folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spor Ve Bedensel Gelişim İle İlgili +Askerlikle İlgili Her Soru Buraya

Spor Ve Bedensel Gelişim İle İlgili +Askerlikle İlgili Her Soru Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    jamaican:
    guzelim yaglari kasa cevirmek diye bisi yok cok yaygin bi yanlis bu,yaglarin eritilmesi ayri bi olay kas yapmak (daha doorusu var olnalari gelistirmek ayri)simdi yaglari eritmek dersek bunun icin vakit ayriman yeterli,haftada en az 3 gun 45 dk yi gecen egsersizler yapman (hızlı yurumek dahil)faydasi olacaktir.cunku vucut once karbonhidratlari yakio ve kendine enerji yapio,bunlar bitince yag yakmaya baslioki bu da genelde orta youn bi egzerside 45 dk denk gelio o dk dan sonra yapacagin her egzersiz yag yakacaktir.yuzme olanangin varsa yag yakmayi ve kas gelistirmeyi en ii ve saglikli bizcimde yapabilirsin.

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    yaf ben 1.85 boyundayım. Ama fazla zıplayamıyorum. Daha kısa adamlar smaç basıyo ben potaya değemiyom. Napam?

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    nickimyok:
    o zaman boluk astsubayinin yazicisi olacan istediin gibi hep oturur nobet tutmaz,nobet cizelgelerini ayarlar bolece cay kahve ve bilumum kantin ihtiyaclari, listende yapacain degisikliklerle karsilanir:)bi pc sertifikasi olmasi yeterli referans icin.karı kız ortamna gelince oturacagin pc sadece en fazla karanete (k.k.k.interneti) bagli olur,oda sansliysan tabi.karanette chat serveri kurar bolece bi ilki yapmis olursun:)yada levazım sınıfı olur, sansına, satın almalar icin piyasada dolasir ortam yaparsin.

hız emniyettir...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    muhoweb:
    merdiven cık,tek ayak,cift ayak,ip atla,ayak bileklerine takilan agirliklarla jogging yap acayip faydasi dokunuyo emin ol,10-12 idmandan sonra en az 1 er kg agirlikla (heriki ayaginda birer kg) farki gorduunde sasiriorsun.ben samsun dsi,şekerspor ve saü de oynadım bu teknikler acayip ise yario.

hız emniyettir...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    kardeş peki afganistan kosava gibi yerlerde askerlik yapabilmek için ne şartlar gerekiyor...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    huntürk:
    valla kardes o konu hakkında bi bilgim yok.tek bildiim ankarada bi birlik var oraya düsersen ordan gidilebilio,ama oraya da fiziine ve becerilerine gore gonderiolar bildiim kadarıyla.ama ordaki askerlere ii maas da verdikleri icin torpil olaylari cok donuyo diye biliom.

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    muhoweb:
    merdiven cık,tek ayak,cift ayak,ip atla,ayak bileklerine takilan agirliklarla jogging yap acayip faydasi dokunuyo emin ol,10-12 idmandan sonra en az 1 er kg agirlikla (heriki ayaginda birer kg) farki gorduunde sasiriorsun.ben samsun dsi,şekerspor ve saü de oynadım bu teknikler acayip ise yario.

--------------------------------------------------------------
    Hocam bu ağırlıkların 1-2-3-4 kglıkları var. 1 kglık ile mi çalışayım ve zamanla arttırayım mı bu ağırlıkları? Günlük ne kadar koşmalıyım?

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    şey bende pc başında takılmak istiorum vört eksel biliorum :D ama sertifikam y0k? SertifiKa $artmı yaf :S
    ayrıca muhasebeciyim desem kaparmıyım içerden bi yer =)
    Bide spacene baktım abi bayaa taşaklı silahlar falan var elinde süper coarezman var :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SS_Thunder
    SS_Thunder's avatar
    Erkek
    arkadaşım.. bende 4 yıllıktan mezun olacam inşallah bu sene.. şimdi inan kime sorsam farklı bişiy anlatıyo.. nasıl bişiy anlamadım.. şimdi şunları soracam :D yedek subay olarak veya kısa dönemin süreleri ne.. bide yine bunların maaşları ne.. yani maaş iyiyse uzun yapılabilir.. orda harcamada olmuyo..dönüldüğünde cepte para olması iş için güzel olur.. neysem şimdiden teşekkür ettim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    muhoweb:
    kardes 1 kg ile basla,eger hergun kosacaksan %40-60 tempo ile basla 12 idman olmadan agirliklari artirma kostuktan sonrada agirliksiz ip atlakı hızını azaltmasın.ip atlamayı cift ayak tek ayak ayri ayri yap dengeli calis yani.ip atlamaya da 200'erden basla.

hız emniyettir...!
Toplam Hit: 8990 Toplam Mesaj: 77