşması var , o yüzden Condolezbiyen hanımın bir dediğini iki edecek cesareti yok Erdoğan beyin , sonuç ? Hergün şehit haberleri geliyor gelmeye devam edecek , Sırıta sırıta gülerek "kedi bile vermeyiz" diyecekler.

İsrailde bomba patlıyor 2 saat geçmeden 10 tane füze fırlatıp nokta atış cevap veriyor İsrail , Abd okyanus aşıp afganistanı ırak ı işgal ediyor , bizkıçımızın dibindeki 2 3 lümpenle baş edemiyoruz , niye? Condolezza hanım Erdoğanla kırıştırıyor...

Niye girmiyoruz? Erdoğana oy verenlere sormak lazım... Condolezzanın gıçından ayrılmayın aman.. Hele şu Abd'den medet uman bölücü kürtler (lafım genelleme değildir , kendini kullandıranlaradır ) o desteği sürekli olacak sanıyorlar orası komiktirki , halen kendilerinin İran için beslendiğini idrak edememiş ve edemeyeceklerdir..

Son söz , eğerki kararlılıktan öte adımlar atılmazsa önümüzdeki günlerde , halkın nefreti siniri sokaklara taşacak istenmeyen olaylar oluşacaktır , heleki nevrozdur odur budur geçen seneki gibi çıkıp ortaya pkk renkli kutuları yanyana koyup hoplayıp zıplayamayacaklar , kızışacak ortalık...

Bakalım tayyibin condolezzası bu iki gün içinde ne yapacak. Geçti 1. gün hadi hayırlısı , gene kararlılık çıkacak bi taraflarından :D

-----------------------------
    cok dogru soyluyorsun sana katılıyor fakat ordumuz amerika desteksiz birsey yapamaz neden? en ufak yedek parcayı amerikadan temin etmek zorundayız f-16 larımızda bile cunku yapılan anlasmalar boyle turkiye tek basına herhangi bir parca uretemiyor yerinde gordum sadece amerikadan gelen parcalar monte ediliyo turkiyede birsey yok aaaa stokta vardır gizli falan dersen o zaman bilemem(buyuk ihtimal vardır)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

deca yazindan dolayi kutluyorum seni

niye bekliyoruz,

her olay sonrasi basbakan cikip; sabrimiz tasmakta, bizi hafife almayin, bu boyle devam etmez bla bla bla

muhalefet;  hukumet gercek kararlilik ortaya koymuyor, yasa icin ne bekliyorsunuz, gir emri yasasini imzalayin, girmek icin ne bekliyor, bu isi beceremiyorsunuz, yapamiyorsunuz bla bla bla

ordu; hukumetden yasa cikacak, onaylanacak, gazetede yururluge girecek, yazi gelecek ondan sonra serbest ce adim atmaya baslayacak. 

halk; "vatan sana canim feda", 

sehit ailelerinin ise soyleyecek sozu yok sadece gozyasi var,

herseyimiz prosedur, herseyimiz kagit, evrak, onay vs.

yok amerikanin onayi, yok avrupa birligi ne der, yok irakin toprak butunlugune saygiliyiz.

SOKARIM AMERIKASINADA, AVRUPA BIRLIGINEDE, IRAK IN TOPRAK BUTUNLUGUNEDE.

orda onca asker oluyor, bir iranin yaptigini yapacak cesaret yok niye ? abd ye bagimlisin, avrupa birligine bagimlisin, mozambik cumhuriyetine elin mahkum

niye ?

herseyi sattin amerikaliya sattin, israilliye sattin, avrupaliya sattin. icerde tarimi oldurdun, petrol cikartamiyorsun amerikaya ayip olur, hadi simdi hareket et gorelim. 

kendi kendimize elimizi kolumuzu bagladik bekliyoruz. 

orduya yetkiyi vereceksin ve orduyu siyasete bulastirmayacaksin, agzini bile acmayacaksin irak butunlugune karisma, suraya karisma, buraya dokunma diye.

+

condi ile niye mi gorusuyorlar, valla tek aklima gelen "oval ofis" condi bu aralar yogun ancak 2 gun sonra musaitim demistir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umutozulku
    umutozulku's avatar
    Erkek

Bu gidişLe haLkın ayakLanması kaçınıLmaz. Ve eğer böyLe bşi OLursa bunu darbeden başka bşi çözemez buda üLkenn en az  10 yıL geriye gitmesi demek..

ırağa girip o batakLağı kurutmamız Lazım ama başta bu şuayyp orcccuuccocuu warken :(

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

[cR@$h]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    işte bende bunu demek istiyorum.İlk önce sehirdekileri  bitirmek lazım.Yerleri yurtları belli.Mersin/Yenipazar o mahalleye giripte önüne gelen her kürdü öldürmeli.Çünkü oradaki kürtler sürekli olarak pkk gösterileri düzenliyo.Örnegin bayrak yakmaları.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 16612 Toplam Mesaj: 124