folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabahları Zınk Diye Uykunuzu Almış Ve Dinç Olarak Uyanmak İstermisiniz ?

Sabahları Zınk Diye Uykunuzu Almış Ve Dinç Olarak Uyanmak İstermisiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Herkese hayırlı pazarlar.

Dişeti problemleri yüzünden bir süredir antibiyotik kullanıyorum ( doktor tavsiyesi ile.Siz kesinlikle kafanıza göre antibiyotik kullanmayın )

Bilmeyenleri çin söylüyüm antibiyotikler vücuttaki bir kısım bakterileri öldürüp çoğalmasını engelelr ve vücufun bu bakterilere karşı bağışıklık kazanmasını sağlar.Fakat antibiyotikler bir çeşit yok edicidir.Önüne geleni yok eder.Bu vücüttaki enfeksiyona neden olan bakteriler ya da sağlığımız için faydalı olan bir kısım bakteriler dahildir.Yani iyi bakteri kötü bakteri yapmaz.Zaten daha önce antibiyotik kullanmış kişiler bilir bir çok da olumsuz yan etkisi vardır.

Neyse geleleim konumuza.Bende sağlıklı beslenemediğim vitamin alamadığım için takviye olarak eczacımdan bir vitamin takviyesi istedim ve

"Supradyn All Day" adında 30 kapsülden oluşan bir vitamin takviyesi aldım.Bir kaç gün sonra farkettimki sabahları uyanmak için binbir sıkıntı çeken uyansam bile 2 saat ölü gibi gezen ben her gün zınk diye erkenden kalkar oldum.Hemde uykumu almış ve dinç bi şekilde.Gün içinde ise eskisi gibi yorgun ve bitkin olmuyroum..

Araştırdığımda bir çok kişide aynı sonuçlar gözlemlenmiş...

Bu bahsettiğim vitamin hapı ilaç değildir.Reçetesiz oalrak tüm eczanelerden alınabilir.Günde 1 ad. alıyorsunuz 30 gün yetiyor.Fiyatıda 14 TL civarı...

Sabahları kalkmakda zorlanan kalksa bile zombi gibi dolaşan ayılamayan gün içinde çok yorgun hisseden kişiler bi denesin..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu vitamin bende ;

1 uyku yaptı 

2 dikkat dağınıklığı yaptı 

3 çişim bile kop koyu sarımsıı oldu

GEREKSİZ VİTAMİN KULLANIMI BÖBREK TAŞI YAPAR 

pharmaton daha iyi gibi 

samaccc tarafından 04/May/14 11:12 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

B12 denemiştim, bir de bunu deneyeyim. 3-5 ay önce alma niyetindeydim de kaldı öyle.

Güç içinde çok yorgun hissediyorum hep. Deneyince buraya yazarım sonucu. Eyv hocam konu için.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

iyibir balık yağı, birde pharmaton kullandınmı bir insanın başkabirşeye ihiyacı kalacağını sanmıyorum

Dediğin ürün nasıl bilmiyorumda pharmaton epeey iyi yav ama cok pahalı  bir tableti nerdeyse 1.5 tl ye denk gelicek az ucuzlatsalar

Mesela ben hem ilgiden hemde olanaktan ötürü yaptığımşey şu

Hindistan cevizi yağı

çörek otu

keten tohumu

kuru üzüm(üzüm çekirdeği çok kötü oldupundan)

balık yağı hapı

ginseng ve ginkgo (ama artık devam etmıyorum)

pharmaton

ceviz,fındık, m&m(fıstık:D),badem(bademi herzaman almıyorum çunkü kavrulmamış seviyorum oda yok)

bal

Bunları hazırlıyorum ama kahvaltı yapmıyorum ,kahvaltı yapmama sebebim üşenmek :D sonrada okul

Sivilce çok yapıyor,tohumları iyi çiğnemesseniz(ben dövüyorum) olduğu gibi çıkarıyosunuz bir işe yaramıyor, tek sıkıntısı bunlar,ha bide gkngo biraz çarpıntı yapıyor

Bunların tamamını  beyinle alakalı etkileri için kullanıyorum başka ne faydaları var bilmiyorum ben sadece beyin için araştırma yapmıştım

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bende bir süre vitabiol kullanmıştım. Sabahları zınk diye kaldırıyordu.  Artı çiş muhabbeti de renkli oluyordu benimde :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

bende benexol b12 günde 1 tane ve hep aynı saatte alan biriyim dikkat toplamada faydalı gibi geliyor yada son zamanlar  ful mutive olmusum paragraf sorularına öyle hissediyorum kullanmaya başlayalı 4 ay oldu sırf işten kafam şiş olarak gelip kpss kasma durumundan dolayı almaya başladığım birşey, bi espirisi varmı yok mu daha farkedilir bir şey göremedim ama içmekteyim :) daha tesirlisi varsa onuda içerim çünkü işten gelip tekrar ders masasına oturmak ölüm gelsede özel sektörden de gına geldi 

ek olarak çiş muhabbetinde değişeni yok :)

taekwondo tarafından 04/May/14 11:36 tarihinde düzenlenmiştir

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

pharmaton var ama düzenli almıyorum olr mu acaba o :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Pharmaton ustune yok. Ek olarak bu tür takviyeler bagimlilik yapar.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Dogru duzgun yemek yeseniz?

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de var 15 gün oldu biteli gün içinde zinde tutuyor yorgun kalkıyordum bitkin vs bu işe yarıyor idrarı sarı yapması normaldir hemen hemen bütün vitamin hapları yapar benexol uyku yapıyor bende.

Pharmaton 39 tl simdilik almıcam bağımlılığa gelirse iyi hissediyorsanız hapı içince devamlı almak istersiniz :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

pharmaton daha iyi bence, ben bunu kullnamadım ama pharmaton nu 2 ay kullanmıştım sınav zmanı fln çok iyi olmuştu ama bırakdımı da ilacı kötü oluyosun..

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 23051 Toplam Mesaj: 151