folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    zinar3535 bunu yazdı:
    -----------------------------

sen ne yaptığını bilmeyecek kadar cücük beyinlisin işte düzenle seçeneğini kullanamayacak kadar aciz taşıdığı kan hangi millete ait belli olmayan bir ecnebisin uşaksın sen uşak türk değilsin safkan alman ırkına mensup olanların ürettiği bi olgusun sen baban(HİTLER) ruhu şad olsun umarım ne demek istediğimi sende çok iyi anlamışsındır

Sende aynı mesajı  arka arkaya 2 kere atacak kadar heyecanlı ve acizsin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

ulan valla yanımda olsan sana biskivü verirdim iyi eğitimlisin bak bende seni eğitenlerdenim afferim sahiplerini savunuyorsun senden iyi bekci cinsi çıkarmış ama kendini fazla kaptırma yerini bil  Sen türk değilsin türklerin toprağında yaşayan birisin bir kürt olrak bizi eleştirirken türklüğü örnek gösterme tamam anladık aşıların tam eğitiminide almışsın ama haddini bil Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan Şanlı Türk ordusunun içinde bulunmuş bir kürtsün kalkmış benim türklüğümü sınıyorsun ulan dinime söven müslüman olsa neyse ama olaya bak bir kürt benim türklüğümü sınıyor harbiden güzel eğitilmişsin afferim lan

edit : bak düzenleyi kullanıyorum  olum anlamadınmı 9. sayfayı okumadan es gececeksın dıye copy*paste yaparak ekledım ve cevabı 10. sayfaya taşıdım düzenle desem 9. sayfada kalacakdı ve görmeyecektin ulan sana ıyılık yapıyoz sevıyene ınmeye calısıyoz anlamıyon bende hata sana komutlar vermem gereklı ıdı :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek

heyecanlı olabilirim ama asla aciz olmadım PKK =  KÜRT diyecek kadar aciz olmadım HİTLER sempatizanı olmadım asla aciz olmadım ırkçılık yapmadım aciz olamam bunları destekleyecek kadar aciz olmadım

ZİNAR KERE ZİNAR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:

ulan valla yanımda olsan sana biskivü verirdim iyi eğitimlisin bak bende seni eğitenlerdenim afferim sahiplerini savunuyorsun senden iyi bekci cinsi çıkarmış ama kendini fazla kaptırma yerini bil  Sen türk değilsin türklerin toprağında yaşayan birisin bir kürt olrak bizi eleştirirken türklüğü örnek gösterme tamam anladık aşıların tam eğitiminide almışsın ama haddini bil Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan Şanlı Türk ordusunun içinde bulunmuş bir kürtsün kalkmış benim türklüğümü sınıyorsun ulan dinime söven müslüman olsa neyse ama olaya bak bir kürt benim türklüğümü sınıyor harbiden güzel eğitilmişsin afferim lan

edit : bak düzenleyi kullanıyorum  olum anlamadınmı 9. sayfayı okumadan es gececeksın dıye copy*paste yaparak ekledım ve cevabı 10. sayfaya taşıdım düzenle desem 9. sayfada kalacakdı ve görmeyecektin ulan sana ıyılık yapıyoz sevıyene ınmeye calısıyoz anlamıyon bende hata sana komutlar vermem gereklı ıdı :)

senin aşıların güzel yapılmış senin şaşkın ördekten farkın kalmamış siz kim hitler yanlılarımı siz kim lan siz kim onların kıçını yalayıp gelip bana bunları söylüyosun ırkçı karakter sen dinine sövdürmeyi doğal karşılayabilecek tarihini bilmeyen dingilin tekisin

ZİNAR KERE ZİNAR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    zinar3535 bunu yazdı:

heyecanlı olabilirim ama asla aciz olmadım PKK =  KÜRT diyecek kadar aciz olmadım HİTLER sempatizanı olmadım asla aciz olmadım ırkçılık yapmadım aciz olamam bunları destekleyecek kadar aciz olmadım

