folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatin Siyasi Gorusu

Tahribatin Siyasi Gorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    19994   üyesi var tahribatınn ve bunların bir sürü çevresi Aslıdna partisini kursan iktidarı sallar :D siyasi görüş Tahribat :D

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

"adminlerin hepsi solcu olur mu lan"

diye bir hurafe dolanıyor gerçeği ortalarda :P

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    her telden adam var fakat Türkiyeye yüz çevirecek adam hariç yani şöyle açıklayalım her partinin siyasi görüşü var fakat dtp li yok diye düşünüyorum zaten tahribatı tahribat yapan ögelerin en önemli özelliklerden biride budur özgürlük :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------
    tbt laiktir laik kalacak:D

Yaşasın şeriat

Yaşasın şeriat

Yaşasın şeriat

Yaşasın şeriat

:D:D:D:D:D:D

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    her telden adam var fakat Türkiyeye yüz çevirecek adam hariç yani şöyle açıklayalım her partinin siyasi görüşü var fakat dtp li yok diye düşünüyorum zaten tahribatı tahribat yapan ögelerin en önemli özelliklerden biride budur özgürlük :D

son zamanalrda yok dtplide ben eskiden pkklı hackerların yazdığına bu forumda takıldığına şahitim tabi bokunu çıkarında götlerine tekmeyiyediler 

id=27551 mesela bu coldhackers eski admini diye hatırlıyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ibnesinden tut sofisine

müslümanından tut yahudisine 

sağından tut soluna

inanandan tut ateistine 

velevki gel ne ararsan ara burada bulabilirsin.ama çoğunluklada sol görüşün hakim olduğu bir forum...

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

sadece yönetim adına konuşayım,

adminlerinde modlarında siyasi görüşleri var tabiki, 

fakat en önemli ve dikkat ettiğim husus, hiç kimsenin hakkının yenmemesi...

Kaldıki silinen konu loglarını ve banlanan üyeleri düzenli olarak takip eden var ise, bunun adil bir şekilde yapıldığını görecektir,

eğer siyaset arttıysa solcu sağcı konusu dinlemeden hepsi silinir, birisi küfür ettiyse görüşü önemsenmeden banlanır, şu zamana kadar böle geldi ve bundan sonrada, biz burada olduğumuz sürece böle olacak...

ha illaki birilerinin siyasi görüşleri var, ama daha geçen sol sağ mevzusu yüzünden mod bölümünde tartışma var idi...

Yani biz insanları site içinde değerlendirirken siyasi görüşüne değil, yararına bakıyoruz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

sadece yönetim adına konuşayım,

adminlerinde modlarında siyasi görüşleri var tabiki, 

fakat en önemli ve dikkat ettiğim husus, hiç kimsenin hakkının yenmemesi...

Kaldıki silinen konu loglarını ve banlanan üyeleri düzenli olarak takip eden var ise, bunun adil bir şekilde yapıldığını görecektir,

eğer siyaset arttıysa solcu sağcı konusu dinlemeden hepsi silinir, birisi küfür ettiyse görüşü önemsenmeden banlanır, şu zamana kadar böle geldi ve bundan sonrada, biz burada olduğumuz sürece böle olacak...

ha illaki birilerinin siyasi görüşleri var, ama daha geçen sol sağ mevzusu yüzünden mod bölümünde tartışma var idi...

Yani biz insanları site içinde değerlendirirken siyasi görüşüne değil, yararına bakıyoruz...

evet Rene anket yap :) gorelim agirligi )) ama genis olsun secenekler. ))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Siyasi olarak ayri ayri adamlar olsada , forumdaki tartismalarda sinirler gerilsede.Sahsen ben msn de veya baska bir forumda konuda farkli siyasi goruse sahip diye takinti yapmiyorum.Yani tartismaya gelince tartisiriz ama onun disinda bir butunuz yani.Yillardirda boyle oldu.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    Dindarlık ve dini hassalara sahip çıkmak hangi siyasete duhul etmekteyse o görüşteyim işte. Ötesini bilmem. Hangi siyasi parti deseydiniz cevabım yoktu. Biraz bbp hoş geliyor bana ama adamın alt yapısı yok elde kalıyor sıfır. O bakımdan şu bu diyemem.
Toplam Hit: 10002 Toplam Mesaj: 90