folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Memik Yanık Hocamızı Da Tahribatçı Yaptık

Memik Yanık Hocamızı Da Tahribatçı Yaptık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    Memik_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Stigma merhaba; dünyanın en zor şeyi birşey okumak ve öğrenmektir. Bu nedenle basit bir konu üzerinde günlerce çalıştığım olur. Acaba nasıl anlatılırsa konu anlaşılır? Bunun gibi sorular sorulmadan kaleme alınan metni okumak işkence gibidir.

Evet, özellikle programlamacılıkta en ufak bi detay bile büyük önem arz ediyor. Öğrenme ve öğretmenin tek başına zor olduğu fikrinde size az çok katılıyorum, fakat nedense hep "3 günde programlama öğrenin.." tarzı makale veya kitaplardan rahatsız olmuşumdur. Açıksözlülükle hakkınızda bir görüşümü ifade etmek istiyorum ki; makalelerinizde bu tarza yakın bir tad alıyorum.. 

allcolorsarebeautiful.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memik_
    Memik_'s avatar
    Erkek
    alp bunu yazdı:

Hocam bahsettiğim kelimeler değil bahsettiğim icraat..Yani ben bugün senin kitabındaki bilgilerle bişe yazsam benim kelimelerim de özgün olur. anlatabiliyor muyum?Ayrıca biraz önce şaştım kaldım, bu işte tecrübenin 0 olduğunu söyledin. Olur mu yahu?? Programcılıkla uğraşan adam bunu der mi?

Alp bilirsin zamanların harika çocuğu Orson Wells'in bir şarkısı vardır: Siz yaşlılığı bilmezsiniz ama ben gençliği bilirim diye. Belki de tecrübe yerine bilgi birikimi demem gerekirdi.. 1990'a kadar herkes Cobol ile program yazardı. Sonra 3-5 yıl Clipper fırtınası.. Sonra Delphi.. Tabii ki eskiden kod yazanla hiç yazmamış birisinin yeni konuları öğrenme hızı aynı değildir.

Memik YANIK - www.memikyanik.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    öncelikle hoş geldin. web sitendeki sık ziyaret ettiğim sitelere tahribat.com u da eklersin artık ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Hocam hoşgelmişsin... Bu kadar yazılıma meraklı insan var umarım kafanı ağrıtmazlar :) Sorular çok olacaktır elbet..  

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    hoş geldiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam tahribata hoşgeldiniz. Sizin gibi Türk gençliğine yararlı dökümanlar hazırlayan ve çevirmenlik yapan birisine bu ülkenin her zaman ihtiyacı vardır. Unutmayın, arkanızdan köpekler havlamıyorsa, kurt değilsinizdir.

Sizin aynı oluşumda olmak güzel :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Hocam,hoşgeldiniz aramıza,dilerim mutlu gider herşey.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

hocam burası c ye aç insanlarla dolu en prof un dan tut daha hiç c ögrenmemiş(ben kendimi bu alanda tutuyorum) aç insanlarla dolu(aç derken bilgiye aç maksadında :| ) bütün müridlere çok yararının dokunacagını düşünüyorum bu arada hoş geldiniz 

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    macriti
    macriti's avatar
    Erkek
    bi hoşgeldiniz de Baküden olsun Memik müellim!) inşallah tbt-yi sık-sık ziyaret eder, her ne konuda olursa olsun bilginizden bizi mahrum etmezsiniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

memik hocamız burda yazmış olduğu makaleleri yayınlamak istiyor.. adminler gerekli yardımı gösterirler umarım :)

ayrıca memik hocayı bu kadar seveceğinizi bilmiyordum... memik hoca gelene kadar saygısızca ve fütursuzca sözler sarfedili.. onları gerçekten kınıyorum... bi de bunu söyleyen insanlar neyse..

bir arkadşımız sormuştu..sanırm memik hoca adanalı  yada adana oturuyo..:)

ayrıca memik hocanın bi davası var.. bilirkişi gelip inceleyecek..tabi tahribatı da inceleyecek.. o yüzden bi çok makaleyi burda yayınlamalı :)

dava hakkında bilgi için..

http://www.memikyanik.com/degisken_adi_benzerli%C4%9Fi.htm

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 17064 Toplam Mesaj: 107