folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    El Elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış der atasözü. Yazık yorumlara bakıyorumda her şey bitti  adama verilecek oylar kaldı onun lafını yapıyorlar.  Ayıptır yahu ayıptır. Allah yardım etsin. Mucizeler ümitlerin bittiği yerde belirirmiş. İnşallah sağ salim aramıza döner. O anacığıma da Mevlam sabırlar versin.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

andidit bunu yazdı:
    -----------------------------
    El Elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış der atasözü. Yazık yorumlara bakıyorumda her şey bitti  adama verilecek oylar kaldı onun lafını yapıyorlar.  Ayıptır yahu ayıptır. Allah yardım etsin. Mucizeler ümitlerin bittiği yerde belirirmiş. İnşallah sağ salim aramıza döner. O anacığıma da Mevlam sabırlar versin.

çok doğru söylüyorsun kardeşim.. lütfen siyasi yorumlar yapmayın arkadaşlar..

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

Sanal_Zeka bunu yazdı:
    bu yaşananlar hiçte normal degil arkadaşlar. inanın sıradan  bir vatandaş o dağda olsa şimdiye kadar çoktan bulunmuştu.Yerel seçimlerin öncesinde ve Obamanın Türkiyeye gelişinin öncesinde bunlar gerçekten normal değil. bunun arkasında bizim aklımızın eremeyeceği nedenler var. çok sevdiğim bir lider, Allah onları bize bağışlasın.

Yolda yürürken düşersin nazar, adam kazaya gider bi iş var , Ecevit'i doktorlar yanlış teşhisten öldürdü. Turgut özal'ı öldürdüler. Atatürk'ü zaten ilaçla öldürmüşler. bir tane eceliyle ölen siyasetçi yokmu ? Bu komplo teorilerini bırakın artık. En azından ne olmuş ne olabilir bir araştıın ona göre youm yapın. Yorum yapmak için yorum yapmayın.

Bir helikopterin uçması ne kadar doğal bişeyse , düşmesi de o kadar doğaldır.  Bulunamamasına gelince ; sis ve şiddetli yağan kardan dolayı helikopterin üzeride kara bürünmüş ve görüş engellenmiştir. Yani havadan hiçbir şekilde bulunma ihtimali yok. Ancak bizim askerimiz karadan bulursa bulacaktır. 3000 tane arama kurtarma ekibi çalışıyor. Gel gelelim benimde çok sevdiğim bir liderdi. Hatta bu forumda onun hakkındaki yazılarımda vardı. Çok çok çok büyük bir mucize olmazsa 6 kişide çoktan ölmüştür. Umarım milyonda bir olan o mucizelerden biri olurda kimse ölmez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

112 görevlisi: Alo. diğer beş kişi yanınızda değil mi şu anda? Size cevap verebiliyorlar mı? 

----------------------------

belki de helikopter 6 kişiliktir ya o yüzden öyle sormuştur.

112 görevlisi muhabirle konuşurken aynı zamanda bbp yetkililerini aramış olabilir. onlardan 6 kişi oldukları bilgisini almış da olabilir.

karışık mevzu ya

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şimdi haberlere göz gezdirirken denk geldim... ''Enkaza ulaşıldı enkazda 3 canlı tespit edildi iddiası....'' Ancak ne derece doğru bilinmiyormuş:/ http://www.haber3.com/news_detail.php?id=461397

Ben bu insanları anlamıyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    UNKN0WN bunu yazdı:

Arkadaşlar şimdi haberlere göz gezdirirken denk geldim... ''Enkaza ulaşıldı enkazda 3 canlı tespit edildi iddiası....'' Ancak ne derece doğru bilinmiyormuş:/ http://www.haber3.com/news_detail.php?id=461397

O kazadan canlı çıkan birisi insan ötesi bir varlık olmalı. Onları aramaya gidenler bile "en fazla 3-4 saat yürüyebiliyoruz, arazi çok engebeli ve soğuk, bazen ayaklarımızı hissetediğimiz zamanlar oluyor" diyorlar. Ama Allah tan ümit kesilmez tabi.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı:
    UNKN0WN bunu yazdı:

O kazadan canlı çıkan birisi insan ötesi bir varlık olmalı. Onları aramaya gidenler bile "en fazla 3-4 saat yürüyebiliyoruz, arazi çok engebeli ve soğuk, bazen ayaklarımızı hissetediğimiz zamanlar oluyor" diyorlar. Ama Allah tan ümit kesilmez tabi.

Valla benimde pek ümidim yok bu haberde ne kadar doğru bilemiorm zaten haberdede belirtmişler sadece bir iddaa su an :/

Ben bu insanları anlamıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek
    Enkaza ulaşıldı
    İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Sisne ile Elmadağ arasında Şahinkaya'sı denilen bölgede enkaza ulaşıldığına dair bilgi geldiğini söyledi. Atalay, "Bilgi geldi enkazın yeri tespit edildi, hepimiz o bölgeye gidiyoruz" dedi. helikopterin arama yapılan bölgenin tam tersinde oldugu uzaklık 100 km oraya ulaşmanın yaklaşık 1-2 saat sürecegi bildirildi.

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

ALLAH SEVDİKLERİNE, TÜRK MİLLETİNE BAĞIŞLAR İŞALLAH, HEPSİ İÇİN HAYIRLI HABERLER BEKLİYORUZ...

1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=185396

15:00: SAĞLIK DURUMLARI NE?: Şu anda sadece helikopterin bulunduğu haberi geldi. Haberi veren amatör telsizciler derneği üyeleri sağlık durumları hakkında bilgi vermediler. Şimdi Yazıcıoğlu'ndan ikinci iyi haber bekleniyor.

14:58: HELİKOPTERİ KİM BULDU?: Helikopter Keşdağı döngel mağarası civarında bulundu. Telsiz ve radyo amatörleri cemiyeti buldu... Yazılı mesajla durumu bildirdiler..

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 96194 Toplam Mesaj: 352