folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

Kuzey Irak Oyuna Gelmeyelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Arkadaslar uzulerek goruyorum ki pkk denilen kansızların, Türkiyeye baglı kurt kardeslerimizi asimile etmemiz, dıslamamız ve sonucunda onları da bize dusman kendilerine dost edecek tuzagına dusuyoruz. Bence kurtler bu serefsizlere karsı savasımızda elimizdeki en buyuk politik guc vede muttefik. Kasalarda curuk elmalar olabilir ve onlar yokedilir ama saglam olanlar degil

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kim nasıl neyle anlarsa anlasın inanaki sikimde değil.Ocaga ates düsmeden konusmak kolay.3-5 Orospu cocugunun ceremesini türk anaları çekemez.Irkçılıksa buy ırkçıyım aq.Türkiyede sadece türkler olsa durum cok farklı olur.Doguda dagda aç yatarken kim besledi bunları.Şehit ailerimi,Türk ailerimi yoksa kürtlermi.

pkk=kürt  pkk içersinde 1 tane türk çerkez bulamazsınız. Alayı kürt amk. Her kürt pkk olmayabilir ama her pkklı kürttür.Irkçı olmak içinse bu nedenler yeter.

Ayrıyetten alpin belirttigi gibi ben kürtleri severim sevmem kimseyi ilgilendirmez.Bu saaten sonrada asla sevmem.

aynen öyle aq! benim de sikimde değil. Sevimiyom aq zorla mı siktirtmeyin bana kürt= değildir pkk olayını. pkk daki tüm orospu çocukları nedir? kürt. hani çerkezi osu busu? lan bırak aq yeter ya çıldırdım aq. Soysuz oç leri kanlarına Türk spermi boşalttıklarım anca pusu kurar, mayın döşer. Sıçmık lavralar bi çatışmaya giremiyolar biliyolar götlerinden kan alınacağını.

ANANIZ SİKİLECEK KAÇIŞ YOK. KAÇACAK YER YOK. BACINZ SİKİLECEK, MİLİTANLARINIZ PARÇALANACAK, YAKILACAK.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

zigana bunu yazdı:
    Arkadaşlar türk-kürt çatışmasımı vardı önceden.? osmanlıda varmıydı böyle bişey veya şehit olan askerlerimizden kürt kökenli çok şehitimiz var. böyle paranoyalara girmeyelim.kamplaşma ve fitne çıkar.

Evet zigana arkadasim, Osmanli'nin yegane askerleri Kurttu.

Titreyip kendinize gelmezseniz, ABD'nin BOP projesi'nin gerceklesmesini. Turkiye'nin yok-olusunu izleriz.

Kininizi ABD'ye saklayin, bu hale dusmemizin (bolunmemizin) sebebi bu conilerdir. 

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    yahudi ile kürtleri karşılaştırdığımız zaman bayagı bir benzerlik görceksiniz  adamların kanında var şerefsizlik arkadan vurmak satmak her türlü piçlik bunlarda mevcut ... genetik bir özellik sanırım bu olay ilk fırsatta ıragı ne hale getirdiler asıl telıke ıcımızde her zaman derım allah mahafaza bır savasa gırsek tukıye hem ıc hemde dıs cephede savasmak zorunda kalacak bu yagmacı pı.ler otarıde ve devlet boslugundan faydalanarak ayaklanacaklar ve mahallesınde tum turk ırkına mensup olanların evlerını basarak besıkdekı cocukları oldurecekler ırakda bunlar yasandı ve sonunda yonetımı ele aldılar ınanın turkıye aynı durumda olsa aynısını yaparlar ataturk heykellerını dusmandan once bunlar yıkar tek cozum etnık katlıam

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek
    "En iyi Kürt ölü Kürttür"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

evet oyuna geldik.. abd nin oyununa geldik... yazıklar olsun....

abd can düşmanımız olduğu halde abdyle anlaşma yapıyoruz lanet olsun. DEMEK 2 GÜN BEKLEYECEĞİZ HADİ ORDAN İTOLİTLER. KAN AKIYOR KAN.

ordumuz ırakın altını üstüne getirecek güçtedir buna kalbimle inanıyorum.

bu sözleri ben söylüyorum. artık dayanmıyor yüreklerimiz.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    fmk bunu yazdı:
    yahudi ile kürtleri karşılaştırdığımız zaman bayagı bir benzerlik görceksiniz  adamların kanında var şerefsizlik arkadan vurmak satmak her türlü piçlik bunlarda mevcut ... genetik bir özellik sanırım bu olay ilk fırsatta ıragı ne hale getirdiler asıl telıke ıcımızde her zaman derım allah mahafaza bır savasa gırsek tukıye hem ıc hemde dıs cephede savasmak zorunda kalacak bu yagmacı pı.ler otarıde ve devlet boslugundan faydalanarak ayaklanacaklar ve mahallesınde tum turk ırkına mensup olanların evlerını basarak besıkdekı cocukları oldurecekler ırakda bunlar yasandı ve sonunda yonetımı ele aldılar ınanın turkıye aynı durumda olsa aynısını yaparlar ataturk heykellerını dusmandan once bunlar yıkar tek cozum etnık katlıam
    sana bir kürt olarak cvp veriyorum tek kelime siktir  sen amerikanın maşalığını yapmaya devam et onların istedikleride bu zaten

ZİNAR KERE ZİNAR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    Darkroasted bunu yazdı:
    sana bir kürt olaraka cvp veriyorum ırkçılık yapmayı bırak

ZİNAR KERE ZİNAR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Darkroasted bunu yazdı:
    hepsini aynı tabuta koyma kardeş :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    ve bir kürt olarak hepinize söylüyorum ne pkk yanlısıyım ne teröristim nede terör zihniyetine sahibim GENELLEME yapmayın dedikçe yapıyosunuz aptal olmayı bırakın birilerinin oyununa sike sike geliyoruz kışkırtmaları ırkçılığı bırakın böyle bi sik olmaz doğru olandan ayrılmayın öfkeyle bi yere varamassınız zırt pırt ta kürtleri aşşağılamıyı bırakın bi sik söyleyecekseniz ADIMI IRKIMI KANIMI LEKELEYEN OROSPU ÇOCUKLARININ ADINI KULLANIN o nedir PKK onedir AMERİKA kalkıp burda genelleme yapıp ta sövüp sayamassınız

ZİNAR KERE ZİNAR
Toplam Hit: 16638 Toplam Mesaj: 124