folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek
    Ülkücüymüs..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    amerikadan neden uydudan bulmasını istemiyoruz ki?

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    düştüğü koordinatları ver bulsunlar..

demekki onu bulmak bukadar zaman alıyor anladın?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Haber başlığı baykaldan eleştiri.
    http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=185454

bu o.çları bu durumda bile böyle adice haber yapıyor yazık ya adamın konuşmasını televizyondan izledim eleştirmedi hükümet elinden geleni yaptığına eminm dedi bulunamamsını yadırgıyorum demek ki teknolojimiz yetersiz bundan sonrası için önlem almalıyız dedi ama haberi nasıl yansıtıyorlar bu durumda bile siyasi rant peşindeler baykal hep eleştiriyor imajı yaratmak için Allah belanızı versin sizin.

İlk arama çalışmalarına toplam 10 kişi anca çıkmış yazık ya iş işten geçtikten sonra adam gönderiyorlar onda bile bulamadılar hala yazık.

Şu üzücü haberin altına antipati olsun diye adamın güleryüzlü fotosunuda eklediler tamamdır.

Her Mokun Maydanozu
    Bir bu acılı durum vardı burnunu sokmadığın Baykuş efendi.Bas git kendi inine.Çıkma birkaçgün oradan sakın haaa.Sana CHP DEN GİDENE KADAR OY YOK....

saçmalık
    Ya herşey eleştirilirde cahilin eleştirisine söyliyecek söz yok. Adamlar casa uçaklarla insan ısısına duyarlı cihazlarla arıyorlar, bu adam bunu da eleştiriyor.
    Eleştir bakalım belki oyun bir puan artmıştır...
    peace100 !! hatırlarsan
    hava karlı olunca ve sisli olunca o uçaklarda iş göremiyordu!!
    heryeriniz muhalefet herşeyiniz muhalefet.....

sazanlarda hemen başladı yorumlara...  işte sizin insanlığınız bu şerefsizler bu durumda bile ne peşindeler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

tam kordinatı bilsek biz de buluruz, benim dediğim olay şu, 30 km'lik alanın kordinatlarını yollasınlar amerikaya onlar da amerikadan uydu ile canlı bağlanarak bulmaya çalışsınlar.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

sitillalive !

hava şartları nı göz önünde bulundur ,sis tipi kar haliyle bulut uydu nasıl bulacak?

sinyal yoksa ve üzerine karda düştüyse ki 1 metre kara gömülmüştür kesin ve üzerinede biraz yağmışsa  e kar yağışıda varmış .gömülüp gitmiştir .

gelde bul.

ayrıca arama kurtarma ya laf atanlar askeriyeyede laf atmış oluyorlar çünkü askeri helikopterlerde arıyor enkazı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

berbat bir durum

Muhsin Yazıcıoğlu'nun son sözü
    Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikoptere binmeden önceki son sözü...

BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, helikopterin bir hafta önce kiralanması sırasında Yazıcıoğlu'nun helikopterle uçmaya direndiğini açıkladı.

Çayır, Yazıcıoğlu'nun parti yöneticilerine, “Bırakın bu helikopter işlerini, hava koşulları kötü olunca uçamayız. Tehlikeli bir şeyler olur. Beni öldürecek misiniz” dediğini kaydetti.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    büyük ihtimal uzun süre bulunamıcak..

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    inş bir şey olmaz çok değerli bir insan

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

elevator bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

tam kordinatı bilsek biz de buluruz, benim dediğim olay şu, 30 km'lik alanın kordinatlarını yollasınlar amerikaya onlar da amerikadan uydu ile canlı bağlanarak bulmaya çalışsınlar.

Uydudan bulmak için önce uyduyla direk bağlantı yapan bir cihaz lazım, ama haberde helikpterde yer tespit cihazının (sanırım gps) bulunmadığı yazıyordu, eğer konuştukları telefonlarda uydu telefonu değilse o arazide bulmak gerçekten zordur.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 96874 Toplam Mesaj: 352