folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Concept bunu yazdı:
    -----------------------------
    Senin gibi Alevi dusmani fasistlerle karsilasirsam mutlaka ama mutlaka cakarim.

Lan gerizekalı kimse burda kalkıpda alevi düşmanlığı yapmadı.

Götünden element uydurma.

Konunun ortasında kalkıp maraş maraş deyip milleti geriyorsun, sonra şu bu diyorsun.

Edebinle otur oturduğun yerde. Alevilerde bizim kardeşimiz, inançsızıda.

Bizim tek düşmanımız Vatan Hainli Kahbelerdir.

Bunu o beynine sok...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:
    Senin gibi Alevi dusmani fasistlerle karsilasirsam mutlaka ama mutlaka cakarim.
     Çakmayan onunbunun evladı lan gel çak kafama. Eğer o adam maraşta soykırım yapsaydı insanları öldürmek isteseydi MAraşta adam kalmazdı lan . Hemen bölücülük yapıounuz amq  Alevilerde kardeşimiz. Muhsin başkan önce Türk deil Müslüman demiş ... Gel çakmazsan şerefsizsin lan... Anlamadığım ne olsa yok kürt hakkı yok alevi hakkı biz neyiz kendi ülkemizde piç gibimi yaşıcaz. Hepimiz kardeşiz deriz yine faşist her türlü yemişiz damgayı laf yok bundan sora icraat lazım çivi çak  konuşma yoksa ....

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Birileri yılanın deligine çomak sokmak mı istiyor, yoksa bana mı öyle geliyor burası KAHRAMANMARAŞ . Dikkatinizi çekerim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hoppala Yahu Ortalık El Amman olmuş, Concept yahu, Nedir Bu Öfke, Az Bi Gerile bakiyim. Arkadaşlar, Bu olay Belliki Hepimizi Üzdü, Her kes hem yaşça hemde kafaca bir olmayabilir. Bilmiyenlerimize Güzel Ahlakımızla Bilgiyi Aşılamamız gerekir. Concept Malesef, Alınmaca yapma ama, Sen baya bi Tartışmalara Bilgisizce Dalıyorsun, Duygularının Kurbanı oluyorsun. Karşındakini Tam anlaki, Meseleyi iyi Özümseyebilirsin. Kimse Kafatasçılık yapmıyor, Moral Bozukluğundan İroni yapıyo arkadaşlar. Sakin olmanı Senden Rica ediyorum, Aksi Halde Ab ye kadar Ban yiyeceksin bu gidişle.

Geriye kalan Herkes, Sakin olmanızı Rica ediyorum. Muhsin Başkanada Allahtan Rahmet Diliyorum, Öyle Yada Böyle Öldürdüler Başkanı işte. Bu Resmen Bir Cinayet.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

zamanında ölenlerin birçogu alevi degil bir çoguda sünni degildir. Derin işlerdi bunlar derin. Olayları yaşayanın agzından duydukbiz.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

İstanbuldamısın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Concept bunu yazdı:

Maras'i tertipleyenler unutulmadi. Yaramiz hala sicak. 

Senin gibi insanlari gördükce , kentimden gurur duyuyorum  ve senin gibi insanları görüncede insanligimdan utaniyorum ! maraşa beklerim - olaylari sana canlı canlı yaşatmak için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

Maras'i tertipleyenler unutulmadi. Yaramiz hala sicak. 

Senin gibi insanlari gördükce , kentimden gurur duyuyorum  ve senin gibi insanları görüncede insanligimdan utaniyorum ! maraşa beklerim - olaylari sana canlı canlı yaşatmak için.

Dur hele bi yahu, Sende Alev almış Yürüyosun, Birader. Buradaki Müritler arasında Görüş ayrılığı olabilir Ama Olay Çıkaracak Boyutlara Taşırmayınız Lütfen.

Maraştaki Olaylarda, Bilmem ne olaylarıda, Ülkemizde Tekrar yaşanmasını istemediğimiz olaylardır. Maksat Zıtlık olsun diye yazıyorsunuz farkındayım,  Ama Concept de de hatalar gördüm. Bunlar Bu Konuda yazılacak şeyler mi Allah aşkına. Kendini Toparlayacaktır Kanaatimce.

Sizler de Üstüne Varmayın o kadar. Gerçekten de Vaziyet çok Çirkin şu anda. Olacak İşmi Hocam yahu. Birbirinizi Tehdit edecek Boyutlara Gelmişsiniz. 

Concept Kardeşim, Burada tartışmaya girdiğin arkadaşlar Düşündüğün gibi insanlar değiller. Sadece Bu konuda yazılmaması gereken Tartışmaları uzun sürebilecek, Konulara değindiğin için Sana İroni vaziyeti takılıyorlar. Yanlış anlamışsın onlarda Sana Uyguladığın Üsluptan dolayı Kızmışlar Daha fazla Tırmanmasın, Dava edecek bişey yok ortada. Kimse Henüz Banlanmamışken Umarım Vaziyeti Toparlarsınız.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

@ShockMan
    olaylari canlı canlı gösteririm de ki kastım, tanıklarıyla yaşayanlariyla göstermekti . Gerçekleri bilsinler,kulakdan duyma şeylerle katliam demesinler, olayi yaşayanlar hala sag ölmedi gelin, ben aracılık ederim.

Sözün aslı bu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    mehmetcan bunu yazdı:
    Concept bunu yazdı:

Dur hele bi yahu, Sende Alev almış Yürüyosun, Birader. Buradaki Müritler arasında Görüş ayrılığı olabilir Ama Olay Çıkaracak Boyutlara Taşırmayınız Lütfen.

Maraştaki Olaylarda, Bilmem ne olaylarıda, Ülkemizde Tekrar yaşanmasını istemediğimiz olaylardır. Maksat Zıtlık olsun diye yazıyorsunuz farkındayım,  Ama Concept de de hatalar gördüm. Bunlar Bu Konuda yazılacak şeyler mi Allah aşkına. Kendini Toparlayacaktır Kanaatimce.

Sizler de Üstüne Varmayın o kadar. Gerçekten de Vaziyet çok Çirkin şu anda. Olacak İşmi Hocam yahu. Birbirinizi Tehdit edecek Boyutlara Gelmişsiniz. 

Concept Kardeşim, Burada tartışmaya girdiğin arkadaşlar Düşündüğün gibi insanlar değiller. Sadece Bu konuda yazılmaması gereken Tartışmaları uzun sürebilecek, Konulara değindiğin için Sana İroni vaziyeti takılıyorlar. Yanlış anlamışsın onlarda Sana Uyguladığın Üsluptan dolayı Kızmışlar Daha fazla Tırmanmasın, Dava edecek bişey yok ortada. Kimse Henüz Banlanmamışken Umarım Vaziyeti Toparlarsınız.

Bugüne kadar çevremden, ailemden birisi öldü diye ağlamadım. Hatta hiç bi zaman birisi öldü diye ağlamadım. Bugun harıç. Evet sevmeyebilirler, nefret edebilirler. Ama tahribat ortak noktamızsa sevenlerin olduğunu düşünüp biraz daha duyarlı olabilirler. Bundan 1 hafta önce konu açılıpta tartışılsaydı elbette böyle olmazdı. Ama şimdi bizim bi kaybımız var. 

her sikim hıyar diyenin peşinden bir avuç tuzla koşulmaz 

Toplam Hit: 96878 Toplam Mesaj: 352