folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

Muhsin Yazıcıoğlu"Nun Helikopteri Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

belki konuşmanın tam kaydını yayınlamadılar bi ara arada montaj falan varsa silinmiş olabilir yani kesinti olabilir ses kaydında

yoksa 112 operatörü derinden mi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    ya kardeşler ortada tipiden söz ediyolar siz tutturmuş derin devlet diyosunuz tipide kalmış yada tipi görmüş olan bilir eğer yaralı yada bacağı kırıksa karın üstüne düştüyse kımıldayamıyosa o tipi adamı dakkada karla bütünleştirir ve yaşama şansı o soğukta neredeyse sıfıra iner ki zaten anlatılanlara göre savrulmuş olabilir.. ee bu durmda kımıldayamayacak durumda kırıkları olabilir yani acil yardım gerektiren konular bunlar fuar alanlarına bile geçici şebeke baz istayonu gibi şeyler kuruluyo nedense oraya 1 saat içinde geçici bi baz istasyonu kimse kurmadı biz teknolojik anlamda çok geri değiliz sadece yönetim kadrolarımız geri kafalı sayın cemil çiçek mesela yada herhangi yorum yapan biri amk hiç bi teknik bilgileri yok boşu boşuna yorum yapıyolar gündem kalabalığı eğer sayın muhsin yazıcıoğlu bir alman turist olsaydı emin olun max 6 saat içinde hastaneye yetiştirilir akşamına taburcu edilirdi nasıl bi ülkede yaşıyosak elli bin tane şey birokrasiye takılyo ben bu konuda faşişttir komunisttir olarak bakmanıza bi anlam veremedim açıkcası ben mesela sağ görüşlü biri değilim ama burda insan faktörü vardır bu duruma düşen kişi idamlıkta olsa bu olayda aşırı bi sorumsuzluk var zamanında müdahale edilememiş nedense.. akut başkanı ve grubu ilk verilen koordinatlara gidip arama yapıyo yanlış koordinat diye geri dönüyo ama onlar aramayı bitirdikten sonra anca resmi merciiler orda arama yapmak için gelmiş oluyo yazık yani insan hayatı ne kadar değersiz bir kere daha gördük.. kurtulma şansı yok gibi gözüküyo ama mucize mucizedir allah sevdiklerine bağışlasın :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    ölmüştür bence.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek

hala bulamadılar bence bu saat'e kadar yaşamaları bi mucize olur ama ALLAH'tan ümit kesilmez..

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı:
    -----------------------------
    maraş, maraş....

Madımak oteli, bbp il binası

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

112 görevlisi: Alo. diğer beş kişi yanınızda değil mi şu anda? Size cevap verebiliyorlar mı? 

----------------------------

belki de helikopter 6 kişiliktir ya o yüzden öyle sormuştur.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

dayimin yakin arkadasidir. :)

büyük gecmis olsun.

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bebepe oy patlaması yapar şimdik. canım halkım üzülür oyları bebepeye verir. bunca zaman bulunamadı enkazda yok ufolar kaçırmış olmasın :|

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:
    bebepe oy patlaması yapar şimdik. canım halkım üzülür oyları bebepeye verir. bunca zaman bulunamadı enkazda yok ufolar kaçırmış olmasın :|

Bir insan ancak bu kadar alçalabilir, suratına tükürmek isterdim ama tükürüğüme yazık...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek
    bu yaşananlar hiçte normal degil arkadaşlar. inanın sıradan  bir vatandaş o dağda olsa şimdiye kadar çoktan bulunmuştu.Yerel seçimlerin öncesinde ve Obamanın Türkiyeye gelişinin öncesinde bunlar gerçekten normal değil. bunun arkasında bizim aklımızın eremeyeceği nedenler var. çok sevdiğim bir lider, Allah onları bize bağışlasın.

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
Toplam Hit: 96799 Toplam Mesaj: 352