folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    zinar3535 bunu yazdı:
    -----------------------------
    fmk bunu yazdı:
    :) geç anlamışsın beni tanıyan herkes bilir etnik katliam taraftarı olduğumu ve o bahsettiğin ideolojiye mensup olduğumu asl bir kürde kardeş demem ben ha devlet için savaşmış olabilirler tarihde ve bu günde onlara gene kardeş demem sadece milis derim
    bende sana diyebilirimki madem milis dersin sen benim gibilere bile; milisler s......n seni sen bir maşasın kimin maşasımı HİTLER in  sen hangi ülkede ne için yaşadığını bilmeyen geleceğin ispiyoncu p....ç lerinden başka bi sik olamassın sen ideolojinle TÜRK olamassın anlıyomusun TÜRK bile değilsin ideolojin farklı çünkü TÜRK olmadığına göre kardeşte diyemeyeceğime göre senin gibi uşakların taaaaaaaa a.k beni banlayacaklarmı banlasınlar en azından ne için banlayacaklar PKK dan farkı olmayan bir p...e küfrettiğim için
    işte bunu hep yapıyolar söylıcek baska bi bokları olmayan herkes.hitler almandır,hitler alman ırkının ustunlugunu savunan bir insandır.tabi ki hiçbir TURK hitlerin ideolaojisini savunamaz savundugu takdirde sacmalar.tarihi degiştiren belli baslı kişilerin ve bu kişilerinde belli görusleri ve yaptıkları vardır.bende tıpkı fmk gibi etnik temizlik taraftarıyım.hitleri belli görusleri için sevmem beni ve benim gibi dusunenleri ne alman nede nazi yapar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    zinar3535 bunu yazdı:
    rEfLeX bunu yazdı:

noluyo burda fmk abi naptın sen yaw. :) ama zinar3535 senin konuşma şeklini sevmedim bunu sana söyleyeyim fmk abimiz doğru diyo ilk başta içimizdekileri temizle sonra sınıra bak ama olan oluyo yapabileccek başka şeyimiz yok.

içimizdekişleri temizleyelimi konu açarken diyodu şimdi ise farlı bi zihniyette olduğu ortaya çıktı ki bunu kendisi teyit ediyo zaten herşeyi bir kenara bırakalım hiç kimse ama hiç kimse kürt asıllı olduğum için beni ve hatta benim gibileri o.ç larıyla aynı kefeye koyamaz ben burda türke laza çerkeze kardeşim derken ne olduğu belli bile olmayan birisi beni milis olarak görüyo sorarım sana kim yanlış burda

simdi ideoloji hakkında söylediklerini yok sayıyorum cahil  insan bir ideoloji bir ırka veya şahsa mensup değildir yuakarıda zaten sana cevap vermiştim şimdi gelelim milis meselesine sen şanlı TÜRK ordusunda görev yaptın orduda kürt ordusu diye bir bölüm yok yani bir kürt olarak Türk ordusuna hizmet ettin senin için ne güzel bi şeref üstün bir milletin kendi adını taşıyan şanlı ordusunda görev yapmışsın ha türklerin vatanınıda sevdiğini iddea ediyorsun oda güzel gene üsütün bir milletin topraklarını seviyorsun kanım ısındı sana seni biraz eğiterek faydalına bilir karşılığında bu devletin nimetlerinden faydanalıyorsun ha bazı ırkdaşların eğitimsizlikden yetinmiyor ipini kırıp daga kacıyor hak iddea ediyor benim senle zorunum yok sen aşıları yapılmış eğitimli birisin bizim sorunumuz kudurmuşlarla anladın sen onu :)

bunlara ek olarak  yaşadığın toprak üzerindeki sahiplere biraz saygılı ol kudurmuşlarla aynı kefeye koymayalım seni bak orduya hizmet etmişsin bunun onuru ile yaşamaya devam et

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    zinar3535 bunu yazdı:
    fmk bunu yazdı:
    :) geç anlamışsın beni tanıyan herkes bilir etnik katliam taraftarı olduğumu ve o bahsettiğin ideolojiye mensup olduğumu asl bir kürde kardeş demem ben ha devlet için savaşmış olabilirler tarihde ve bu günde onlara gene kardeş demem sadece milis derim
    bende sana diyebilirimki madem milis dersin sen benim gibilere bile; milisler s......n seni sen bir maşasın kimin maşasımı HİTLER in  sen hangi ülkede ne için yaşadığını bilmeyen geleceğin ispiyoncu p....ç lerinden başka bi sik olamassın sen ideolojinle TÜRK olamassın anlıyomusun TÜRK bile değilsin ideolojin farklı çünkü TÜRK olmadığına göre kardeşte diyemeyeceğime göre senin gibi uşakların taaaaaaaa a.k beni banlayacaklarmı banlasınlar en azından ne için banlayacaklar PKK dan farkı olmayan bir p...e küfrettiğim için
    işte bunu hep yapıyolar söylıcek baska bi bokları olmayan herkes.hitler almandır,hitler alman ırkının ustunlugunu savunan bir insandır.tabi ki hiçbir TURK hitlerin ideolaojisini savunamaz savundugu takdirde sacmalar.tarihi degiştiren belli baslı kişilerin ve bu kişilerinde belli görusleri ve yaptıkları vardır.bende tıpkı fmk gibi etnik temizlik taraftarıyım.hitleri belli görusleri için sevmem beni ve benim gibi dusunenleri ne alman nede nazi yapar.
    güzel kardeşim niye etnik temizlik böyle saçmalık olabilirmi ya bi git çanakkale ye ya bi oku ya bi mezar taşlarına bak ya neyin etniğini temizliyosun sen etnik temizlik dersen kürtte kalkar derki lan bunlar bizi temizlemek istiyo bunlara karşı bir şey yapmalıyız böyle bi zihniyet doğrumudr ya sözde ermeni soykırımını kabul edenlerden farkınız nedir biraz geniş düşünün