Amma uzattın yaa madem iyi kürtsün çekil köşene kardeşim burda sana direk bi saldırı yokki..zaten kendini Türk olarak görüyosan üstüne alınmaman gerekir..Direk savunma moduna geçiyorsunuz kürtlerin bi açığı verildiği zaman..T.C sistemine göre şu anda Türk'üm diyen ve vatandaşlık alan herkes Türk statüsündedir sende Türk'sün yaani..Kürt tarafını kabartma..Türklüğü savun öyleyse..Ayrıca herkesin kendi görüşü varıdr Hitler'e bende hayranım seninde idol aldığın kişiler vardır benm hoşuma gider veya gitmez ama sen almışsındır bunu ben beğiştiremem sende benm düşüncelerimi değiştiremessn..aklın sıra Hitlerci mitlerci gibi kıytırık terimlerle bizi aşşağılamaya çalışıyorsunda zaten bu forumda herkes birbirini iyi tanır siyas igörüşlerini vs. iyi bilir yaani herkes bu saflarda deşifre etmiştir kendisini konulardaki tutumuyla demek istediğim böyle kişileri etiketlemeye çalışıpta ulan adamın açığını yakaladım dur şurdan giriim modlarında olma..çokta uzatma herkesle münakaşa ediyorsun

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    zinar3535 bunu yazdı:

Amma uzattın yaa madem iyi kürtsün çekil köşene kardeşim burda sana direk bi saldırı yokki..zaten kendini Türk olarak görüyosan üstüne alınmaman gerekir..Direk savunma moduna geçiyorsunuz kürtlerin bi açığı verildiği zaman..T.C sistemine göre şu anda Türk'üm diyen ve vatandaşlık alan herkes Türk statüsündedir sende Türk'sün yaani..Kürt tarafını kabartma..Türklüğü savun öyleyse..Ayrıca herkesin kendi görüşü varıdr Hitler'e bende hayranım seninde idol aldığın kişiler vardır benm hoşuma gider veya gitmez ama sen almışsındır bunu ben beğiştiremem sende benm düşüncelerimi değiştiremessn..aklın sıra Hitlerci mitlerci gibi kıytırık terimlerle bizi aşşağılamaya çalışıyorsunda zaten bu forumda herkes birbirini iyi tanır siyas igörüşlerini vs. iyi bilir yaani herkes bu saflarda deşifre etmiştir kendisini konulardaki tutumuyla demek istediğim böyle kişileri etiketlemeye çalışıpta ulan adamın açığını yakaladım dur şurdan giriim modlarında olma..çokta uzatma herkesle münakaşa ediyorsun

münakaşa değil yaptığım haksızlığa uğratıldığımızı düşünüyorum en azından bizim gibilerin haksızlığa uğratıldığını düşünüyorum TÜRK değilim kardeşim geçmişimi inkarmı edeyim aslımı inkarmı edeyim biri kalkacak burada ırkçılık yapacak benim gibi milyonlarca kürdü zan altında bırakacak ortalığı bulandıracak ve sessiz kalıp köşeye çekileyim türklüğü savun diyosun ben bir kürt olarak türklüğüde kardeşlerimide savunabilme erdemindeysem kalkıp beni tavuğa bilmem pkk ya benzetecek adamda olmamalı etnik temizlik isteyen zihniyet olmamalı olursa ne olur dağlarda aranılanı bırak sırf etnik temizlik olacak  zihniyetiyle karşı karşıya bırakılacak olgular oluşur  bi konu açıldı iki dk sürmedi hangi mod yada admin tarafından kaldırıldı bilmiyorum ama pkk lı piçin dediğine bakın diye orda şöyle bi ibare geçmiş pkklı sesleniyo kürtlere diyoki niye çocuklarınızı askere gönderiyosunuz kürtleri kürtlere kırdıtmak istiyolar sizi kandırıyolar diyolar sen bunu okulu olmayan bilgisi olmayan kafası bomboş kürde söylersen ne olur biliyomusun dersen etnik temizlik yapacaklar ne olur biliyomusun bunları düşünerek yazın bi benim gibiler nasıl şehitlerde sizin kadar türk oluyosa bide siz benim gibilerin gözünden bakın bunu cahil bir halka derseniz ne olur haksızsam haksız diyin

ZİNAR KERE ZİNAR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    YARALI MEHMETÇİK DAĞLICA TABUR BASKININI ANLATTI
    Bizi bilen biri 'Buraya gelebilirsiniz burası savunmasız' demiş..

