folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribatin Siyasi Gorusu

Tahribatin Siyasi Gorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yafa13
    yafa13's avatar
    Erkek

İnsanları yok şuçu yok buçu diye ayırmak binevi fişlemek ne kadar yanlışsa insanların görüşlerinin olmadığını düşünmekte okadar yanlış

ama tbtde insanlar birbirlerinin görüşlerini saygılı olduğu için durmalı.

Ve bence buranın asıl güzel yani her çeşit insanın ilim ,bilim ve geyik içinde bütünleşmesi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

ne yani ben atatürkün içki içmesini sevmiyorum dersem bundan atatürke karşı bir nefret hissi falan duyduğum sonucunu mu çıkartmamız lazım?

Nah buraya yazıyorum Atatürkün kendisi kalkıp gelse karşısında dursam "senin içki içmeni sevmiyorum" demezsem konya düzsün beni. 

Bayzin:

"Milyon tane adam var.Vatanını milletini seven ve Türkcü.Ama Atatürk içki içerdi,şöle yapardı böle yapardı diyip Atatürkü sevmeyen kişilerde oluyor bunların arasında."

Atatürkün içki içmesini sevmiyorum sevmedim sevmeyeceğim. Nitekim ölüm döşeğine gönderen illetin baş sorumlusuda o alkollü içecekleri idi maalesef. :( 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    FiLoZoF bunu yazdı:
    -----------------------------

ne yani ben atatürkün içki içmesini sevmiyorum dersem bundan atatürke karşı bir nefret hissi falan duyduğum sonucunu mu çıkartmamız lazım?

Nah buraya yazıyorum Atatürkün kendisi kalkıp gelse karşısında dursam "senin içki içmeni sevmiyorum" demezsem konya düzsün beni. 

Bayzin:

"Milyon tane adam var.Vatanını milletini seven ve Türkcü.Ama Atatürk içki içerdi,şöle yapardı böle yapardı diyip Atatürkü sevmeyen kişilerde oluyor bunların arasında."

Atatürkün içki içmesini sevmiyorum sevmedim sevmeyeceğim. Nitekim ölüm döşeğine gönderen illetin baş sorumlusuda o alkollü içecekleri idi maalesef. :( 

Lafı istediğiniz yere çekip ,stediğiniz kısmı cımbızla almada ne kadar ustasınız   : |

Kastettiğim adamlar Atatürk'ün içki içmesini sevmediklerini değil,icki içtiğinden ve laik düzeni getirdiğinden vs gibi sebeplerden dolayı Atatürk'ün şahsını sevmiyorlar. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Atatürk en zor zamanlarda en doğru kararları vererek kendini kanıtlamış bir lider, İçki içmesi yada atist olması beni ilgilendirmez.

Türkiyeyi içki masasında aldığı kararlarla kurduğunu düşünüyorsanız ve bunun için eleştiriyorsanız bir bara gidip deneyin bakalım oluyor mu :)

o kendi hayatıdır eleştirmek fuzulidir ve hayatında onun 100 de biri kadar kimseye faydası olmayan kişilerin bunları eleştirmesi hiçbirinin haddi değildir.

Atatürkçüyüm tabiki, (her ne kadar tarikatları desteklemese de biz ilim için tarikat yapıyoruz :P )  Sonuna kadar Atatürkçüyüm.

Bugünkü partilerden hangisi derseniz CHPciydim ama türbanlıları desteklemeye başladıktan sonra gözümde hiçbir değeri kalmadı.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

kökten devrimci hack grubu yazıyordu

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

Aslen Yozgatın bir köyündenim.Bizim köyde insanlar geleneksel olarak CHP ye oy verir.Belediyede CHP milletvekilinde MHP.Böyle bir durum var.Bu insanların tamamı da çok dindar.Dikkat edin Dinci değil gerçek samimi müslüman insanlar.Namazlarını kaçırmazlar.Ben bir kere teravih namazına gittim bu yıl.Ama benim amcalarım kaçırmazlar.Demek istediğim şu:Din konusunda CHPlilerin bir sorunu yok.Ancak eski dönemde Adnan keskin , Fikri sağlar gibi tipler dine saldırarak inançlı insanları çok rencide ettiler.Sayın Deniz Baykalı ben çok olumlu buluyorum.Eğer yaptıklarının arkasında durursa Yozgattan 2 milletvekili bile çıkarabilir.Türkiyeye hitap eden bir parti Türkiyedeki herkesi kucaklamalıdır.Dindar insanları AKp nin kucağına atmak doğru değil.Atatürk Türk tarihinde en önemli değerlerden birisidr.Bu konuda söze gerek yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

Atatürk en zor zamanlarda en doğru kararları vererek kendini kanıtlamış bir lider, İçki içmesi yada atist olması beni ilgilendirmez.

Türkiyeyi içki masasında aldığı kararlarla kurduğunu düşünüyorsanız ve bunun için eleştiriyorsanız bir bara gidip deneyin bakalım oluyor mu :)

o kendi hayatıdır eleştirmek fuzulidir ve hayatında onun 100 de biri kadar kimseye faydası olmayan kişilerin bunları eleştirmesi hiçbirinin haddi değildir.

Atatürkçüyüm tabiki, (her ne kadar tarikatları desteklemese de biz ilim için tarikat yapıyoruz :P )  Sonuna kadar Atatürkçüyüm.

Bugünkü partilerden hangisi derseniz CHPciydim ama türbanlıları desteklemeye başladıktan sonra gözümde hiçbir değeri kalmadı.

Son satırdaki cümle Atatürkün kemiklerinin sızladığı cümle işte...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Hem Türkçü Hem Atatürkçüyüm.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Türkçü adam milliyetçi adam Otomatikman Atatürkçü de oluyor zaten milliyetçiyim türkçüyüm diyip Atatürk'ü sevmiyorsa o zaten Türkçü ve milliyetçi değildir ki zaten sözde öyledir okednini öyle görmeye devam ede dursun Atatürkçüysen de Otomatikman milliyetçi ve Türkçüsündür

bazı komunistler var Ben Atatürkçüyümdiyor Atatürkçüyüm ama milliyetçi değilim hasiktirlan ordan Atatürkçüyüm diyen soytarısın sen Atatürkçülük onun yolundan ilkelerinden gitmek demektir. Atatürk ilkelerindede Milliyetçilik vardır  sen nasıl Atatürkçüsün değilsin işte Cumhuriyetçilik vardır sen cumhuriyetdüzenini yıkmaya çalışıp yeni rejimi savunuyorsun nerde kaldı senin Atatürkçülüğün bu adamlar kalkıpta Atatürkçüyüm demesin

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

şeyhle aynı düşünceleri paylaşmak bana şeref verir :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 9985 Toplam Mesaj: 90