ZİNAR KERE ZİNAR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    bak şimdi tavuklar yararlı varlıklardır etinden yumurtasından tüyünden faydalanırız ne zamanki bir insan tavukdan zarar görse ve bu ileriye dönük felekat haberleinin habercisi olsa hiç gözünün yaşına bakmadan tavukları katlederiz bakınız kuş gırıbi bence pkk ve kürt olayı bundan farklı değil

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    o kadar akılsız bir yaratıksınki akıl hocan sana gönderdiği yazıyı metin kutusuyla olduğu gibi cvp olarak yapıştırmışsın aferim evladım seni eğiten lavuklar bir gün seni bana sizi benim gibilere gömdürür

ZİNAR KERE ZİNAR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    zinar3535 bunu yazdı:
    o kadar akılsız bir yaratıksınki akıl hocan sana gönderdiği yazıyı metin kutusuyla olduğu gibi cvp olarak yapıştırmışsın aferim evladım seni eğiten lavuklar bir gün seni bana sizi benim gibilere gömdürür
    hahahahahahahha ualan sen bizim ırka milislik değil paylançoluk yapmalıymıssın bence daha faydalı olurdun cpy paste 9. sayfadan 10 sayfaya bizzat ben yaptım iyi takip et verdiğim cevap boşa gitmeesin sen bir öncekini okumassın diye doğru düşünmüşüm bak aynısını yapmışsın 9. sayfadakini kopyalayarak 10 sayfaya bir cümle ekleyip yazdığımı görmemişsin   ne diyip eğitim ve aşı eksikliği

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

bak olaya biraz bilimsel yaklaşalım dediğim gibi kuş gırıbi diye bir illet vardı bu hastalık tavuklardan tavuga gecıyor ve sonucda ınsanlara zarar verıyordu önlem alınması için bölgedeki  hiç bir tavuk ayrım yapılmazsızın imha edildi ordaki bir kaç kümesdeki tavuklar ben insanları severim benden zarar gelmez hastalıklı tavuklarla beni bir tutmayın beni öldürmeyin desede öldürmek zorunda kaldık çünkü kanında tavukluk var eninde sonunda var olan mikropdan etkilencek vbe insana zarar verecek yani tavuklara grıp salgını ortada gezerken guvenemezdık bence olay aynı bosuna yırtınma

PKK gırıbı  eninde sonunda aynı kanı taşıyan herkese bulaşıyor önlem için iyi eğitim ve zamanında aşı şart yoksa imha edilmeleri gerekli

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    zinar3535 bunu yazdı:
    hahahahahahahha ualan sen bizim ırka milislik değil paylançoluk yapmalıymıssın bence daha faydalı olurdun cpy paste 9. sayfadan 10 sayfaya bizzat ben yaptım iyi takip et verdiğim cevap boşa gitmeesin sen bir öncekini okumassın diye doğru düşünmüşüm bak aynısını yapmışsın 9. sayfadakini kopyalayarak 10 sayfaya bir cümle ekleyip yazdığımı görmemişsin   ne diyip eğitim ve aşı eksikliği
    sen ne yaptığını bilmeyecek kadar cücük beyinlisin işte düzenle seçeneğini kullanamayacak kadar aciz taşıdığı kan hangi millete ait belli olmayan bir ecnebisin uşaksın sen uşak türk değilsin safkan alman ırkına mensup onların ürettiği bi olgusun sen baban(HİTLER) ruhu şad olsun umarım ne demek istediğimi sende çok iyi anlamışsındır

ZİNAR KERE ZİNAR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    zinar3535 bunu yazdı:
    sen ne yaptığını bilmeyecek kadar cücük beyinlisin işte düzenle seçeneğini kullanamayacak kadar aciz taşıdığı kan hangi millete ait belli olmayan bir ecnebisin uşaksın sen uşak türk değilsin safkan alman ırkına mensup olanların ürettiği bi olgusun sen baban(HİTLER) ruhu şad olsun umarım ne demek istediğimi sende çok iyi anlamışsındır

ZİNAR KERE ZİNAR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FearLesTurK
    FearLesTurK's avatar
    Erkek
    haklısın hojam!

Zeki bir adam ahmaklar meclisinde çok kere ne söyleyeceğini şaşırır. Geri Geldim...
Toplam Hit: 16639 Toplam Mesaj: 124