23.10.2007 09:40

PKK saldırısında 12 şehit veren Hakkari'nin Dağlıca köyündeki piyade taburunda yaralanan kahraman erlerden biri, o gece yaşananları yakınlarına anlattı. Hastaneden, kendisini telefonla arayan yakınları ile görüşen Mehmetçik, "Çatışma saatlerce sürdü. O kadar kurşun sıktık ki, mühimmatımız bitti. Bendeki şarjörler bitince, şehit olan arkadaşlarımızın şarjörlerini aldım. Beş şarjör bitirdim" dedi. Halen askeri bir hastanede tedavi altında tutulan ve durumu iyi olan Dağlıca Taburu'nun kahraman gazisi bazı arkadaşlarının da kaçırıldığını söyledi. İşte kahraman askerin anlattıkları:

KÖSTEBEK KUŞKUSU

"Cumartesi'yi pazara bağlayan gece yarısı, birliğimize sızma yaptılar. Çok kalabalıklardı. Ve çok yüklü gelmişlerdi. Biz tepede 50 kişiydik. Uyuma şansımız yoktu. Tepe emniyetini alıyorduk. Çok yakınımızda olduklarını biliyorduk, sesleri geliyordu. Telsiz konuşmalarını da dinliyorduk. Üstlerimizden öğrendiğime göre, içimizden, bizi bilen biri 'Buraya gelebilirsiniz, Burası savunmasız demiş... Bir anda geldiler.. Her yerden çıkıyorlardı. Özellikle üst bölgeyi çevrelediler. Biz iki gün öncesine kadar biliyorduk geleceklerini. Çok kalabalıklardı. Adamların nöbet tuttuklarını, doldur boşalt yaptıklarını, şarjörlerini değiştirdikler değiştirdiklerini her şeyi gördük. Hem termal kamera, hem nikon hem de gece görüş var. Her şeyi gördük. Bizimkiler sekiz kilometre öbür tarafa 3- 4 tane havan attı.

SAYILARI 150'DEN ÇOKTU

Gelenlerin sayısı 150'nin üstündeydi diye tahmin ediyorum. Çünkü üç bölgeyi yuvarlak içine aldılar. Hepimiz uyanıktık. Saat gece 12'yi 20 geçe başladı. Saat 4'e çeyrek kala kobra helikopterler geldi. O saate kadar hep savunmaya çalıştık. Mühimmatımız bitti. Bende üç şarjör kaldı. Şehit olan arkadaşlarımızın şarjörlerini aldım. Beş şarjör bitirdim. El bombası pimi çektim. Bir tane hücüm yeleği buldum. Onlar üstten ve arkadan saldırdılar. Biz önden bekliyorduk. Bizim inip, çıkamayacağımız yerlerden geldiler. Bunları önceden tespit etmiştik. Benim onbeş metre ilerimdeydi adamlar. Kürtçe falan konuşuyorlardı. İsimlerini falan hep duydum. Roketleri vardı. Çok sağlam gelmişlerdi. Doçka (bir tür uçaksavar) bile getirmiş adamlar. Çok ağır bir silah. Silahlar, el bombaları....Bizden 7-8 kişi şehit düştü. Biz 50 kişiydik. 20 kişi kaldık. 14'ü hastanede burada. Sağlamlar. Gerisi ya onlarla gitti. Ya da şehit oldu.

YARALILARI TAŞIDIM

Sonra kobralar bastırmaya başlayınca çocukları aldılar, gittiler. Ben bir tanesini vurdum diye sanıyorum. Çünkü el bombası pimi sesini duydum. On metre yukarımdaydı. Biz aşağıdaydık. Benim yanımda çok arkadaşım öldü. İki tanesini sırtımda taşıdım helikoptere. Onlar gidince sağdan soldan yaralıları topladık. Ben de yaralıyım ama diğer diğer çocuklara göre iyiyim. Sağlığımda bir sorun yok..."

"Kiminin kanı kahpeliğe çekiyo, kiminin kanı kahramanlığa çekiyo. Anlayana....

Akıl verme para ver a.q.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    varya sende de bır haınlık söz konusu olabilir çünkü çok cahilsin dinime söven müslüman olsa bir ata sözüdür tabi atadan ne anlarsınızki sözünü bilesiniz neyse yazılanları tekrar okudumda kuş gırıbı yakıştırmam cuk diye oturmuş doğrusu güzel bir tezdi

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    Yaşasın büyük Türk Milleti.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    varya sende de bır haınlık söz konusu olabilir çünkü çok cahilsin dinime söven müslüman olsa bir ata sözüdür tabi atadan ne anlarsınızki sözünü bilesiniz neyse yazılanları tekrar okudumda kuş gırıbı yakıştırmam cuk diye oturmuş doğrusu güzel bir tezdi
    atası hitler olan birinden bir hainlik beklenebilir bu laflarda hart diye giriyo işte cahil bir kişilik var oda sensin provakatörlük sana yakışıyo ırkçı şahsiyet

ZİNAR KERE ZİNAR
Toplam Hit: 16637 Toplam Mesaj: 124