folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

EmQceR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Muhabir: Muhsin Bey'i göremiyorum.
    112 görevlisi: Aynı helikopter ile mi havalandınız?
    Muhabir: Evet. Ayağım çok kötü kırıldı. Ölende var herhalde. Bu arkadaş kim ya.

bu diyalog cok karısık gerçekten yazıcıoğlunu göremiyor tanımadıgı birisini görüyor.Abi çok acayip ya :S

muhabir helikopterde henüz kaç kişi olduklarını söylemeden 112 görevlisi "diğer beş kişi yanınızda değilmi şuanda? size cevap verebiliyorlar mı?" diye soruyor. nerden biliyoki helikopterde 6 kişi olduklarını :|

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:

EmQceR bunu yazdı:
    Muhabir: Muhsin Bey'i göremiyorum.
    112 görevlisi: Aynı helikopter ile mi havalandınız?
    Muhabir: Evet. Ayağım çok kötü kırıldı. Ölende var herhalde. Bu arkadaş kim ya.

bu diyalog cok karısık gerçekten yazıcıoğlunu göremiyor tanımadıgı birisini görüyor.Abi çok acayip ya :S

muhabir helikopterde henüz kaç kişi olduklarını söylemeden 112 görevlisi "diğer beş kişi yanınızda değilmi şuanda? size cevap verebiliyorlar mı?" diye soruyor. nerden biliyoki helikopterde 6 kişi olduklarını :|

benim de dikkatimi çekti o ama yazmadım belki adam başta öle demiştir de biz duymamış olabiliriz.

a.q iki dakka dışarı çıktım kıçım dondu, bunlar dağ başında nasıl 3 gün bekleyecek, hepsi ölmüştür emin olun.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Ya kesin sonuç yok yarın öğlene kadar kesin sonuç elde ederiz diyolar acayip bir şey

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    ben öldü die biliyorum .

Merhabaaaaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Asi bunu yazdı:

Ya kesin sonuç yok yarın öğlene kadar kesin sonuç elde ederiz diyolar acayip bir şey

yani kısacası diyorlar ki yarın öğlen naaşını bulduğumuzu açıklayacağız diyorlar . hey allahım ya nasıl iştir bu.yarın öğlene kadar kesin sonuç elde ederiz diyorlarmış.merak ediyorum acaba ne diyecekler???

Gel bili bili gates
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sonuç olarak anlaşılıyorki bu ülkedeki faili meçhul ölümlere birisi daha eklenmiş oldu :|

derin devlet midir ne haltsa lanet olsun

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

arkadaşlar hipotermi dediğimiz birşey var, yani dayanmaları imkansız gibi birşey

hipotermi: iki aşaması vardır. ilk aşama vücut ısısı 32 dereceye düşene kadar sürer. üşüme titreme ısı düştükçe tökezleme hareketlerde sözlerde mantıksızlık belirtileri gözlenir. direk ısıtmak gerekir bu durumda adamı. ikinci aşama yani 32 derecenin altında durum ciddidir. üşüme titreme geçer, mantıksız konuşma ve davranışlar baş gösterir, nabız yavaşlar. derhal müdahale şarttır, müdahale yoksa yavaş yavaş mutlu mutlu ölünür.

ŞİDDETLİ HİPOTERMİ
    Vücut ısısı 32 derecenin altına inmeye başlayınca titremeler yavaşlar ve durur. Kişi yardımsız yürüyemeyecek durumdadır, giderek ayakta da duramayacak hâle gelir. Beyinsel fonksiyonlar daha da kötüleşme eğilimindedir. Mantıksız davranışlar, yarı baygınlık, bilincin giderek bulanıklaşması gibi belirtiler gelişir. 30 derece altında solunum yüzeyselleşir, kalp atışları yavaşlayıp düzensizleşir, kan basıncı iyice düşmüştür ve göz bebekleri genişlemiştir. 28 derecenin altında ise tam bilinç kaybı, solunum ve kalp durmasına bağlı olarak ölüm gerçekleşir. 

birinci dunya savasi sirasinda enver pasa komutasinda ruslara karsi kafkaslarda savasan turk askerlerinin bir cogunun olum sekli. savasin uzun surmesi ve erzak yetisememesi sonucu zorlu kis sartlarinda ustlerinde bisey olmayan insanlarin dusecegi durum.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Maresca bunu yazdı:
    Asi bunu yazdı:

yani kısacası diyorlar ki yarın öğlen naaşını bulduğumuzu açıklayacağız diyorlar . hey allahım ya nasıl iştir bu.yarın öğlene kadar kesin sonuç elde ederiz diyorlarmış.merak ediyorum acaba ne diyecekler???

Hayatta kayıp kadar acı bir şey yok ailesine öldü deseler bu kadar acı çekmezler birde ölümde zaman uzadıkça yani defin gerçekleşmemişse insan inanmıyor yarası dahada derin oluyor yaşamayan bu acıyı bilemez inanın toprağa verince acı biraz olsun diniyor ve kabullenmesi daha kolay oluyor allah ailesine saır versin çok zor

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

soğuk hava koşulu bir taraftan,dağdaki vahşi hayvanlar diğer taraftan.düşünmesi bile içimi acıtıyor:( her yarım saatte bir haberlere bakıyorum.flaş flaş düşen helikoptere ulaşıldı ve canlı olarak bulundular diye.çok üzgünüm ama zannetmiyorum bu saatten sonra canlı olarak bulunmalarını.Allah yardımcıları olsun.dualarımız onlarla.inşallah bir mucize olur.

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Davos bunu yazdı:

Ne adam mış bea ... Ne kadar seveni var...

Barış akarsu olayında da vb. olaylarda sonuçta insan evladı kimse kimsenin ölmesini istemez. Ölmemesini istemek ayrı sevmek ayrı oky.

Yazık ya insanı en çok üzende muhabir o kazadan sağsalim kurtuluyor umutlanıyor korkuyla telefon açıyor ama içinde kurtulma umudunu taşıyor ve belkide donarak ölüyor inş. yinede yaşıyorlardır. ne kadar acı birşey. İnsan durduğu yerde ölümünü beklemek ve gerisinde bir eş ve 2 kız çocuğu bırakmayı aklından gçirmek bile gerçekten acı. O an helikopterin içersinde neler düşünmüştür kim bilir hayatı film şeridi gibi geçmiştir gözlerinin önünden Allah kimseye böyle durumlara düşürmesin... 

Toplam Hit: 96887 Toplam Mesaj: 352